Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ASHLEY MARİN.

2 posters
YazarMesaj
Ashley Everdeen
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu

ASHLEY MARİN. Empty
MesajKonu: ASHLEY MARİN.   ASHLEY MARİN. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 2:04 am

Merdivenlerden o kadar hızlı iniyordum ki,önümde duran Naomi'yi bile görememiştim."Yavaş Ash.Bu ne acele?" Ona söylemeli miyim,bilmiyordum.Beni anlar mıydı? Kendim bile anlayamazken,o nasıl anlayabilirdi? İnsan olmak bir 'erdem'se melez olmak neydi? Annemin bir tanrı olduğuna inanır mıydı? Sorular,sorular ve sorular...Cevaplamam gereken bir soru daha vardı. 'Neydi bu acelem?' Naomi'ye "Ben bir melezim,kardeşlerim de öyle.Melez Kampına gideceğim ve ne kadar nefret etsem de onlardan biriyim."diye bağırmayı ne çok isterdim.Ama yapamazdım.Sırlarla yaşamayı öğrenmeliydim."Eve geç kaldım,gitmeliyim."dedim ve bir daha görememe ihtimalim olan en iyi arkadaşıma,sıkıca sarılıp koşmaya başladım.Eve gidecektim,okula gitmeden önce hazırladığım valizimi alıp,hiçin hiçi istemediğim yere gidecektim.MELEZ KAMPI'na.Eve vardığımda valizlerim kapının önündeydi.Valizlerimin burada ne işi vardı? Çantamdan anahtarı çıkarıp,anahtar deliğinde çevirdim.Açılmadı.Tekrar denedim.Açılmadı.Sinirlenip valizlerimin yanına döndüm.Üzerinde kağıt olan valiz,dikkatimi çekti.Kağıdı alıp,okumaya başladım."Gitmek istiyorsan,git.Ama geri döneceğin bir evinin olmadığını,bilerek git ! BABAN."

*

Otobüs durağına yürürken,babamı,Naomi'yi,sınıf arkadaşlarımı,kardeşlerimi ve bundan sonra olacakları düşünüyordum.Melez Kampında beni neler bekliyordu kim bilir.Sanırım bunu birazdan öğrenecektim.Otobüsten inip ormana doğru yürüdüm.Toprağa saplanmış,altın işlemeli,Melez Kampı yazan tabelayı görmeden durmadım.Tabelanın önünde,her zaman ki gibi tartışan ikizlerim Hanna ve Charleen'i gördüm."Ash"diye üstüme atılmalarından 10 saniye önce gayet sağlıklıydım.Şaka bir yana onları gerçekten çok özlemiştim.Birbirimize sıkıca sarılıp,yeni hayatıma doğru adım attık.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

ASHLEY MARİN. Empty
MesajKonu: Geri: ASHLEY MARİN.   ASHLEY MARİN. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 2:40 am

Rp puanı: 45.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

ASHLEY MARİN.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Marin-2
» Hanna Marin.
» Hanna Olivia Marin.
» Hanna Olivia Marin.
» Hanna Olivia Marin-Yükseltme.