Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamı görüyorum

2 posters
YazarMesaj
Kristen Reneé Dawson
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Kristen Reneé Dawson

Babamı görüyorum Empty
MesajKonu: Babamı görüyorum   Babamı görüyorum Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 4:19 am

Kampa geleli iki gün olmuştu ama hala babamı görememiştim. Bütün kardeşlerim arasında kendimi yanlız hissetmeme neden oluyordu bu. Ares kulübesinden çıktım ve elllerimi ceplerime sokarak yürümeye başladım. Sonunda kamp haritasında gördüğüm ''Long Island kıyısı''na gelmiştim. Buraya Hermes'in arada sırada uğradığını duymuştum. Ben de kendi babamı görmeyi umarak gelmiştim buraya belki de. Emin değildim. Arkamdan bir ses duyana kadar yürümeyi sürdürdüm. Şaşkın bir şekilde arkamı döndüğümde zaten ne olduğunun bilincindeydim.
''Merhaba,baba.''
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Babamı görüyorum Empty
MesajKonu: Geri: Babamı görüyorum   Babamı görüyorum Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 4:27 am

Kızımı uzun zamandır görmüyordum. Kampa yeni gelmişti. Onun kıyıya gittiğini fark edince direk yanına gittim. Benim sesimi duyunca hiç şaşırmadı ve arkasını dönüp direk:

''Merhaba, baba.'' dedi. Kızımın hislerinin bu kadar kuvvetli olmasına şaşırmıştım ama belli etmedim.

''Merhaba, kızım. Anlaşılan beni daha görmeden tanıdın. Çocuklarımdan birinin hislerinin böyle kuvvetli olması güzel. Eee, söyle bakalım kampta günler nasıl geçiyor ? Hiç arkadaş edinebildin mi ?''
Kristen Reneé Dawson
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Kristen Reneé Dawson

Babamı görüyorum Empty
MesajKonu: Geri: Babamı görüyorum   Babamı görüyorum Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 4:44 am

Hala babamın benimle konuştuğuna inanamıyordum. Ama ben soğukkanlı görünürdüm hep. Bu benim özelliğimdi. İnsanlar beni hep soğuk bir Ares kızı sanardı böylece.
''Ehh...Biraz,aslında pek değil. Daha doğrusu hiç arkadaşım olmadı. Bir Hermes kızıyla biraz konuştum. Ama..tam anlamıyla bir şey yok. Ayrıca daha kampta 2. günüm ve kampı pek tanıyamadım. Ama iyi görünüyor.''
Aklma birden -nereden geldiyse- kulübedeki silahlar geldi. Babamın kardeşlerime verdiği sihirli eşyaları da görmüştüm. Biraz özenmiştim aslında. Keşke babamda bana böyle bir şey verseydi...
''Ah,neyse baba,seni ölümlü sorunlarımla sıkmak istemem.''
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Babamı görüyorum Empty
MesajKonu: Geri: Babamı görüyorum   Babamı görüyorum Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 5:10 am

''Ah,neyse baba,seni ölümlü sorunlarımla sıkmak istemem.''

Ah, beni sorunlarıya sıkmak mı? Hayır çocuklarımın sorunları beni sıkmazdı. Aksine onların sorunlarına çözüm bulmaya bayılırdım. Hmm, henüz kızıma bir hediye vermemiştim. Şimdi de yanımda bir şey yoktu. Hediyesini sonra verebilirdim. Hazırlıksız yakalanmıştım ama olsun. İleride bunu telafi edeceğim.

''Iıı, kızım şimdi sana bir hediye vermek isterdim ama yanına gelirken yanıma herhangi bir şey almadım. Sana daha sonra veririm, olur mu? Bu arada sorunlarını çözmene yardımcı olmak beni sıkmaz. Herhangi bir sorunun varsa çekinmeden söyleyebilirsin.''
Kristen Reneé Dawson
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Kristen Reneé Dawson

Babamı görüyorum Empty
MesajKonu: Geri: Babamı görüyorum   Babamı görüyorum Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 1:25 am

Bu soru karşısında istemeden güldüm.
''Bir Ares kızı olarak insanlarla bir sorunum olacağını sanmıyorum.'' Babamın benimle ilgilenmesini çok sevmiştim. Onun da bunu anladığından emindim. İkimizde -o bir Tanrı olduğu için,ben de...Aaa,melez olduğum için- birbirimize hiç bir şey demeden durduk. Bu dakikaları iyi değerlendirmek istiyordum ama hiç görmediğim babamla konuşacak bir konu bulamıyordum tabii. Babamın ağzını açtığını görünce düşüncelerimden sıyrıldım.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Babamı görüyorum Empty
MesajKonu: Geri: Babamı görüyorum   Babamı görüyorum Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 6:49 am

-Kızım, şunu bil mutlaka seni çekemeyenler veya senden hoşlanmayan birileri olacaktır. Onlarla baş etmenin en kolay yolu onları kafana takmamaktır ya da eğer gerçekten onlarla baş edemeyecek duruma gelirsen benden yardım isteyebilirsin.

Ben bunları söyledikten sonra bir sessizlik oldu herzamanki gibi. Kızımın söyleyecek bir şeyi kaldığını düşünmüyordum. Fakat yine de hava henüz kararmadığı için ve biri bizi fark etmediği için biraz daha bekleyeyim diye düşündüm.
Kristen Reneé Dawson
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Kristen Reneé Dawson

Babamı görüyorum Empty
MesajKonu: Geri: Babamı görüyorum   Babamı görüyorum Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 7:48 am

'' ...onlarla baş edemeyecek duruma gelirsen benden yardım isteyebilirsin.''Bu söz beni biraz kırdı ''Ben büyüdüm baba.Artık bana küçük bir kız gibi davranmana gerek yok! Demek istediğim;Beni bıraktığın zamanki gibi savunmasız değilim. Güçlendim, ve herhalde artık kimseyle baş edemeyecek duruma gelmem.'' Onun bu sözü beni gerçekten kızdırmıştı.Ve herhalde bir tanrı ile böyle konuştum diye bana o da kızmıştı ama bana daha çok bu söz üzerine alınmış gibi geldi.Bunun için yer yarılsa da içine girsem diye düşündüm. ''Baba ben şey... çok özür dilerim seninle böyle konuşmamalıydım.''
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Babamı görüyorum Empty
MesajKonu: Geri: Babamı görüyorum   Babamı görüyorum Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:34 am

''T-tamam önemli değil.'' deyip derin bir nefes aldım.

''Kızım onu derken, elbet senden daha güçlü birileri karşına çıkacaktır. Eğer onlarla baş edemezsen bana haber ver demek istedim. Yoksa zaten biliyorum savunmasız olmadığını.''

Ben bunu söylemeyi bitirdiğim sırada ilerden birinin bu tarafa doğru geldiğini fark ettim ve kızıma dönüp:

-Kızım, artık gitmem gerekiyor. Burada kimse tarafından görülmemem gerekir. Yoksa Athena bunu öğrenebilir ve ceza alabilirsin. Görüşürüz... deyip ona sarıldım ve giderken ''Ne kadar çabuk büyüyorlar.'' diye düşündüm.

RP BİTMİŞTİR

Babamı görüyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamı ilk kez görüyorum
» Babamı Görüyorum!!!...Tekrar...
» Satellite'ı görüyorum
» Annem'i Görüyorum
» Annemi görüyorum