Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Başlangıç

YazarMesaj
Mark Copeland
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Mark Copeland

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 2:14 am

1- Tanrı/Tanrıça ebeveyninle ilk karşılaşmanızın rpsini yaz.
Mekan: Empire State Binası/Olimpos
Katılacaklar: Sadece sen.
(Ebeveynin olan Tanrı sitede varsa, kendisinden sana katılmasını isteyebilir, birlikte rp yapabilirsiniz.)

14- Tanrı ebeveynin tarafından sana bir sihirli eşya verilmesiyle ilgili rp yazacaksın.
Mekan: İstediğin yer
Katılacaklar: Sen ve ebeveynin.
(Ebeveynin
oyunda olan bir karakterse, sana eşlik etmesini isteyebilirsin. Rp
bittikten sonra sihirli eşyanın profilinde görünmesi için 'karakter'
kategorisinden mesaj yaz.)

Kahin,buraya gelmemi söylemişti.Tanrılar/tanrıçalar yani babam ve ya annem beni burada bulacakmış.Şarkı mırıldanarak binaya girdim.Kapıdaki görevli bir çeşit çay içiyordu.Ona 600. kata çıkmak istediğimi söyledim.Ben duymamış gibiydi.Bağırdım:
- Heey! Beni duymuyor musun koca göbekli!
Adam sinirli bir şekilde bana baktı.''Kimsin sen? Ve neden bana koca göbekli diyorsun? Kendini ne sanıyorsun ha?''
- Sadece 600. kata çıkacağım.Tanrı/tanrıçamla buluşacağım.
Görevli bu sözleri duyunca korkudan ne yapacağını bilemedi.Ben özür diledi ve asansöre binmemi söyledi.Ağır adımlarla içeri girdim.Yunan tarzı bir müzik çalıyordu.Müziği pek beğenmedim.Ama yinede,fena değildi.Ve en sonunda 600. kata geldik.
Asansörün kapısı ağır ağır açıldı.Karşımda uzun kahverengi saçlı,yeşil gözlü ve bembeyaz elbisesiyle karşımda bir kadın vardı.Onun bir tanrıça olduğunu anlamam uzun sürmedi.''Kalk oğlum,haydi.'' dedi ve elini uzattı.Elinden tuttum ve kalktım.''Kimsiniz? Neden bana oğlum dediniz?'' Kadın güldü.''Ben Persephone.Yeraltı tanrıçasıyım.Ve senin annenim.'' Çok şaşırmıştım.Kekeleyerek ''An-annem mi? Memnun oldum efendim.'' Persephone (namıdeğer annem) elleriyle saçımı okşadı. ''Efendim değil.Bana anne diyeceksin Mark.Çekinmene hiç gerek yok.Annenden çekinme.'' Annemin bu sözleri beni rahatlattı.''Mark,bir melez olarak buranın zorluklarına göğüs germen için sana bir eşya veriyorum.Al.'' Annemin bana verdiği şey bir yüzüktü.Siyah bir taşı vardı.Annem bunu bana açıkladı:
- Mark bu bir sihirli yüzük.Üflediğin anda ruhlar seni korumaya alırlar ve uçabilirsin.Çıkartıp taşı ovduğunda yanmaz çelikten bir kalkan oluşur.Taşın içinde 1.000 damla zehir bulunur.Taşı sıkdığında damlar.Kılıcına damlatırsan sapladığın kıçı 10 saniye içinde zehirlenir.Yere damlattığında ise yer altından sarmaşıklar çıkacak ve ne istersen onu yapacaklar.
Vakit geçirmeden yüzüğü parmağıma taktım.''Teşekkürler anne.'' Annem tekrar konuştu.''Ben hep Olimpos'tayım.Yardıma ihtiyacın olduğunda hiç çekinme.Yanıma gel.Şimdi gitmem gerek.Görüşürüz oğlum.'' Annem bunları söyledikten sonra kayboldu.Bende yüzüğüme bakarak asansörle aşağı indim.

Yeni Bir Başlangıç
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Gün, Yeni Bir Başlangıç
» Yeni Bir Başlangıç...
» Yeni bir başlangıç...
» Yeni Bir Başlangıç.
» Başlangıç