Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Debra Chandler.

2 posters
YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Ashley Debra Chandler. Empty
MesajKonu: Ashley Debra Chandler.   Ashley Debra Chandler. Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 1:21 am

Kulübemde otururken aklıma pegasusum geldi.Daha birkaç gün önce bir pegasus edinmiştim.Onu ziyarete gitmek hiç aklıma gelmemişti.Oturduğum yerden kalktım ve kulübeden dışarı çıktım.Onu ziyaret etmeye gidiyordum.Artık onun sahibiydim ve onunla ilgilenmeliydim.Hızlı adımlarla ahırlara geldim.İçeri girdiğimde bir sürü pegasus vardı ama Marshmallow'u bulmak zor olmadı.Yanına gittim ve yelesini okşadım.''Nasılsın dostum.'' dedim gülümseyerek.Onunla gezmek istiyordum.''Gezintiye çıkalım mı?'' diye sordum.''Nasıl,daha bana binmeyi bilmiyorsun.'' dedi.Bu cevap beni biraz sinirlendirmişti.''Sen orasını bana bırak!'' dedim ve sırtına binmeye çalıştım.Henüz ayağımı sırtına atamıyordum bile.Beceriksizce üstüne çıkmaya çalışırken arkamdan bir gülme sesi geldi.Arkama döndüğümde Summ'ın orada olduğunu farkettim.Rezil olmuştum.Sanki aklımı okumuş gibi ''Merak etme dalga geçmeyeceğim.'' dedi.''Eğer ğrenmek istiyorsan Pegasus Binicilik Sınıfı'na gidebilirsin.Bende orada öğrendim.'' dedi ve gülümsedi.Haklıydı bu konuda ders almam gerekiyordu.''Bence de gitmeliyim.Yoksa bir yerimi kıracağım.'' dedim.Ardından Marshmallow'u yanıma alıp ahırlardan çıktım.Birlikte dersliklere doğru yürüdük.Oraya vardığımızda ''Pegasus Binicilik Sınıfı'' yazısını gördüm ve geldiğimizi anladım.İçeriye girdim ve ilgilenecek birini armaya başladım.Kısa bir süre sonra bir kız beni gördü ve gülümseyerek yanıma gelmeye başladı.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler.   Ashley Debra Chandler. Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 2:44 am

Bir kız uzaktan eğitmen birini arıyor gibi geldi. Bende eğitmen olduğuma göre heemen gülümseyerek yanına doğru yürümeye başladım. Yaklaştıkça bu kızın Ashley olduğunu anladımm. Ashley'i görünce yüzümdeki gülümseme dahada arttı. Yanına varınca " Hoşgeldin Ash. " dedim. Ash'ta beni gördüğüne sevinmiş gibi gülümseyerek " Hoşbulduk Clay. " dedi. Sonra pegasusu Marshmallow'u göstererek " Pegasusuma daha binmeyi bile beceremiyorum. Dewrs almaya geldim. " dedi. Marshmallow'un yanına gidip onu okşamaya başladım. Çok uysal bir pegasustu. Bu sıradada Ash'a " Tamam şimdi her şeyi öğreneceksin. Şurdaki açıklık alana gidelim. Orda rahatça çalışabiliriz. " dedim. Sonra üçümüz açıklık alana doğru yürümeye başladık.
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler.   Ashley Debra Chandler. Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:04 am

Eğitmenim Claire'di.Onu gördüğüme sevinmiştim.Çok samimi olmasak da iyi anlaşıyorduk." Hoşgeldin Ash. " dedi.Gülümsedim ve " Hoşbulduk Clay. " dedim.Ardından one pegasusuma binemediğimi söyledim." Tamam şimdi her şeyi öğreneceksin. Şurdaki açıklık alana gidelim. Orda rahatça çalışabiliriz. " dedi.Marshmallow'u da alıp gösterdiği alana gittik.Ben Marhmallow ile Clay'ı beklerken o da elinde bir kutuyla geldi.Kutunun içinden bir kaç tane küp şeker çıkardı ve bana uzattı.''Pegasusunla iyi anlaşman gerekir.'' dedi.Marsmallow şekerleri görünce heyecanlandı ve olduğu yerde hareket etmeye başladı.Yavaşça yelesini okşadım ve küp şekerleri yedirdim.Mrshmallow Başka yok mu dercesine bana baktı.Clay'ın ne diyeceğini bilmediğim için ona döndüm ve ''Biraz daha yiyemez mi?'' dedim.Clay güldü ve ''Gerisi antremandan sonra.'' dedi.Marshmallow'un başını okşadım ve ''Üzgünüm dostum.'' dedim.Ardından tekrar Clay'a dönerek ''Ee ne zaman başlıyoruz?'' dedim.Clay neşeli bir şekilde ''Hemen!'' dedi.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler.   Ashley Debra Chandler. Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 5:45 am

Bir ıslık çaldım ve beklemeye başladım. Arianna birkaç saniye sonra yanımda belirdi. " Naber taklım. " dedim ve başını okşadım. Arianna güzelcene kişnedi. Ash'a da " Kardeşimin pegasusu çalışmamızda bize yardımcı olcak. Böylece sana havada eşlik edebileceğim. " dedim. Arianna'nın sırtına bindim ve Ash'ın Marshmallow'un sırtına binmesini bekledim. Ash ise tereddütlü bir şekilde bekliyordu. Ona baktığımı görünce " Bu sabah denedim ama beni sırtından atmayı tercih etti. " dedi. Gülümsedim ve Arianna'nın sırtından indim. Marshmallow'un kulağına " Sakin ol taklım. Sakın Ash'ı sırtından atma. Seni incitmeyecek merak etme. " diye fısıldadım. Sonra Ash'a nasıl Marshmallow'u hiç incitmeden binebileceğini gösterdim. Şimdi deneme sırası Ash'taydı. Bana baktı ve sanki ölüme gidermiş bir ifade belirdi yüzünde. Marshmallow, Ash'ın sırtına binebilmesi için boynunu eğdi. Ash buna şaşırmıştı. " Haydi Ash. Bak Marshmallow da istiyor. " dedim. Moral vermeye çalışıyordum. Ash, yavaş temkinli adımlar atarak Marshmallow'in sırtına binmeyi başardı. Fakat Marshmallow'i o kadar sıkı tutuyordu ki az kalsın Marshmallow boğulacaktı. Hemen yanına gidip kolaarını sıkmamısını istedim ve gösterdim. Şimdi Ash, Marshmallow'i sıkmıyordu. " İşte bu kadar. Süper. " dedim.
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler.   Ashley Debra Chandler. Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 1:03 am

Marshmallow'a nasıl bineceğimi öğrenmiştim.Ama şimdi sıra zor olan kısımdaydı.Onunla nasıl uçabileceğimi öğrenecektim.Normalde üstünde zor duruyordum bir de bunu hava da yapmak daha zor omalıydı.Clay'ı gözlemledim ve nasıl uçabileceğimi anlamaya çalıştım.Clay "Hadi şimdi sıra sende." dedi.Ben daha hazır olmadığımı düşünüyordum ama öğrenmem gerekiyordu.Marshmallow'a "Uçalım." dedim ve yavaşça havalandık.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler.   Ashley Debra Chandler. Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 2:17 am

Ash'la Marshmallow yavaşça havalandılar. Bende Arianna'nın sırtına binip hemen yanlarına gittim. Ash oldukça tedirgindi. Fakat bu tedirginliğini bir süre sonra neşeye bıraktı.

" İşte böyle bak yapabiliyorsun. Şimdi hafif dönemeçler yapalım. Marshmallow'u hafifçe sağa yönelndir. Fkat unutma hafifçe. Arba kullanır gibi. " dedim. Ash bir yandan dediklerimi dinliyor bir yandanda dediklerimi yapıyordu. Marshmallow'u hafifçe sağa doğru yönelendirdi. Şimdilik süper gidiyordu.

" Harikasın Ash. Haydi şimdide biraz hızlanalım. " dedim. Ash bunu duyunca bana baktı ve " bİraz daha böyle gitsek? " dedi. " Yaabililyorsun işte hayatım. Boşuna vakit kaybetmeyelim. " Ash tamam diye başını sallayınca hızlanarak kampta bir tur atmaya başladık.

Rüzgar saçlarımızı uçuruyor yüzümüzde tebessüm oluşturmamıza neden oluyordu. Haanın böyle olması Ash için büyük bir şanstı.
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler.   Ashley Debra Chandler. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 9:52 pm

Henüz heyecanımı yenemeden Clay " Harikasın Ash. Haydi şimdide biraz hızlanalım. " dedi.Bunu söylediği an ona baktınm ve " Biraz daha böyle gitsek? " dedim.Bütün ikna çabalarıma rağmen Clay bunu yapabileceğimde kararlıydı.Ardından hızımı arttırdım ve kampın çevresinde tur atmaya başladım.Clay ise hemen arkamdan beni takip ediyordu.
Hava çok güzeldi ve kendimi çok iyi hissediyordum.Artık uçmaktan zevk alıyordum ve eski korkum da gitmişti.Gözlerimi kapayıp rüzgarı hissetmeye dalmıştım ki Marshmallow garip sesler çıkarmaya başladı.Daha ben ne olduğunu anlayamadan yere doğru süzülmeye başladık.Yere doğru düşerken Marshmallow can çekişiyor gibiydi.Korku dolu bir ifadeyle Clay'a baktığımda onun da panişklemiş olduğunu gördüm.

Ashley Debra Chandler.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Debra Chandler
» Ashley Debra Chandler.
» Ashley Debra Chandler.
» Ashley Debra Chandler (2.rp)
» Ashley Debra Chandler