Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hanna Marin.

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Hanna Marin. Empty
MesajKonu: Hanna Marin.   Hanna Marin. Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:52 pm

Artık kılıç eğitimi almam gerektiğini düşünerek, arenaya yöneldim.Her yer, birbirleriyle düello yapan kampçılarla doluydu.Onları ilgiyle izledim.Gerçekten iyilerdi.Bende onlar gibi, iyi kılıç kullanmak istiyordum.Kamptakilerle düello yapmak istiyordum.Yanımdan geçen, tanımadığım bir kampçıya eğitmenlerin nerede olduğunu sordum.Bana, ilerideki kulübede olduklarını söyledi.Hemen gösterdiği kulübeye yöneldim.Bir an önce kılıç kullanmayı öğrenmeliydim.Kulübenin kapısını ittim.İçeri de kimse yok gibiydi.Ben her ihtimale karşı "Kimse var mı?"diye bağırdım.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Hanna Marin. Empty
MesajKonu: Geri: Hanna Marin.   Hanna Marin. Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 12:17 am

Derslikte her zaman ki gibi oturmuş elmamı yiyordum. Yeni kılıç tasarımları üstünde çalışmak gibisi yoktu. Son gittiğim silah-zırh yapımı dersliği sayesinde Lucy ile tasarımlarımızı birleştirip kendimize ve dersliğimize özel tasarımlarımızı gerçekleştiriyorduk. Oldukça eğlenceliydi. Üstelik bu annemiz için bize artı puan bile kazandırabilirdi. Bilirsiniz Tanrıça Athena hem Lucy’e hem de bana bazı konularda kızgın… Bu yüzden kendimizi bir şekilde kanıtlamaya çalışıyoruz. Tam çizim kâğıtları üstünde kılıcımı süslerken bir ses ile irkildim. Kimdi ki bu saatte? Birkaç gündür oldukça sessizdi burası… ‘‘Kimse var mı?’’ Derslikte her zaman bir eğitmen vardır tabi ki. Gülümseyerek ayağa kalktım ve kapıda bekleyen çaylağın yanına doğru yürüdüm. ‘‘Merhaba… Ben Athena kızı Serena. Kılıç eğitmeniyim. Dersliğe hoş geldin.’’ Gülümseyerek kızı bahçeye davet ettim. Uzun süredir öğretmen olmadığım için dersliğin bu hoş havasını özlemiştim işte.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Hanna Marin. Empty
MesajKonu: Geri: Hanna Marin.   Hanna Marin. Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 3:20 am

İçeriden bir kız belirdi.Elinde elma vardı.Gülümseyerek "Merhaba,Ben Athena kızı Serena.Kılıç eğitmeniyim.Dersliğe hoşgeldin."dedi.Bahçeyi gösterdi.Burası kılıçlarla doluydu.'Egzanterik' dedim kendi kendime.Serena'ya dönüp "Kendi kılıcımı kullanabilir miyim?"dedim."Tabi"dedi.İçeriden yunan zırhları giydirilmiş kuklaları getirdi.Bende cebimden kılıcımı çıkardım.Serena bana dönüp "Şimdi Temel saplama ve biçme harekeleriyle başlayacağız ....?"dedi.Tabii ya adımı söylememiştim. "Hanna,Hera kızı"dedim."Pekala Hanna,önce beni izle"dedi.Kuklanın üzerinde bir takım hareketler yapmaya başladı.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Hanna Marin. Empty
MesajKonu: Geri: Hanna Marin.   Hanna Marin. Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 3:29 am

Işık Saçan’ı her yerde göstermek istemediğim için başka bir kılıç kullandım. Çünkü ne zaman kendi kılıcımı ortaya çıkarsam herkes büyülenmiş gibi ona bakıyordu. Eh buda oldukça normaldi. Gülümseyerek kuklalara saldırmaya başladım. İlk önce kollarına darbeler savurmaya başladım. Daha sonradan ise ayaklara… Zayıf noktaları denemeye çalışıyordum. Hanna’nın da bunu yapabileceğine emindim. Ona göre benim işim daha kısa sürmüştüm. Bu işte nasılsa profesyoneldim. Onun işi yavaş olacağı için not tutmayı unutmayacaktım. Hanna’ya dönerek gülümsedim. ‘‘Evet, şimdi sıra sende Hanna. Ben tek bir kuklaya saldırdım ancak sen hepsinde teker teker deneyeceksin. Her kuklanın bir zayıf noktasını deneyeceksin. Başlayabilirsin.’’ Kıza güven verircesine gülümserken bir kenara geçip not tutmaya başladım. Başarabileceğine inanıyordum.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Hanna Marin. Empty
MesajKonu: Geri: Hanna Marin.   Hanna Marin. Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 3:58 am

‘‘Evet, şimdi sıra sende Hanna. Ben tek bir kuklaya saldırdım ancak sen hepsinde teker teker deneyeceksin. Her kuklanın bir zayıf noktasını deneyeceksin. Başlayabilirsin.’’ dedi gülümseyerek.Gerçekten çok iyiydi.Serena'yla düello yaptığımı düşünemiyordum açıkçası.Kılıcımla kuklaya vurmaya başladım.Serena'nın gösterdiği gibi önce kuklanın kollarına sonra da bacaklarına vurmaya başladım.Beni izlerken "Zayıf noktalarıda denemelisin."dedi.Harika bir eğitmendi, bana soracak olursanız.Kuklanın her yeri dağılmıştı.Tek tek kuklaları elden geçirdim.Serena ise kağıda bir şeyler not ediyordu.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Hanna Marin. Empty
MesajKonu: Geri: Hanna Marin.   Hanna Marin. Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 4:08 am

Gerçekten güzel devam ediyordu. Gülümsemeye başlamıştım keyfim yerine geliyordu. Kuklaların işinin bitmiş olduğunu görünce bana bakan Hanna’ya gülümsedim. Hatta kuklalar o kadar çok parçalanmıştı ki görüntüsü aşırı komikti. Başımı onaylarcasına salladım. ‘‘Harika Hanna! Gerçekten iyiye gidiyorsun. Şimdi kuklaları bir kenara bırakalım.’’ Gülümseyerek not defterini yere bıraktım ve kuklaları bir kenara götürdüm. Geri döndüğümde yerdeki not defterini alarak karar vermeye çalıştım. Hanna’nın merakla beni dinlediğini biliyordum. ‘‘Seviyeni inceledim. Gerçekten fena değilsin. Hiç kılıç kullanmamıştın galiba… Ben yinede sana bilek hareketlerini göstereceğim.’’ Not defterimi kotumun cebine yerleştirdim ve yerde bulunan kılıçlardan birini aldım. ‘‘Şimdi bileklerin esnek olmalı. Esnek olursa kılıcı rahat kullanırsın.’’ Birkaç hareket göstermeye başladım. Hareketler oldukça kolaydı. Bunları başaracağını bildiğim için en basitini seçmiştim. Hareketler bittikten sonra Hanna’ya baktım ve denemesi gerektiğini söyledim.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Hanna Marin. Empty
MesajKonu: Geri: Hanna Marin.   Hanna Marin. Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 8:11 am

"Şimdi bileklerin esnek olmalı. Esnek olursa kılıcı rahat kullanırsın.’’ Serena bana moral veriyordu.Bu moralimi artıyordu elbette.Bana bir kaç tane bilek hareketi gösterdi.Kolaydılar.Göz kırptı ve geriye çekildi.Pekala, dedim kendi kendime.Gösterdiği bilek hareketlerini yapmaya başladım.Müdahele etmedi.Sadece kafasını sallamakla yetindi.O kadar kötü değildim demek ki.Reflekslerimin iyi olması bir avantajdı sanırım.Bu bir düelloda çok işe yarardı.Serena yanıma geldi ve konuşmaya başladı.

Hanna Marin.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hanna Olivia Marin.
» Hanna Olivia Marin.
» Hanna Olivia Marin(1)
» Hanna Olivia Marin.
» HANNA Olivia Marin.