Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Başlangıç

YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 8:46 am

Evet, ben bir melezim. Yani öyleymişim. Ben de yeni öğrendim. Şimdi Athena kulübesinin kapısından girmek için nefes egzersizleri yapıyorum. Biraz fazla heyecanlıyım galiba. Belki de beni benimsemeyeceklerinden korkuyorum. Umarım beni dışlamazlar. Gerçekten, bu berbat olurdu.
Sonunda hafiften esen serin rüzgarı fark edince kapıda daha fazla bekleyemeyeceğimi anladım ve kapıyı araladım ve tereddütlü adımlarla içeri girip "Selam, b-ben Summer." dedim. O sırada tüm yüzler bana döndü.
İlk olarak kahvereng, saçlı, uzun boylu ve sıcakkanlı olduğu her halinden belli olan bir kız yanıma geldi ve bana elini uzatarak:
"Merhaba, sen yeni kardeşimiz olmalısın. Benim adım da Lucy. Bunlar da Helen, Cole, Troy, Marcus ve Mariela." dedi.
Lucy, Helen, Cole, Troy, Marcus, Mariela. Bu kişiler artık benim kardeşim miydi yani ? İnanması güçtü. Ama hepsi gerçekten de iyi kişilere benziyorlardı. Babamla yaşarken kardeşim olmadığından buna alışmak biraz zaman alabilirdi ama zaten hep bir kardeşim olmasını istememiş miydim ? Şimdi birden fazlası vardı işte.
"Aslında bir kişi daha var ama o şu an kampta değil. Aqua." Tamam, bu biraz karışıktı ama anlayabilirdim sanırım. Lucy-sanırım adı buydu.- kafamın karıştığını anlamış olacak ki:
"Opps, pardon. Gevezeliğim tuttu galiba. Yeni bir kardeşim geldiği için biraz heyecanlıyım da." dedi biraz utanarak.
"Yo, sorun değil. Konuşkan insanları severim. Ayrıca ben de fazlasıyla heyecanlıyım." dedim.
"Öyleyse sen eşyalarını şu dolaba yerleştirdikten sonra eğlenceli bir şeyler yapabiliriz." dedi Helen.-Evet, ismi buydu.-
"Yani evi düzenleme gibi mi ?"
"Herkesin eğlence anlayışının seninki gibi olduğunu sanmıyorum, Sere." dedi Cole alaycı bir tavırla. ”Katılıyorum Cole." diye ekledi Troy. Sere onlara kötü kötü baktı ama sonra gülüştüler.
'Acaba ben de bir gün kardeşlerimle bu kadar eğlenebilecek miyim ?' diye düşünerek eşyalarımı dolabıma doğru yöneldim. Bu sırada yanıma Mariela geldi. "Yardım ister misin ?" diye sordu. Ben de başımı sallamakla yetindim. Doğrusu tek başıma düzenlemek zor gibi görünüyordu. "Ben de yeni sayılırım, yani nasıl bir duygu olduğunu tahmin edebiliyorum, bu arada bana Mary de." dedi ve bana göz kırptı.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/

Yeni Bir Başlangıç
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Gün, Yeni Bir Başlangıç
» Yeni Bir Başlangıç...
» Yeni bir başlangıç...
» Yeni Bir Başlangıç
» Yeni Bir Başlangıç.