Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ]

5 posters
YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ] Empty
MesajKonu: İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ]   İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ] Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 9:35 pm

Telefonumun çalmasıyla uyandım . Melez kampında beni arayabilecek tek kişi vardı . Babam ! Telefonu açtım babam hüzünlü bir ses tonu ile " Era ! Senin melez kampından önce en yakın dostun Came . " dedi duraksadı , derin bir nefes alarak konuşmasına devam etti . " Yaklaşık iki haftadır kayıp . Öldüğü sanılıyor . " dedi . Sesim titreyerek cevap verdim " Ne ?! Onu bulacağım baba ne pahasına olursa olsun ! " dedim ve telefonu kapattım . Derin derin nefes alarak kendime gelmeye çalışıyordum . Onu nasıl bulabilirdim . Buldum ! Bir İris mesajı göndererek . Bir çeşme bulup cebimden üç beş drahmi çıkarıp çeşmeye attım " Ey Gök kuşağı tanrıçası İris ! Bana Came Loney'i göster . " dedim . Gördüğüm görüntü karşısında şok oldum . Heykel olmuştu . Bunu sadece bir kişi yapabilir Medusa ! Bu korkunç görüntü karşısında dizlerimin bağı çözüldü ve yere düştüm . Bir süre sonra gözümü açtım . Medusa'dan intikam almak için bir intikam timi oluşturmalıydım . Fenix ve Ravelo görevdeydi . Aklıma başka kişiler gelmeye başladı . " Kim olabilir ? " diye kendi kendime mırıldanırken bir ses duydum . " Era , bir sorun mu var ? " Bu Maria'nın sesiydi . " Evet . Medusa' kamptan önce en yakın dostum olan Came'i taşlaştırmış ve bende intikam için bir grup topluyorum . " dedim . Hemen lafa atladı Maria " Ben varım ! Ayrıca sana gerekli olan takımı biliyorum . " Sevinçle onayladım " Biraz bekle ben grubu toplayıp geliyorum sende bu sürede plan yap ! " dedi ve kulübesine doğru koşmaya başladı .

Medusa en iyi kendi ininde bulunurdu yeraltı dünyasına bir kere gitmiştim . Yine aynı şekilde girebilirim diye düşünürken Maria yanında bir erkek ve bir kız ile döndü . Erkek olan söze başladı " Ben David Carter , Athena kulübesinden duydum ki intikam istiyorsun , doğru kişiyi seçtin . " dedi . Ardından sarışın kız söze atıldı " Selam ! Ben Sofie , Demeter kulübesinden . " demek Sofie , Maria'nın kardeşiydi . Dört kişilik bir grup ile yeraltına , Medusa'nın inine gidiyorduk . " Tamam , hepinize geldiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar . Önce Los Angeles'dan yeraltına gideceğiz , sonra Medusa'nın inine girip onu öldürüp kampa geri döneceğiz . " dedim sanki bunları yapmak çok kolaymış gibi . David heyecanlı bir şekilde atıldı " Tamam o zaman doğru pegasuslara ! " dedi ve hep birlikte pegasuslarımıza binip Los Angeles'in yolunu tuttuk . Merak etme Came intikamını alacağız !
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

MesajKonu: Geri: İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ]   İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ] Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 4:38 am

Kulübede öylesine duruyordum sonra kulübenin giriş kapısının açılıdığını duydum.Kulübede kimse olmadığı için geleni merak ettim.O yüzden salona geçtim ve gelenin maria olduğunu gördüm.Maria'yı pek tanımazdım ama genede arada bir konuşurduk.Üzgün görünüyordu.''Selam David.'' dedi.
''Selam maria sen iyimisin üzgün gözüküyorsun.'' diye sordum
''Ben iyiyim ama Era'nın kamptan önceki arkadaşı Came medusa onu taşa dönüştürmüş ve onu kurtarmaya gidicez sende gelmek istermisin.'' dedi
''Elbette.'' dedim
''İyi peki aklında başka biri varmı gelebilicek sen athena çocuğusun bir şeyler bulabilirsin değilmi.'' diye sordu
Aklıma sofie geldi.
''Tabiki kız arkadaşım Sofie gelebilir.Onun dışında tüm kulübe görevde yada derslikteler.'' dedim

Sonra Demeter kulübesine gittik ve sofie'yi bulduk görevi anlattık ve kabul etti.sonra Nyks kulübesine gidince
" Ben David Carter , Athena kulübesinden duydum ki intikam istiyorsun , doğru kişiyi seçtin . "
Bir şeyler daha konuştuk ve sonra pegasus ahırlarına gidip carrionite tulpar karamel pooky'i alıyorduk ki bir ses duyduk
''Ne o kamptan mı kaçıyorsunuz.'' dye
Bu gelen Eranın kardeşi archaios'du görevi anlattık onada o da gelmek istedi ve Nkri'yi de aldık ve yola koyulduk.
Alicia Roxanne Wideen
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Alicia Roxanne Wideen

MesajKonu: Geri: İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ]   İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ] Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 5:29 am

Sabah her zaman uyandığım gibi normal bir saatte uyanmıştım. Kulübede hiçbir kardeşim yok gibi gözüküyordu. Sanırım hepsi dışarı çıkmış olmalıydılar. Kısa süre sonra kulübenin kapısı hızla çalmaya başladı. Koşa koşa merdivenlerden aşağı indim ve kapıyı açtım. Karşımda David ve kardeşim Maria duruyordu. ''Günaydın. Sizin burada ne işiniz var? Yani bir sorun mu var?'' dedim. Maria direk anlatmaya başladı. ''Medusa Era'nın eski bir arkadaşını taşa çevirmiş ve bizde şimdi Medusa'yı bulmaya gidiyoruz.'' dedi. Ardından sözü David aldı. ''Sofie sende gelebilir misin?'' Direk, ''Evet.'' dedim. Sonra hemen yukarı çıkarak yanıma çantamı aldım. Tekrar aşağı indim ve üçümüz Nyks kulübesine doğru ilerledik. Era'yla kısa süre konuştuktan sonra Pegasus Ahırları'na gittik. Hepimiz sırayla pegasuslarımızı aldığımız sırada bir ses duyduk. ''Ne o kamptan mı kaçıyorsunuz?'' Bu Era'nın kardeşi, Archaios'tu. Görevi ona da anlatınca o da bizimle gelmek istedi. Archaios'ta pegasusunu aldıktan sonra hep birlikte havalandık. Baya kalabalık bir grup olmuştuk. Umarım Medusa'yı rahatlıkla yenebilirdik. Era'nın planına göre ilk önce Los Angeles'dan yeraltına gidecektik ardından Medusa'nın İni'ne girip, onu öldürecektik. Gayet basit gibi gözükse de zor bir görev olacağını biliyorduk. Pegasuslarımızla kısa bir uçuştan sonra kendimizi Los Angeles'ta bulduk. Burayı pek iyi bildiğim söylenemezdi. O yüzden bize Era rehberlik ediyordu. Biraz yürüyüp etrafa bakındık. Canavar tehlikesine karşı da sürekli tetikteydik. Sonunda Medusa'nın İni'ne inebileceğimiz yeri bulmuştuk.
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

MesajKonu: Geri: İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ]   İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ] Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 9:49 am

Medusa mı? Era’nın olayı anlatmasıyla epey üzülmüştüm, diğer yönden ise içten içe hayret içerisindeydim. Geçen sefer David ile birlikte onu öldürdüğümüzü düşünüyordum ama yeniden dirildiği belliydi. Era’ya biraz bekleyip bir plan yapmasını söyleyerek hızla David’in yanına koştum. Geçen sefer onun yardımıyla yılan saçlının sonunu getirdiğimiz için yardım edebileceğini düşünüyordum ve düşündüğüm gibi de olmuştu. Dave’in yardım teklifimi kabul etmesiyle kardeşim Sofie’i yi de alarak Era’nın yanına gittik. O sırada planını kısa bir şekilde anlatmaya başladı. Anlattıklarını iyi bir şekilde dinliyordum çünkü en küçük bir hatanın içimizden birinin koleksiyona katılabilirdi.
    Pegasus ahırlarına gittiğimizde Era’nın kardeşi Archaios sanki bizi bekliyordu. Gideceğimiz görevi ona da anlatıp yola koyulmak üzere pegasuslarımıza binip Los Angeles’a doğru havalandık. Grup epey kalabalıktı; ama bu bir açıdan ise daha iyiydi. Böylece Medusa’yı daha kolay öldürüp intikamını alabilirdik. Ah; kesinlikle yılan saçlı kadınla empati kuramadığım kesindi. Tamam ben de heykellere meraklıydım lakin birilerini heykele dönüştürmeye, yahut heykel olmaya değil. Medusa ile son karşılaşmamızda bahçesinde ki onlarca taşa dönüştürülmüş kişiyi gözlerimin önüne getirdikçe öfkem artıyordu. “Buradan” Era’nın rehberliği sayesinde yer altına varmıştık. Pegasuslarımızdan inip Era’nın anlattığı planı yürürlüğe koymak üzere harekete geçtik.

Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

MesajKonu: Geri: İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ]   İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ] Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 1:00 am

Era ve bir kaç melezin pegasus ağırlarına yöneldiğini gördüm sanırım kap dışına göreve çıkacaklardı.Göreve çıkacaklarını anladıklarında onlara seslendim bu görev kaçar mıydı.Kimse gelmeme itiraz etmemişti pegasusulara binip Los Angeles'a yol almaya başladık.Era ile yol boyunca konuştuk söyledikleri kanımı dondurmuştu en iyi arkadaşını Medusa heykel yapmıştı ha?Acaba benim en iyi arkadaşım Brock nasıl idi?Düşüncelerden sıyrılmak için başımı iki yana salladım.Los Angeles'a başarılı bir iniş yapmıştık.Era bir komutan edası ile bize yolu göstermeye başlamıştı.Onları izliyordum sonunda yer altına inmiştik ben ve Era net görüyorduk.Diğerleri burnunun ucunu bile görmüyordu Era hemen bir meşale yaktı.Bir adet daha yakıp bana verdi.İçeri bir göz gezirdim burası 'Em Teyzenin Bahçe Cüceleri Mağazası'na kıyasla daha az heykel vardı.Gözüm tavanda duran kırılmış yıpranmış kırmızı siyah karşımı renk olan bir tabelaya ilişti üzerinde 'Medusa'nın İni' yazıyordu.içimden 'Bu Medusa ne kadarda bencil.' diye geçirdim ve bakışlarımı Era'ya diktim.
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

MesajKonu: Geri: İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ]   İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ] Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 1:41 am

Herkes beni lider olarak görüyordu . Bu durumla övünebilirdim . Grubuma rezil olmamak için sinirimi belli etmiyordum . İçerisinde loş bir gece lambası ile aydınlatılmış gibi duran bir oda vardı . Odanın içinde delicesine kadın kahkahaları geliyordu . Herkese işaret parmağımı ağzıma götürerek sus işareti yaptım . Bu içerideki kadın Medusa olmalıydı . Bir kaç heykelin gölgesi görünüyordu . Burada onu öldürmez isem tartarusda bile izini bulacağım Medusa ! Tüm grup benden komut bekliyordu . Kısa süre düşündüm . Medusa ile göz göze geldiğimiz anda BAM ! Heykel olurduk bu nedenle bizi görebileceği bir odada işimizi kolayca bitirirdi . Karşıdaki büyük sera dikkatimi çekti içerisi bitki değil dehşet verici ifadeleri olan heykellerle doluydu . Medusa'yı buradan çıkarıp heykellerin olduğu yere getirirsek rahatça öldürüp gidebilirdik buradan . Kısık bir ses ile " Işıkları bir süreliğine kapatacağım seraya geçtiğinde işini bitireceğiz ! " dedim . Herkes onayladı beni . Sön diye bağırmam gerekiyordu . Bunu bağırarak yapamazdım . İçimden sön diye haykırdım ! Birden odanın ışığı birden yok oldu . Medusa " Kahrolası lamba ! " diye bağırdı ve tam beklediğim gibi seraya doğru yöneldi . David bir Athena çocuğu olduğundan bizim bulunduğumuz yerden görüneceğimizi düşünüp ışık almayan başka bir yeri işaret etti . Tüm grup David'in gösterdiği yere gittik . Medusa tam o sırada seradaki otlarla ve heykellerle konuşmaya başladı . Maria ve kardeşi Sofie'ye " Fark ettirmeden bitkilerle ayaklarını bağlayın . " dedim ikiside anlamış gibi başını salladılar . Çok az kaldı Came seni kurtaramasak da en azından intikamını alacağız ! İçim intikam ateşi iel kaynıyordu . Bu dikkatimi dağıttığı için kendimi topladım eğer tek bir hata yapacak olursak . Kardeşimi , arkadaşlarımı , sevgilim Maria'yı kaybedebilirdim buna izin vermemeliyim ...

İntikamımı alacağım Medusa ! [Görev : 70 # 1 ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]
» Medusa'ya 'Merhaba'
» Medusa!! (Macera)
» Medusa'nın Çağrısı