Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamptan Zorunlu Kaçış.

2 posters
YazarMesaj
Maximillian J. Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Maximillian J. Trully

Kamptan Zorunlu Kaçış. Empty
MesajKonu: Kamptan Zorunlu Kaçış.   Kamptan Zorunlu Kaçış. Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 10:04 pm

O gün daha güneş ışınları bile kulübemize uğramadığı sıraca sessizce gözlerimi açtım. Güzel, henüz kimse uyanmamıştı. Bugün ablam Tiff ile sözleşmiştik ve ormana gidecektik. Yataktan kalkıp çabucak hazırlanmaya başladım. Tabii bu arada ses çıkarmamak için de insanüstü bir çaba harcıyordum. Yay-ok takımımı alıp zırhımı da giydim ve odamdan dışarı çıktım. Aslında neden zırh giydiğimi bilmiyordum bile. Bugün yapacağımız şey için pek de gerekli değildi bu zırh. "Olsun Roc, önlem her zaman iyidir." Düşüncelerim birkaç saniye sonra yerini sözcüklere bıraktı. "Aslında ablam yanımda olacak, ek korumaya bile ihtiyacım yok ki benim!" Kapıdan çıkarken gülümsüyordum. Benim bir ablam vardı ve onunla vakit geçirmeyi çok seviyordum. Bu ne kadar tehlikeli olursa olsun... Kulübenin içerisine biraz bakındığımda Tiff'i göremedim. "Tiff uyuyakalmış olamaz değil mi? Yok canım, olamaz tabii ki..." Yine de emin olmak için odasına kadar gittim. İçeriden hiç ses gelmiyordu ki hala uyuyor olabilirdi. Kapıyı birkaç kere tıklattım fakat içeriden ses gelmiyordu. Kapıyı açıp kafamı yavaşça içeri soktuğumda odada kimse yoktu bile. "Apollon aşkına Tiff, nerelerdesin sen?!" O an arkamdan gelen ses yüzünden az kalsın yerimden sıçrayacaktım. "Nerelerdesin kardeşim, uzun süredir seni bekliyorum" Yüzüme gülümseme tekrar yayıldı. "Ben de seni odanda sanıyordum. Beklettiğim için üzgünüm. Haydi, gidelim." Tiff de zırhını kuşanmıştı ve silahlarını da yanına almıştı. İki kardeş adeta savaşa çıkacak gibiydik. Aslında bugün bir savaşa da girebilirdik, kim bilir? Ormana doğru yürümeye başladığımız zaman oldukça temkinli davranıyorduk. Bizi sadece canavarlar değil, kimse görmemeliydi. Ormanın içine girdiğimizde ise ikimiz de tüm duyularımızı sonuna kadar açmıştık ve tehlikeli gözlerden uzak bir köşe aramaya başladık. Birkaç dakika ilerledikten sonra Tiff "İşte burası. Antrenman yapmamız için burası bence yeterince uygun bir yer." dedi. "Pekala abla, haydi o zaman başlayalım da hayatta kalma şansımız artsın." Silahlarımızı bir köşeye koyduk ve Tiff çantasından bir kutu çıkardı. İçi hedef tahtalarıyla doluydu ve ikimiz de bunları alıp ağaçların üzerilerine koymaya başladık. Tahtaları yerleştirirken bir yandan da ablam ile konuşuyordum. "Evet abla, görünüşe göre bugün senden bir şeyler kapacağım!"
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Kamptan Zorunlu Kaçış. Empty
MesajKonu: Geri: Kamptan Zorunlu Kaçış.   Kamptan Zorunlu Kaçış. Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 10:36 pm

Babam gökyüzüne daha yeni çıkarken uyandım. Bugün güzel ama yorucu bir gün olacağa benziyordu. Kardeşimle antrenman yapacaktık. Onunla ok atmayalı uzun zaman olmuştu ya da bana öyle geliyordu. Yatağımdan kalktıktan sonra perdeyi tamamen açıp güneş ışınlarının odama girip beni sarmalamasına izin verdim. Babam bana daima pozitif enerji veriyordu. Huzurla gülümsedikten sonra banyoya gidip elimi-yüzümü yıkadım. Yüzüme değen bolca su sayesinde iyice kendime geldim. Sonra dolabımı açarak içinden rahat bir şeyler aldım ve üzerimi değiştirdim. Yorucu bir gün olacağını bildiğim için rahat olmaya özen gösteriyordum. aynanın karşısına geçip saçımı topladıktan sonra gereken eşyaları almaya başladım. Yay-ok takımım kolye biçiminde boynumdaydı. Ona dokunup sıcaklığını hissettikten sonra zırhımı giydim. Tedbirli olmayı seviyordum. Bir de kardeşim yanımda olacağı için daha çok tedbir alıyordum. Ona bir şey olmasına izin vermezdim. Kılıcımı da aldıktan sonra çantama hedef tahtalarını ve birkaç malzeme daha koydum. Artık tamamen hazırdım. Odamdan çıktım ve sessiz olarak salona gittim. Kardeşim daha gelmemişti. Mutfağa da baktıktan sonra onun odasına gitmeye karar verdim. Odasına vardığımda kardeşimin benim odama girdiğini gördüm. Odama yaklaştım ve "Nerelerdesin kardeşim, uzun süredir seni bekliyorum" dedim. Kardeşim de hazırdı. Artık çıkabilirdik. Sessizce kulübeden çıktıktan sonra etrafımıza kuşkulu bakışlar atarak ormana vardık. Kendimize güvenli ve güzel bir yer seçtikten sonra çantamdan hedef tahtalarını çıkardım. Kardeşimle tüm hedef tahtalarını ağaçlara yerleştirmeye başladık. Her şey hazır olunca antrenmana başladık. Ben kardeşime rastgele bir hedef tahtasını gösteriyordum, kardeşim tam on ikiden vuruyordu. Ancak biraz yavaştı. Yeterince hızlı olasıya kadar devam edecektik. "Kardeşim daha hızlı ol!" ...

Kamptan Zorunlu Kaçış.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamptan Kaçış
» Kamptan Kaçış
» Kamptan kaçış
» Kamptan Kaçış~
» Kamptan kaçış