Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tekrar Olimpos'tayım

2 posters
YazarMesaj
Darius Cladius Glaber
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Darius Cladius Glaber

Tekrar Olimpos'tayım Empty
MesajKonu: Tekrar Olimpos'tayım   Tekrar Olimpos'tayım Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 3:09 am

Buraya neden geldiğim hakkında hiç fikrim yoktu. Pegasusum ile gezmeye çıkmıştım. Ama birdenbire kendimi burada buluvermiştim. İçeri girip girmemek konusunda kararsız kaldım. Kapıda bir süre tereddürten sonra merakıma yenik düşemedim ve içeriye adım attım. Direk resepsiyona gittim. Ve ordaki görevliye Olimpos'a çıkmak istediğimi söyledim. Buraya daha önce de gelmiş olduğum için zorluk çıkarmadan kartı bana verdi. Ve kimse yokken kullanmamı öğütledi. Hemen asansöre bindim. İçeride kimsenin olmadığını görünce kartı deliğine soktum. Ve asansör yukarı çıkmaya başladı. Olimpos'a vardığımda içeri girip de ne yapacağımı düşünerek bir süre geçirdim. Ama sonunda Olimpos'a girdim. Biraz gezmeye karar verdim. Etrafı gezerken bir çok küçük tanrı ve tanrıça gördüm. Kendi aralarında oyunlar oynuyor, birbirlerini kovalıyorlardı. Bazılarının ise önemli bir işleri varmış gibi düşünüyorlardı. Biraz daha ilerdikten sonra New York manzarasını görebileceğim bir yer buldum. Ve şehri seyretmeye başladım. Ama buray ne için geldiğim hakkında hala hiçbir fikrim yoktu. Manzara o kadr güzel gözüküyordu. Bulutların arasında şehrin tamamı seçilmiyordu belki ama bu şekilde daha da güzel görünüyordu. Ben manzarayı izlemeye dalmışken arkamda birisi vardı. Ve de bir şeyler mırıldanıyordu. Aynı şeyi tekrar tekrar söylüyor, kafiye bulmaya çalışıyordu sanki. Arkamı döndüğümde dev gibi birisi orada duruyordu. Bu görünüşüyle onun bir tanrı olduğunu hemen anladım . Şiir okuyordu, bu da onun şiire düşkün bir tanrı olduğunu gösterirdi. Şiire düşkün bir tane tanrı tanıyordum. O da Apollon'du. Hemen dizlerimin üzerine çöktüm ve "Tanrı Apollon." dedim.
Apollon
Tanrı/Derslik Müdürü
Tanrı/Derslik Müdürü
Apollon

MesajKonu: Geri: Tekrar Olimpos'tayım   Tekrar Olimpos'tayım Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 4:14 am

*drın drın drın*

Limana giderdim, korkmasam denizden
Limana gitmiyorum, izliyorum diziyi
Orada neler olacağını düşünmekten
Nasıl yapacağımı unuttum kafiyeyi

Olimpos'ta yanlız olmak gibisi yoktu. Rahat rahat şiirlerimi okuyordum. Keyfim yerinde yani. New York denen şu şehir gerçekten güzeldi."Tanrı Apollon." Hı.. Ne oluyor yahu. Nereden gelmişti bu melez. Keyfimi bozmaya nasıl cürret ediyordu. Amaan Zeus değildim ki ben. Bir şey mi isteyecekti benden şimdi. Ehh zaten sadece bir şey istedikleri zaman akıllarında oluyorduk. Bu çocuk benim çocuğum da değildi. Neyse anlarız şimdi derdini. Çocuğa doğru döndüm, yüzümde her zamanki ifade vardı. Kimileri bu duruşumu salakça bulsa da ben seviyordum. Beni yakışıklı gösteriyordu. Hey bir saniye ! Ben zaten yakışıklıyım yahu. Şu melezle konuşurken onun boyutuna iniyim yahu.Bu arada ben ne kadar çok yahu kullanıyorum yahu.Şimdi zerk etti bak aklıma.Neyse neyse ezmeyeyim çocuğu şimdi. Sonra Ares'in zırvaların dinlemek var. '' Eee şiirimi nasıl buldun küçük tanrı. Ha birde ne işin var burada ?'' demiştim çocuğa. Eh iyi günümdeyim yahu. Lalala...
Darius Cladius Glaber
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Darius Cladius Glaber

MesajKonu: Geri: Tekrar Olimpos'tayım   Tekrar Olimpos'tayım Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 4:37 am

Birdenbire benim boyuma kadar küçülmüştü ve "Eee şiirimi nasıl buldun küçük tanrı. Ha birde ne işin var burada ?" demişti. Ama ben küçük tanrı değildim. Sadece bir melezdim. "Tanrı Apollon, öncelikle ben küçük tanrı değil bir melezim. Ve de şiirinizi beğendim." Yalan söylemeyi gerçekten beceremiyordum. Şiir tek kelime ile berbattı. Ama bunu ona söylersem beni kim bilir neye dönüştürürdü. Yine de o bir tanrıydı ben ise sadece bir melezdim. Onunda karşısında saygılı olmalıydım. Çok kötü şiiirler yazan bir tanrı olsa bile.
Apollon
Tanrı/Derslik Müdürü
Tanrı/Derslik Müdürü
Apollon

MesajKonu: Geri: Tekrar Olimpos'tayım   Tekrar Olimpos'tayım Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 4:55 am

Ehehe binlerce yıldır yaşıyordum ancak şu küçük tanrılarla yarı tanrıları hala ayırt edemiyordum. Amaan neyse ne önemi var canım. "Tanrı Apollon, öncelikle ben küçük tanrı değil bir melezim. Ve de şiirinizi beğendim." demişti çocuk. Biraz ukala gibiydi sanki. Ama şiirimi beğendiğini söylemişti. Tabi düşünceleri tam tersini söylüyordu. Bir yarı tanrı bana yalan mı söylüyordu yani ? Hem de tanrı Apollon'a ! Dua et iyi günümdeyim melez. Yoksa seni moleküllerine kadar yakardım. Bir anda eski halime geri dönmüştüm. Altı metre boyunda yakışıklı bir tanrı. Bayanları kendine hayran bırakan. Dünyadaki en iyi okçu. Ehem neyse fazla mı egoist oldum ben bu aralar ? Neyse neyse gönderiyim şu çocuğu şuradan artık. '' Ha küçük tanrı ha yarı tanrı ne farkı var ? Hala buraya neden geldiğini söylemedin 'yarı tanrı' herkes buraya girip çıksaydı halimiz ne olurdu acaba ? '' demiştim. Sesim biraz fazla sertti. Ama yüzümdeki gülümseme bunu fark ettirmiyor gibiydi.
Darius Cladius Glaber
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Darius Cladius Glaber

MesajKonu: Geri: Tekrar Olimpos'tayım   Tekrar Olimpos'tayım Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 5:05 am

Birdenbire tekrar eski haline dönüşmüştü ve "Ha küçük tanrı ha yarı tanrı ne farkı var ? Hala buraya neden geldiğini söylemedin 'yarı tanrı' herkes buraya girip çıksaydı halimiz ne olurdu acaba ?" demişti. Bu tanrı gerçekten kendini çok beğenmişti,hem şiir de yazamıyordu. Ama yine de ona saygısızlık etmemeliydim. "Buraya neden geldiğimi ben de bilmiyorum Tanrı Apollon. Beni buraya kader getirdi desem daha doğru olur sanırım. Çünkü buraya neden geldiğimi açıklayacak bir sebebe sahip değilim." Sanırım onun için yeterince açıklayıcı konuşmuştum. Anlayabilmesi için sözcüklerimi özenle en basit sözcüklerden seçtim. Anlama ihtimali neredeyse yok gibiydi. Ama hala kendimi rahat hissetmiyordum. Beni buraya getiren bir şeyler vardı ama ben bunu bilmiyordum.

Tekrar Olimpos'tayım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rio ile tekrar karşılaşma.
» Tekrar geleceğim..
» Tekrar Babamın Yanındayım...
» Babamı Görüyorum!!!...Tekrar...
» Yakın bir akrabamla 'tekrar' tanışıyorum...