Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Debra Chandler.

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Ashley Debra Chandler. Empty
MesajKonu: Ashley Debra Chandler.   Ashley Debra Chandler. Icon_minitimeÇarş. Nis. 20, 2011 8:50 am

Koltuğa uzanmış bir yandan müzik dinliyor bir yandan da bulmaca çözüyordum.Bu bulmaca diğer çözdüklerimden daha zordu.Yapabildiğim sadece bir kaç soru vardı.Moral bozukluğuyla bulmacayı sehpanın üzerine bıraktım ve odama gittim.Hazırlandıktan sonra da kulübeden çıktım.Eğlenebileceğim birilerini ararken dersliklerin önünden geçtim.Oradan geçerken Summ'ı gördüm.Summ beni görmediği için tepki vermemişti.SOnra aklıma Summ'ın da bir dersliği olduğu geldi.Tam olarak hangi konuda ders verdiğini bilmesem de dersliğe girmeye karar verdim." Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfı" yazan sınıfa koşarak girdim ve Summ'ın yanına gittim.Summ ilk başta beni farketmedi.Çok yoğun gözüküyordu."Selam." dedim ve gülümsedim.Summ önündekilerden kafasını kaldırdı ve gülümsedi "Hoşgeldin! Ders almaya mı geldin?" dedi."Evet." dedim ve heyecanla başlamayı bekledim.

Ashley Debra Chandler.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Debra Chandler
» Ashley Debra Chandler.
» Ashley Debra Chandler.
» Ashley Debra Chandler (2.rp)
» Ashley Debra Chandler