Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamı Görüyorum!!!...Tekrar...

YazarMesaj
Ryzell Crest
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Ryzell Crest

Babamı Görüyorum!!!...Tekrar... Empty
MesajKonu: Babamı Görüyorum!!!...Tekrar...   Babamı Görüyorum!!!...Tekrar... Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 5:25 am

Sabit Görevler 1
4- Long Island kıyısında bir Tanrı/Tanrıça ile karşılaşacaksınız.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
İyi geceler!
İyi geceler
iyi geceler
~
Hypnos Kulübesi'ndeki herkes yavaş yavaş uykuya dalmak üzereydi.Bu uykuyla buradaki 3. günüm de son bulacaktı.Uyumak hiç zor değildi artık rüyada görüyor,kendimi güvende de hissediyordum.İlk geldiğim gün beni babam Hypnos karşılamıştı.(Tabii revirdeki kadını saymazsak..Ama o benle hiç konuşmamıştı..Neyse)
~~Ryzell~~
Bu babamın sesiydi...Ama çok çok daha rahatlatıcıydı.
Beni rüya içinde uyutmayamı çalışıyorsun?
Gülümsemedi,ama ciddi bir surat ifadeside yoktu.Elinde beyaz bir sıvı dolu "deney tüpü"ne benzer bir kap vardı.Ne olduğunu sormadım.Etrafımı çok iyi göremiyordum.Her yer sisle kaplanmıştı.Ama bu gerçek sis.O "sis" değil.Bir parça sis dağalınca "Long Island'ın bir parçasını gördüm.Ahh,annemle buraya uğradığımız günü çok severdim.Belki o kadar muhteşem değildi ama bana artık annemi hatırlattığı için dahada mutluydum.
Hypnos yavaşça doğruldu ve ayağa kalktı.Rüyamı kontrol edebildiği için gözleri yine benimkine benziyor.
Ryzell..Baa'yı hatırlıyormusun?
Baa!Onu nasıl unutabil- ...Baa bir düşünce..Sen uyku tanrısısın,rüyamı değiştiriyorsu-Aman tanrılarım!Sendin!
Hypnos bu sefer gülümsedi.Elini omuzuma koydu
Baa'ya bende çok şey borçluyum.Bana en çok yardımcı olan düşünce o
Onunla tekrar görüşebilecekmiyim?
Bilmiyorum Ryz..Baa bu zamanlarda çok sıkışık.Uyku dağıtımında bana yardım ediyor.
Baa ve uyku...O enerjik yaratık mı..
Gülümsedim.
Bu yüzüğü almalısın Ryzell...Kötü bir anda "Όνειρο" de.Bu Rüya demektir.Belki şuan yeterince güvendesin.Ama kendinide geliştirmelisin
Ama be-
~~
Çok geçti.Çoktan uyanmıştım.Yüzüğün parmağımda olduğunu gördüm.
Όνειρο
Yatağımın üzerinde hilal desenli bir çift tabanca duruyordu...
Şimdi battık...

Babamı Görüyorum!!!...Tekrar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamı ilk kez görüyorum
» Babamı görüyorum
» Rio ile tekrar karşılaşma.
» Annem'i Görüyorum
» Tanrı Ares'i görüyorum