Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamptan Kaçış

YazarMesaj
Drew Anderson
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu

Kamptan Kaçış Empty
MesajKonu: Kamptan Kaçış   Kamptan Kaçış Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 10:45 pm

Pegasus'uma lolipop vermek için ahıra geldiğimde aklımda annem vardı.Ona bir İris mesajı göndermiştim ama mesajda ne sarılabiliyor ne de onun yaptığı güzel pizzanın kokusunu ve tadını alabiliyordum.Kral lolipopunu yerken bir "Kaçış Planı"hazırladım.Gerçi plana gerek yoktu.Kral ile birlikte ahırın penceresinden çıkarsak hemen New York'a varabilirdik.Athena bizi yakalayamazdı çünkü bugün Olimpos Konseyi'ndeydi.Kral'a"Hey hazırlan!Gidiyoruz!"dedim.O beni anlıyordu ama ben anlayamıyordum.Zaten beni anladığını farketmek zor olmuyordu çünkü hemen eyerini ağzıyla alıp bana veriyordu.Eyeri sırtına taktım.Hızla havalandık.Biraz macera fena olmazdı.Bunu düşünürken aklıma gelen çok önemli bir şey vardı.Babamın bana verdiği kılıcın Athena tarafında kullanma izni henüz çıkmamıştı."Aman!Ne de olsa kılıç eninde sonunda benim olacak.Hem madem yanımda, kullanırım.Kime ne!"diye düşündüm.Düşünmez olaydım!Athena'dan kaçarken düşünülür mü hiç!Birden önümde bitiverdi ve Kral'ı durdurdu.Yere indiğimde karşımda 6 metre boyunda bir Athena vardı.1,75 nelerine yetmiyordu şu tanrıların!İnsanlar 2 metre olmak için herşeylerini veriyor ama tanrılar bir büyüyle 6 metre oluyor.Neyse;Athena bana bakıyordu.Birden kendisinin çok iyi bildiği bir soru sordu:
-Nereye?
-New York'a.Annemin yanına,dedim.Bunu o da biliyordu.Küstahlık etmiştim.Dalga geçmek için sorduğu soruya cevap vermek hata olmuştu ama Athena beklemediğim bir şey söyledi:
-Hadi gazla o zaman.Ama unutma gözüm üstünde ve istediğin macerayı fazlasıyla vereceğim.
Bu sözlerle birlikte Kral yine havalandı.Daha da hızla mı gidiyordu ne?
Athena söylediğini yapardı.Az sonra ilk canavarla karşılaştım.Bu bir Lastrygonya deviydi.Anlamadığım; bir açıklık alanda değil tam New York sınırında saldırmasıydı.Hemen silahımı çektim.Stygia demirini görünce bana baktı.Üzerinde akbaba gibi daireler çizerken beni takip ediyordu.Sonunda başı döndü ve yere düştü.Yere inip kılıcımı üstüne sapladım.Kafamın içinde bir ses"İyi işti"dedi.Bu Athena'ydı.Sonra sordu"Yeter mi?""Yeter."yanıtına bozulmuş gibiydi."Biraz demiştim."dedim.Sonra Kral'a binip gittim.
Eve varınca annem resmen üstüme atladı.Ben"Kaburgalarım!"diye çığlık atarken"İyi ki geldin!"cevabıyla karşılaşıyordum.Annem çok şiddetli seviyordu.
Kampa dönme vakti gelmişti.Kral'a binip giderken hala annemi düşünüyordum. Kim bilir belki bir daha kaçardım.

Kamptan Kaçış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamptan Kaçış
» Kamptan kaçış
» Kamptan Kaçış~
» Kamptan kaçış
» Kamptan Zorunlu Kaçış.