Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamptan kaçış

YazarMesaj
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

Kamptan kaçış Empty
MesajKonu: Kamptan kaçış   Kamptan kaçış Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 5:12 am

Kulübemde boş boş oturuyordum.Canım çok sıkılmıştı ve günümü değerlendirecek bir şeyler yapmaya karar verdim.Ne yapmalıyım diye düşünürken annemle uzun süredir görüşmediğimi ve onu özlediğimi fark ettim.Belki de bir defalık bir çılgınlık yapabilirdim.Fikrimi değiştirmemek için hızlıca ahırlara gittim ve pegasusum toz bulutunu buldum.''New yorka annemin evine gideceğiz.'' dedim.Beni anladığını umuyordum ve galiba anlamıştı çünkü ben bunları düşünürken o uçmaya başlamıştı bile.Çok uysal bir pegasustu.Annemin evinden çıkarken ona da şeker falan vermeliydim...Annemin oturduğu apartmana geldiğimizde toz bulutunu gözükmeyeceği nereye saklayabileceğimi düşündüm.Apartmanımızın garajı heralde uygun olurdu çünkü bu saatte oraya araba park eden olmazdı.Toz bulutumu sakladım ve ona döneceğimi söyleyerek annemin dairesinin kapısına doğru ilerledim.Kapının zilini çaldım ve annemin kapıyı açmasını bekledim.Kapıyı açıp karşısında beni görünce şaşırmıştı ama o da beni özlemiş olacak ki hemen bana sarıldı.Sonrasında kapının önünde durmanın pek iyi olmayacağına karar verip beni içeri çağırmıştı.Neler yaptığımı falan sormuştu.Annemi o kadar çok özlemiştim ki zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştım.Saate baktığımda 5 olmuştu.Buraya geldiğimde sabah 11 di.Konuşmaya fazla dalmıştım herhalde.Anneme seslenip ''Artık gitmem lazım zaten kamptan izinsiz çıktım biraz daha geç dönersem bana kızarlar.'' diyerek kapıdan dışarı çıktım.Hemen toz bulutumun yanına gidip kampa dönmeye başladım.Kampa döndüğümde bana fazla tepki göstermemişlerdi.Annemi görmek bana çok iyi gelmişti.

Kamptan kaçış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamptan Kaçış
» Kamptan Kaçış~
» Kamptan kaçış
» Kamptan Kaçıyoruz~
» Kamptan kaçıyorum