Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Debra Chandler (2.rp)

2 posters
YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Ashley Debra Chandler (2.rp) Empty
MesajKonu: Ashley Debra Chandler (2.rp)   Ashley Debra Chandler (2.rp) Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 11:47 am

Aceleyle kapıyı çaldım.Babamın içeriden “Geldiiiim!” demesine rağmen kapıya vurmaya devam ettim.Kapıyı açtığında “Sonunda açabildin,baba.” dedim.Hızla içeri daldım ve çantamı bir köşeye fırlattım.Koşarak odama çıkarken, babamın bir şeyler söylediğini duyabiliyordum.Ona aldırmadan odama girdim ve hazırlanmaya başladım.
Bu akşam okulun düzenlediği bir maskeli balo vardı.Bu okuldaki ilk balom olacağı için çok heyecanlıydım.Ayrıca çok güzel olmalıydım.Herkesin beni beğenmesini istiyordum.
Daha fazla oyalanmadan kalkıp duş aldım.Banyodan çıktıktan sonra önceden hazırladığım elbisemi giydim. Kıyafetim harikaydı.Mavi,pembe renkte diz üstünde bir elbiseydi.Ona uygun ayakkabılarım da vardı. Gerçekten çok şık olacağımı düşünüyordum.Giyindikten sonra saçlarımı düzleştirdim ve makyajıma başladım.Abartılı bir makyaj yapmadan bir ruj ve far sürdüm.Ben hazırlıklarımı tamamladığımda aşağıdan babam sesleniyordu “Ash.Hadi gitmemiz gerek.”dedi.Ayakkabılarımı da da ayağıma geçirip aşağı indim.Babam büyülenmiş gibiydi.”Nasıl olmuşum?” dedim.Babam gülümsedi ve “Harikasın.”dedi.O bana bakmaya devam ederken saati gösterdim ve “Geç kalacağız.”dedim.Babam arabanın anahtarlarını aldı ve evden çıktık.
Okula vardığımızda heyecanım daha da artmıştı.Okul salonundan gelen müzik sesleri dışarıdan duyuluyordu.Babamın yanağına bir öücük kondurdum ve “Görüşürüz.” dedim.Arabadan inip okul girişine doğru koştum.İçeri girdiğimde çok kalabalık olduğunu gördüm.Herkes yüzünde maskeyle dolaşıyordu.Ben de elimdeki maskeyi taktım ve ilerlemeye başladım.Maskeli oldukları için arkadaşlarımı tanımakta güçlük çeksem de sonunda bir tanesini yakalayıp yanına gittim.Sohbet etmeye başladığımızda müzik de hareketlenmişti.Birbirimizi duymakta güçlük çekiyorduk.Arkadaşım “Ben içecek bir şeyler almaya gidiyorum.”dedi ve yanımdan ayrıldı.O gittiğinde ben de müziğe kendimi kaptırıp ayaklarımla ritim tutmaya başladım.O sırada arkamdaki kızı farketmedim ve ona çarptım.Hızla bana döndüğünde elindeki kırmızı sıvı üzerime döküldü.Elbisem mahvolmuştu.Kız”Ço...Çok özür dilerim.”dedi.Onu mahcup etmemek için “Önemli değil.”dedim ve sinirle lavaboya koştum.Sinirden ağlamak üzereydim.Kıyafetimi temizlerken bir yandan da gözyaşlarımı tutmaya çalışıyordum.Kendi kendime “Sakin ol,sakin” diyordum.Yüzümü de yıkadıktan sonra aynaya baktığımda bir gölge gördüm.Korkuyla arkama döndüğümde değişik bir yaratığın arkamda durduğunu farkettim.Ben çığlık atmaya başladığımda bana saldırmak için hazırlanıyordu.Ben ne olduğunu anlamadan yaratığın vücuduna bir ok saplandı ve yaratık toza dönüştü.Oku atana baktığımda benim yaşlarımda bir çocuk olduğunu gördüm.Bu çocuğu daha önce nerede gördüğümü hatırlamasam da onu tanıyordum.
Olayın şokunda olduğum için hareket edemiyordum.Çocuk beni kolumdan tuttu ve çıkışa doğru sürükledi.Siyah bir arabanın yanında durdu ve “Arabaya bin.”dedi.Beni kurtarmasına rağmen ona güvenemezdim.Kafamı hayır anlamında salladım.”Hayır,binemem.”dedim.Çocuk güven verici bir sesle “Biraz önceki olayı tekrar yaşamak istemiyorsan bin arabya.”dedi.Ona güvenmek zorundaydım.Sonunda onu haklı buldum ve arabaya bindim.O kadar hızlı gidiyorduk ki yolda kusabilirdim.Kendimi zar zor toarladım ve “Neler oluyor?”dedim.Bana döndü ve “Seni güvenli bir yere götürüyorum.”dedi.Daha fazla soru sormak istesem de o kadar yorgundum ki çenemi kapamak zorunda kaldım.
Neredeyse uyumak üzereydim ki araba durdu.Adını henüz öğrenmediğim çocuk “Gidiyoruz.”dedi.Arabadan indim ve hızla onu takip ettim.Kısa bir süre sonra kamp gibi bir yere geldik.Yukarı baktığımda tabelada “Melez Kampı” yazdığını gördüm.İlk başta tereddüt etsem de oraya girmek zorunda olduğumun farkındaydım.İçeri adım attığımda benim için yeni bir hayatın başladığının farkındaydım.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Ashley Debra Chandler (2.rp) Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Debra Chandler (2.rp)   Ashley Debra Chandler (2.rp) Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 1:07 am

Rp puanı: 80.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Ashley Debra Chandler (2.rp)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Debra Chandler
» Ashley Debra Chandler
» Ashley Marin-2
» Ashley Everdeen-3
» Ashley Star