Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Debra Chandler

2 posters
YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Ashley Debra Chandler Empty
MesajKonu: Ashley Debra Chandler   Ashley Debra Chandler Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 6:35 am

Kampta pek bir görevim yoktu.Çok fazla boş vaktim vardı ve bu vakitleri değerlendirmem gerekiyordu.Aklıma dersliklere gitmek geldi.Orada bir çok alanda kendimi geliştirebilirdim.Ama hangi konuda ders alacağım konusunda kararsızdım.Dersliklere gidince buna karar verebilirdim.Hemen oturduğum koltuktan kalktım ve odama gittim.Dolabımdan kırmızı tişörtümle kot pantolonumu çıkardım.Onları giydikten sonra banyoya gidip saçlarımı at kuyruğu şeklinde topladım.Artık ders almak için hazırdım.Kulübeden çıktım ve dersliklere doğru yürümeye başladım.Dersliklere vardığımda henüz karar vermemiştim.Sonra tek tek sınıflara bakmaya başladım.İlk bakacağım sınıf ''Sanat ve Zanaat Becerileri Sınıfı'' 'ydı.Aslında buraya girebilirdim.Sanatla pek ilgili olmasam da burada bu konu hakkında bir şeyler öğrenebilirdim.Sınıftan içeriye girdim.İçeride birkaç öğrenci vardı.Hepsi önlerindeki ufak heykellerle uğraşıyordu.Bu sınıfta heykel yapıldığını bilmiyordum.Ama heykel yapılıyorsa mutlaka yapmayı öğrenmeliydim.Kararımı verdim.Sanat ve Zanaat Becerileri Sınıfı'nda ders almaya başlayacaktım.Hemen çevreye bakmaya başladım.Benimle ilgilenecek kişiler arıyordum.Sonra ileride bir kız gördüm.Kız gülümseyerek bana doğru geliyordu.
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler   Ashley Debra Chandler Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 3:54 am

Sanat ve Zanaat Dersliğinde yoğun bir gün dahaydı.Bir çok öğrenci sabahın ilk saatlarında streslerini atmak için veya sanat hakkında birkaç şey kapmak için buraya geliyordu.yeni gelenlerse,meraklı gözlerle etrafı inceleyenlerdi.Kapı açılıp içeri giren bir kızla onunda yeni olduğunu anladım.Bir yeni öğrenci!Sevinçle kapıya doğru ilerlerken kız beni gördü ve oda yanıma doğru ilerlemeye başladı.Bir kaç adım sonra ortada buluşmuştuk.
"Merhaba!" dedim büyük bir mutluluğu sesime yansıtarak "Merhaba." diye karşılık verdi.Sınıfı biraz daha iyi görmesi için yana çekilerek, "Ben Ange.Eğitmenim." dedim.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler   Ashley Debra Chandler Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 8:15 pm

Eğitmenim Ange'ydi.Onunla daha önce tanışmamıştık ama onu tanıyordum.Ange ''Hadi,gel.'' dedi ve onun peşinden gittim.Ange bu güne kadar yapılmış bütün heykellerin bulunduğu yere götürdü.Hepsi çok etkileyiciydi.Melezlerin bu kadar yetenekli olduklarını bilmiyordum.Sonra Ange bana döndü ve ''Sen de böyle bir şey yapmak ister misin?'' dedi.''Evet,hemde çok isterim.'' dedim ve gülümsedim.Bu konuda çok yetenekli olmadığımı düşünüyordum ama yine de denemeye değerdi.Anga melzemeleri aldıktan sonra yanıma geldi.Elinde bir çekiç ve çivi vardı.Bunları bana verdi ve ''Başla bakalım.'' dedi.Ama bir taşı bunlarla nasıl yontabileceğimi bilmiyordum.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler   Ashley Debra Chandler Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 4:17 am

Ashley'in zorlandığını anlayınca elinden çekici alıp taşa yöneldim.O sırada bütün açıklamaları yapmadığım aklıma geldi ve fazla beklemeden bütün şeyleri açıklamaya başladım.
"İlk bunlarla başlayacağız.Hayal ettiğin şeye göre taşın boyutunu değiştirebilirsin.Her boyutttan taşlarımız var ama öğrencilerin boyutunu kendi ayarlamasını tercih ediyoruz.Kesmene yardım edecek,araçlar verebilirim.Ayrıca taşın yüzeyinini yani yuvarlak ve sivri gibi şeyleri ayarlamana yardım edecek araçlarımız var.genelde ayakta çalışmayı terih ederim ama bunu yapacağın cismin boyuna göre kendinde karar verebilirsin." dedim ve gülümseyerek devam ettim. "Daha yapacağımız bir sürü alet var.Sana hepsini gösterip tanıtacağım ama ilk önce,yapmak istediğin cisme karar verdin mi? veya şu ana kadar anlattıklarımdan merak ettiğin birşey var mı?" diye sordum.
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler   Ashley Debra Chandler Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 4:48 am

Ange yapmak istediğim şeyi sordu.Henüz karar vermemiştim."Bilmem ki hiç düşünmedim." dedim.Anga de "O zaman şimdi bir şeyler düşün." dedi.Aklıma hiçbir şey gelmiyordu.Belki bir hayvan biblosu yapabilirdim.Ama bana yapması çok zor gibi geliyordu."Aslında hayvan biblosu yapabilirim.Çok mu zor yapılır?" dedim.Ange "Bence olabilir.Öğrendikten sonra her şeyi yapabilirsin." dedi.Ben yine de yapabileceğimi düşünmüyordum."Hadi ama yapabilrsin.O kadar dda beceriksiz değilsin." dedi.Ben de gülümsedim ve "Peki tamam o zaman bir ... aslan biblosu yamak istiyorum." dedim.Ange sonunda karar verdiğimi görünce sevindi ve"Peki büyüklüğü nasıl olsun?" dedi.Ben çok büyük olmasını istemiyordum."Çok büyük olmasın ama çok küçük de olmasın." dedim.Ange "O zaman ben sana uygun bir şey getireyim." dedi ve koşarak gitti.Geri döndüğünde elinde orta boyda bir taş parçası vardı.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler   Ashley Debra Chandler Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:14 pm

Fazla aramama gerek kalmadan kısa bir süre sonra elimde ashley'in tahminen isteyeceği boyda bir taşla geri döndüm.Ashley taşa bakakalırken önüne koydum ve ona döndüm. "İşte.Orta boylarda bir taş." dedim. Ashley'e yardımcı olmak için bir tane çekiç aldım ve istediği aslan biblosu için bir tane keç darbesiyle taşın küçük bir kısmını kırdım.Sonra elimdeki çekici ona uzattım.
"Sende böyle devam etmelisin.Çekiçle taşın üstten taslağını hazırla.Ardınsan sana getireceğim başka aletlerle aslan biblona canlılık katabilirsin."
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler   Ashley Debra Chandler Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:56 am

Ange "Sende böyle devam etmelisin.Çekiçle taşın üstten taslağını hazırla.Ardınsan sana getireceğim başka aletlerle aslan biblona canlılık katabilirsin." dedi.Çekiçi elime aldım ve taşı kırmaya başladım.Ange gibi hassas davranmaya çalıştım.Öncelikle biblonun şeklini belirledim.Belirlediğim şekle uygun olarak taşa oyular açtım.Taş yavaşça küçülüyordu.Tam yapabildiğimi düşünürken bir vuruşumla taş ortadan ikiye ayrıldı.Ne y7apacağımı bilemedim ve şaşırarak Ange'ye baktım.O ise oturmuş bana gülüyordu.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler   Ashley Debra Chandler Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 3:15 am

Ashley,taşı ikiye ayırıp napıcağını bilemeyen gözlerle bana bakarken gülümsemeden alamamıştım kendimi.Konuşamayacağımı anladığım zaman yerimde durup gülümsememi biraz daha bastırdım.ashley,hala bana bakıyordu.En sonunda gırtlağımı temizledim,kahkahamı içime atıp ashley'e yaklaştım.Taş ortadan ikiye ayrılmıştı ama şuana kadar yaptığı biblo çoğunlukla hasar görmeden atlatmıştı sarsıntıyı.Masanın üstünden bir tane çekiç alıp biblonun hassas yerlerini düzeltmeye başladım.Elime spatulayıda alıp hafif yuvarlaklar ekledim.En sonunda bittiğini anladığımda bir kaç adım geri çekilip yaptığım yeri inceledim.Tatmin olduktan sonra çekicimi ve spatulamı masaya bırakıp Ashley'e döndüm.Düzelttiğim yeri inceliyordu. "şimdilik idare eder sanırım." dedim gülümseyerek.Ama yine bir taş kırılma riskine karşılık Ashley'in yanından fazla uzaklaşmadım.
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler   Ashley Debra Chandler Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 4:22 am

Ange taşı düzelttikten sonra tekrar beni izlemeye başladı.Bana uzattığı çekici aldım ve tekrar taşa şekil vermeye başladım.Önceki denememden daha iyiydim.Bu sefer taşı kırmamak için de elimden geleni yapıyordum.Bir süre sonra taş aslana benzemeye başladı.Ne kadar süre geçtiğini bilmesem de sıkılmadan işe devam ettim.Ardından son darbelerle biblomu bitirdim.Sevinçle Ange'ye döndüm ve "Nasıl olmuş?" dedim.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler   Ashley Debra Chandler Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 11:28 pm

ashley bitirdiğini haber verince heykelin etrafında dolaşmaya ve onu incelemeye başladım.Biblo,aslan kafasına benziyordu.Ki zaten öyle olmalıydı.Bir kez daha etrafında tur attım ve dalgın bir ifadeyle taşı izledim.Ashley,ayağıyla ritim tutmuş birşeyler söylememi bekliyordu.Aslında,gıcıklık yapılmasını ne kadar sevmesem de melezlerin mezun olmak için hveslenmeleri ve melez duyuysu olarak herşeyin çabucak oluvermesini istediği için onları bekletip gıxıklık yapmak gerçekten çok hoştu.En sonunda başımı salladım ve gülümseyerek kafamı kaldırıp Ashley'e baktım. "Çok güzel olmuş Ashley.Seni Sanat ve Zanaat Becerilerinden mezun ediyorum." dedim ve ekledim. "Bir daha gel.Çok eğlenceliydi." diye bitirdim.

Ashley Debra Chandler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Debra Chandler.
» Ashley Debra Chandler.
» Ashley Debra Chandler.
» Ashley Debra Chandler (2.rp)
» Ashley Debra Chandler