Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrı Ares'i görüyorum

2 posters
YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Tanrı Ares'i görüyorum Empty
MesajKonu: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 11:43 am

Elimdeki papatyamı çevirdim. Güneş batarken denizi ve göğü pembe ve sarı renklerine bürümüştü. Gün sonu en sevdiğim zamanlardır. Manzara harika olur. Neden buraya herkesin bu kadar uğradığını anlamıştım. Harika bir kafa dinleme yeriydi. Buraya en son geldiğimde huzur dışında herşeyi bulmuştum. O yüzden kumlara oturup güneşin batışının tadını çıkarmaya karar verdim. Sonra arkadan gelen sesler huzurumu bozdu. Tabii Maya'ya rahat yok! Kim olduğunu görmek için arkama baktım.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 7:10 am

Long Island kıyılarında geziniyordum ve güneşin batışını seyrediyordum her zamanki gibi. Bu sırada ileride birinin oturduğunu fark ettim. Büyük olasılıkla bir melezdi. Bugün iyi günümdeydim, gidip selam verdim.

-Merhaba. Galiba güneşin batışını seyrediyorsun, burada bunu izlemek güzeldir. Zaten insan zaten başka bir sebepten buraya gelmez.

Bunu söyledikten sonra melez olduğundan emin olduğum kız beni hafifçe süzdü. Beni tanıması zordu çünkü üzerimde zırhım yoktu sıradan bir kumaş pantolon ve ceket giymiştim. Fakat birden gözleri faltaşı gibi açıldı. Sanırım beni tanımıştı.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 7:48 am

Tanrı Ares ha! Bir Tanrının benimle böyle rahat konuşacağını hiç sanmazdım ama olmuştu işte. Biraz düşündüm. Taneı Ares... Dostlarım Adrian ve Yorina'nın babasıydı. Yani nafret etmem için bir neden yoktu.
Sonra Ares'in sözünü hatırladım.

''Evet, burası akşamları çok güzel oluyor. Zaten sizin sık sık buraya geldiğinizi duyardım.'' dedim.

Ares gidip yakındaki bir kayaya yaslandı. Onu günlük kıyafetlerle tanımak çok zordu. Gözüm bir türlü alışamamıştı. Bir savaş Tanrısını böyle sakin görmek de beni şaşırtmıştı. Sanırım Afrodit onu bayağı değiştirmiş, en azından savaş yokken böyle, diye düşündüm.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 8:08 am

''Evet, burası akşamları çok güzel oluyor. Zaten sizin sık sık buraya geldiğinizi duyardım.''

Bir kayaya yaslandım ve güneşe doğru bakmaya başladım. Beni gören herkes gibi o da beni bu giysilerle ve böyle sakin gördüğü için şaşırmıştı. Herkes gibi o da beni Afrodit'in değiştirdiğini sanıyordu. Hepsi yanılıyorlardı ama bunu kendileri anlamalılardı ben söylememeliydim. Kafamı ona çevirmeden konuşmaya başladım.

-O kadar çok melezle karşılaştım ki hemen yayılmış burada gezmeyi sevdiğim. Beni böyle sakin gören herkes gibi sen de epey şaşırdın. Alıştım artık böyle düşünmenize. Bu arada kabalık ettim, adın nedir ve kimin çocuğusun?
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 11:41 pm

Bu soruyu yeni karşılaştığım herkes sorduğu için otomatikman cevap verdim.
''Maya Collins, Demeter çocuğuyum.''
Ah, şöyle ilgi çekici güçlü bir Tanrının çocuğu olsaydım keşke, kimse bir Demeter çocuğunu kaale almaz ki. Tanrı Ares anladığını belirten bir hareket yaptı.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 1:33 am

''Maya Collins, Demeter çocuğuyum.''

Demeter'in kızıymış. Hmm, annesiyle pek anlaşamazdık ama olsun. Bunu ona yansıtmam için bir neden yoktu ve sanırım bunu söylerken biraz sıkıldı? Onu anlıyordum, böyle şeyler herkesin başına gelebilirdi.

-Tanıştığıma memnun oldum Maya Collins. Bu arada ''Demeter'in çocuğuyum'' derken sanırım biraz sıkıldın. Seni çok iyi anlıyorum ama bu yanlış bir davranış. Ebeveyninle gurur duymalısın, onun çocuğu olduğunu söylerken göğsünü gere gere söylemelisin. Çünkü o çocuklarını her şeyden çok sever ve onlara değer verir.

Bunları söylerken onun yüzüne baktım ve epey ciddi bir ses tonunda kızmış gibi söyledim. Sonra kısa bir sessizlik oldu ve konuşmaya başladı...
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 1:42 am

''Bunu biliyorum, ne de olsa o anne sevgisi Tanrıçası ve bana ve kardeşlerime hiç bir tanrının davranmadığı kadar sevecen davranır. Sadece, bir Demeter kızının zayıf olduğu düşüncesi var çoğu kişide. Sadece iyi arkadaşlarım iyi kılıç kullandığımı bilir. Diğerleri ise hep daha güçsüzmüşüm gibi davranır.''

Biraz fazla konuşmuştum galiba, karşımdaki Tanrı Ares'in vereceği tepkiyi biraz korkuyla bekledim.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 8:03 am

''Bunu biliyorum, ne de olsa o anne sevgisi Tanrıçası ve bana ve kardeşlerime hiç bir tanrının davranmadığı kadar sevecen davranır. Sadece, bir Demeter kızının zayıf olduğu düşüncesi var çoğu kişide. Sadece iyi arkadaşlarım iyi kılıç kullandığımı bilir. Diğerleri ise hep daha güçsüzmüşüm gibi davranır.''

Haklı sayılabilirdi.

-Aslında bu konuda haklısın. Bu konuda sana bir tek tavsiye verebilirim. Senin zayıf olduğunu düşünenlerin güçlü yanlarını görmelerini sağla. O zaman karşındaki kişi senin zayıf olduğunu düşünmekten ayrılabilir hatta sana saygı duymaya bile başlayabilir. Senin durumunun çözümü budur. Başka yolları da var tabi ama en kolayı bu.

Diğer yolları ona söylememeliydim. Bu onun zararına olurdu.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 8:52 am

Başka yollar mı?
''Onlar da nedir?'' diye sordum merakla. Diğer yol da işe yarayabilirdi. Ama ancak küçük ve güçsüz melezlerde. Hades, Ares ya da Athena çocuklarının beni ciddiye almalı için daha ciddi birşey gerek.
Ares'in Tanrı yüzünde hiç bir ifade yoktu. Ama bana söylemesi için yalvarmak üzereydim. Sonra Ares ağzını açtı ve konuşmaya başladı.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:04 pm

''Onlar da nedir?''

Bu melezler niye hep bu kadar meraklı olmak zorunda. Diğer yollar ona uygun değildi. Fakat illa merak etmişti, ona özetleyebilirdim.

-Diğer yollar, sana uygun değil. Diğer yollar hakkında bir özet. Tamamen kaba kuvvete dayanırlar. Yani bunları uygulamak sana yakışmaz. Aslında kimseye yakışmaz ama yinede bunları yapan vardır. Evet, başka soracağın bir soru var mı?
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 12:45 am

Ah, yine bana yakışmaz. Tanrı Ares de beni böyle minik ve güçsüz bir kız gibi görüyorsa artık... Diğer söylediklerine pek kulak asmadım ve sessizce denize bakmaya devam ettim.
Dalgaların sesi beni birazcık da olsa sakinleştirmişti. Ares'de ellerine cebine sokup dalgalara bakıyordu. Bu arada konuyu değiştirmeyi düşündüm. Ama bir tanrıyla nasıl gündelik bir konu konuşabilirdim ki?
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares'i görüyorum   Tanrı Ares'i görüyorum Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 11:50 am

-Bak evlat. Şu an aklından geçenleri biliyorum. Ben sana ne dedim, Sana Yakışmaz! Bunları yapmak benim dışımda kimseye yakışmaz!

Bunları söyledikten sonra hayal kırıklığına uğramış olan Maya, epey toparlandı ve sonunda ne demek istediğimi anladı. Dalgalara bakarken güneşin neredeyse tamamen batmış olduğunu fark ettim. Gitmeliydi.

-Seninle daha çok konuşmayı isterdim hava neredeyse tamamen karardı. Artık gitmelisin. Tanıştığıma tekrar memnun oldum Maya.

Ben başımı yeniden dalgalara çevirdim. O ise yavaşça ayağa kalkıp selam verdi ve yavaş yavaşa kampa doğru yürümeye başladı. Bugün birçok şey öğrenmişti, hem de kimden ARES'den! Umarım öğrendiklerini doğru yerde kullanabilirdi.

RP BİTMİŞTİR!!!

Tanrı Ares'i görüyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Kez Pegasus Görüyorum
» Babamı Görüyorum!!!...Tekrar...
» Babamı görüyorum
» Annem'i Görüyorum
» Satellite'ı görüyorum