Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamı ilk kez görüyorum

YazarMesaj
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Babamı ilk kez görüyorum  Empty
MesajKonu: Babamı ilk kez görüyorum    Babamı ilk kez görüyorum  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 9:53 am

Sıkıntılı ve düşünceli bir şekilde yürüyordum.Bu sıkıcı hayatımda bi değişiklik yapmak istiyordum sonra birden aklıma babam geldi , kampa geleli uzun bir zaman olmuştu ama onu hala görmemiştim bu yüzden Olimposa gitmeye karar verdim. Hazırlanmak için kulübeye gidecekken birden vazgeçtim , sabah yeterince kendime özen göstermiştim hem vakit kaybetmek istemiyordum o yüzden hemen yola koyuldum bana göre uzun bir süre sonra Olimpostaydım.600.katta olduğunu duymuştum ama inanmamıştım merakla asansöre bindim ve en üstteki anlamanı bilmediğim tuşa basmamla duvara yapışmam bir oldu sesli ve kızgın bir şekilde 'keşke önceden uyarsaydınız dikkat duvara yapışmak garanti diye' söylendim , asansör durdu ve ben asansörden çıktım sonra içime kurt düştü ya babam kızarsa sonuçta haberi yoktu diyelim o değilde diğer Tanrılar veya Tanrıçalar kızarsa onların evine izinsiz ve kafama göre bir şekilde giriyordum . Geri dönmek için arkamı döndüm hızlı bir şekilde asansöre binecekken kuvvetli bir ses duydum ve bu ses durmama neden oldu , yavaşça arkamı döndüm ve şaşkınlıktan ağzım açık kaldı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Babamı ilk kez görüyorum    Babamı ilk kez görüyorum  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 10:00 am

"Demek beni görmeye geldin kızım." diyerek gülümsedim Amy'e. Onun beni görmeye geldiğinden zaten haberdardım, ama sonra korkup geri dönmeye karar verince ben onun yanına gideyim dedim. Tabi onların açısından bakınca bir tanrı olan babalarını ilk kez görmeleri zor bir şey olmalı. "Biliyorum bu zamana kadar sizinle pek ilgilenemedim ama, bundan sonra hep yanınızda olacağımı bilmenizi isterim." diye devam ettim.
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: Babamı ilk kez görüyorum    Babamı ilk kez görüyorum  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 10:16 am

Uzun yıllar sonra babam karşımdaydı , boynuna atlayıp sarılmak ve hiç bırakmak istemiyordum ama yapamazdım her ne kadar babamda olsa o bir Tanrıydı.

- Demek beni görmeye geldin kızım. diyerek gülümsedi bende bu gülümsemeden cesaret alarak:

-Evet seni görmeye geldim dedim gülümseyerek aslında gülmeyi çok isterdim ama yapamıyordum işte hem ona karşı içimde biraz da olsa kırgınlık vardı , bunca yıldır gelmedi tamam ama kamptayken de gelebilirdi bunu hem ben hem de kardeşlerim çok istiyordu sonra babam devam etti:

-Biliyorum bu zamana kadar sizinle pek ilgilenemedim ama, bundan sonra hep yanınızda olacağımı bilmenizi isterim.

-Biliyorum yani hepimiz biliyoruz dedim sonra sonuçta o benim babamdı ve her ne kadar farklıda bir durumsada o bir Tanrıydı ve her insan gibi Tanrılara da bir şans verilirdi , ben inanıyorum ki babam bu şansı çok iyi değerlendirecekti

-Ben gideyim o zaman hem Aleda merak etmiştir şimdi ona söylemeden geldim buraya sonra tekrar görüşürüz baba dedim bir şeyler demesini beliyordum ama galiba demeyecekti arkamı dönmek üzereyken :

- Sana bir şey vermek istiyorum dedi ve elini bana doğru uzattı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Babamı ilk kez görüyorum    Babamı ilk kez görüyorum  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 10:39 am

Kızımla yaptığımız kısa sohbet sonunda onun gerçekten iyi bir evlat olacağına kanaat getirdim. Tüm çocuklarımın da onun gibi olmasını umuyordum, Hermes kulübesinin oğlum Luke Castellan ile zedelenen itibarını geri getirecek kişilerdi onlar çünkü. Tam bana gitmesi gerektiğini söylemişti ki, onu durdurdum. Çünkü ona vermem gereken bir şey vardı.
"Sana bir şey vermek istiyorum." dedim gür bir sesle. Kızıma kampta ve yeni hayatında yardımcı olmak bir baba olarak benim görevlerimdendi. Elimi ona doğru uzatıp, avuçlarının içine hediyesini bıraktım. Bu zarif bir yüzüktü. Yeşil elmasın üstüne çizilmiş birbirine dolanmış iki yılan vardı üstünde. Değeri paha biçilmezdi tabi ki ama, özellikleri onu daha da önemli yapıyordu.
"Bu yüzüğü yanından hiç ayırma Amy. Eğer karanlıkta kalırsan elmasın ışığı her yeri aydınlatmaya yetecektir. Ama tabi ki bu sadece karanlıktan korkmamanı sağlamak için değil. Tehlike anında, mesela karşında bir canavar varken yüzüğün üstündeki elmas taşa parmağınla dokunursan, yüzükten iki kalın ip çıkacak ve karşındaki canavarı bağlayacak. Karşında çok güçlü bir şey olmadığı sürece bu iplerin bağlayamacağı hiçbir canavar yoktur. Bunu dikkatli kullan Amy."
"Teşekkür ederim, baba."
"Pekala, şimdilik bu kadar. İyi şanslar kızım, tekrar görüşmek üzere."
deyip taht odasına doğru yürümeye başladım.

(Rp bitmiştir.)

Babamı ilk kez görüyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annem'i Görüyorum
» Babamı Görüyorum!!!...Tekrar...
» Annemi görüyorum
» İlk Kez Pegasus Görüyorum
» Babamı İlk Görüşüm