Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamptan Kaç(ama)yış

YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Kamptan Kaç(ama)yış Empty
MesajKonu: Kamptan Kaç(ama)yış   Kamptan Kaç(ama)yış Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 9:01 am

Kampı elbette ki çok seviyordum.Kampa daha yeni alışmıştım.Bir çok harika dost,arkadaş edinmiştim.Şu ana kadar herkes bana yardımcı olmuştu.Bunun için onlara minnettardım.

Kulübemi temizliyordum.O sırada gözüm aile fotoğrafına çarptı.Ardından gözlerimden yaşlar damladı.Burayı ne kadar sevsem de onları da çok seviyordum ve çok özlemiştim.

Bir akşam vaktiydi.Hatta gece yarısı sayılırdı.Etrafa baktım.Kimsecikler gözükmüyordu.Safirim Rourke bile ortalıkta yoktu.Bunun üzerine ben de koşa koşa New York'a doğru yola çıktım.

Kampın sınırlarını kolayca geçebilmek ve kampı koruyan canavarları haklamak için yanıma birkaç ok,yay ve kılıç almıştım.

Tahmin ettiğim sürece karşıma bir ton canavar çıktı.Hepsini de müthiş avcılık yeteneğimle hakladım.Bu arada Artemis'in beni bulamaması için kolyemi de bıraktım.

Koşa koşa etrafa baka baka ilerledim.Bir süre sonra etrafıma taksiler çıktı.Onları da safirler kullanıyordu.

"New York lütfen!"

Safir çabucak New York'a varmıştı.Parasını ödeyip,arabadan indim.Hemen eve koştum.

Annem kapıyı:
"Hangi lanet kişi bu saatte kapımı çalıyor?" diye açtı.Beni görünce sarıldı.

"Kızım!" "Anne!"

Birbirimize sarıldık.Biraz sıcak çikolata içirdi ve beni yatağımda yatırdı.Üvey ablamla da bir süre sohbet ettikten sonra kapı çalındı.Ardından Rourke'un sesi duyuldu:

"Sat gel!"

Annemle eskisi gibi tekrar ağlaşarak Rourke'un kullandığı arabayla kampa geri döndük.Ve onun uyarılarıyla..

RP BİTMİŞTİR!

http://www.platis.forummum.net

Kamptan Kaç(ama)yış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamptan Firar
» Kamptan kaçış
» Kamptan Kaçış~
» Kamptan Kaçıyorum
» Kamptan Kaçış