Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hanna Olivia Marin.

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Hanna Olivia Marin. Empty
MesajKonu: Hanna Olivia Marin.   Hanna Olivia Marin. Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 8:41 am

Elimde formum,dersliklerin önünde dolanıyordum.Acaba hangisiyle başlasam diye düşündüm.Bir derslik dikkatimi çekti.SANAT VE ZANAAT BECERİLERİ SINIFI.İşte bu! Tam bana göreydi.Yani sanattan anlardım.Dersliğe doğru koştum.İçeri de arkası bana dönük sarışın,güzel fiziğe sahip bir kız vardı. "Merhaba."dedim.Hemen bana döndü.Gülümsememe gülümsemeyle karşılık verdi."Hoşgeldin."
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Hanna Olivia Marin.   Hanna Olivia Marin. Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 3:36 am

Arkamı dönmüş,yeni getirdiğimiz eşyaları düzenliyordum.Aslında,bu kadar zor birşey değildi.Öğrenci sayısı arttığı için gettirdiğimiz eşya sayısı da artıyordu.Artık elim otomatiğe bağlanmış gibi eşyaların yerlerini görmeden seçebiliyordum. "Merhaba." arkamdan gelen sesi duyunca elimdekileri masaya bırakıp arkama döndüm.Sarı saçlı bir kız kapının önünden bana bakıyordu.Böyle bakınca kimin çocuğunu çıkarmamıştım.aslında bu işte çok iyiyimdir.Bunu bir ara ona sormak için beyime not ettim ve gülümsedim. "Hoşgeldin." kızda karşılık olarak bana gülümsedi ve yanıma yaklaştı. "Adım Ange." dedim tanışma faslını atmatmak için çabuk konuşarak.Bu konularda çok iyi değilimdir de. "Hanna." diye tanıttı kendisini.Daha fazla bekleyemeden sordum. "Ben Apollon'un kızıyım.Sen kimin kızısın Hanna?" diye sordum.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Hanna Olivia Marin.   Hanna Olivia Marin. Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 6:26 pm

Tanışma merasiminden sonra Ange "Ben Apollon'un kızıyım.Sen kimin kızısın Hanna?" diye sordu. "Hera."dedim.Şaşırmış gibiydi.Kendi kendine vay,gibisinden bir şeyler mırıldandı.Ona hak veriyordum,Heranın manevi kızı olmam kampta ilgi çekmemi sağlıyordu.Ange "Malzemeleri alıp geliyorum."dedi ve içeri gitti.Derslik çok hoştu.Bir köşede küçük bir pano vardı.Mezunların isimleri yazıyordu.Diğer bir tarafta Heykeltıraş çalışmaları vardı.Bir panoda ise Ange'nin melezlerle çekindiği fotoğraflar vardı.Kısacası çok şirindi.Ange elinde taş ve çekiçle geri geldi.

En son Hanna Olivia Marin tarafından C.tesi Nis. 30, 2011 11:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Hanna Olivia Marin.   Hanna Olivia Marin. Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 10:33 pm

Hera.Hım.Hera kulübesinden uzun zaman önce arkadaşım vardı.Jac,bir göreve gitmiş ve o zamandan beri de görünmüyordu.Sanırım,ölmüştü.Bu içimi acıtsada melezken ölmek sıradışı bir şey değildi.Elime orta boyda bir taş aldım ve diğer elimede bir çekiç sıkıştırdım.Sonraki malzemeleri sırayla getirebilirdim.Hanna'nın durduğu yere gittim ve taşı önüne koydum.Çekicide masaya koyup Hanna'ya döndüm. "Evet,başlıyoruz.Ama önce bir tane cisim seçmen gerekiyor.Yani,taşı şekillendirebileceğin birşey.Tercihen kolay olabilir.Ama zorda seçebilirsin.Her neyse yardım edeceğim sana" dedim gülümseyerek.

En son Ange Morgan Lamartine tarafından C.tesi Nis. 30, 2011 11:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Hanna Olivia Marin.   Hanna Olivia Marin. Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 11:21 pm

"Evet,başlıyoruz.Ama önce bir tane cisim seçmen gerekiyor.Yani,taşı şekillendirebileceğin birşey.Tercihin kolay olabilir.Ama zorda seçebilirsin.Her neyse yardım edeceğim sana"dedi gülümseyerek.Ne seçsem diye düşündüm.Her zaman zoru severdim ve seçerdim.Ange beni deli sanabilirdi ama "İnek olabilir mi?"dedim.Ange tek kaşını kaldırdı."Zor bir seçim."dedi."İnekleri severim."dedim kıkırdayarak.Gülümseyerek "Peki,başla bakalım.Nasıl bir şey olacak merak ediyorum." dedi.Çekiçle taşın uç kısmını dairesel bir şekilde kırmaya çalıştım.İlk önce ineğin kafasını oluşturmak mantıklı olurdu.Kafası pek güzel olmasa da vücuduna geçtim.Ange şurayı şöyle yap,burayı böyle yap,diye tüyolar veriyordu.Son olarak ise ineğin kuyruğunu yaptım.Ortaya çok komik bir şey çıkmıştı.Kulaksız inek.Ange'nin de komiğine gitmiş olmalıydı ki gülüyordu."Eh, idare eder.Ama zor bir başlangıçtı bu."dedi.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Hanna Olivia Marin.   Hanna Olivia Marin. Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 11:49 pm

İnek.Gerçekten yaratıcı bir seçim ama bir o kadar da zor ve karışık.Umarım Hanna,bu ineğin içinden çıkabilirdi.Hanna'nın yarattığı esere bakıp dudağımı ısırdım.gerçekten komik görünüyordu ama düzeltilemez birşey değildi.Umarım,gerçek bir ineğe benzetebilirdik.Birden aklıma Lara geldi.Sinirli olduğu zamanlarda hep Hera kızından bahsederdi.Gülen gözlerle Hanna'ya baktım. "Sen şu Lara'nın bahsettiği meşhur Hanna mısın?" dedim.Hanna,tam cevap verecekti ki elimi kaldırıp onu durdurdum. "Bekle,birşey açıklama gerek.Sonra söyle." dedim Hanna başını salladı.Bende cebimde taşıdığım ince uçlu kalemleri çıkardım. "Bunlar,gümüş ve çelik ince uçlu kalemleri.İneğinin ince ayrıntılarına kadar çizmeni ve onun daha gerçekti görünmesini sağlar."
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Hanna Olivia Marin.   Hanna Olivia Marin. Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 12:06 am

"Sen şu Lara'nın bahsettiği meşhur Hanna mısın?" dedi.Yok artık,dedim içimden.Tamam,Orada burada dedikodumu yapıyordu biliyordum ama derslikte bile beni mi kötülüyordu? Tam cevap verecektim ki Ange elini kaldırıp beni durdurdu."Bekle bir şey açıklamam gerek.Sonra söylersin."dedi.Cebinden uçlu kalem çıkardı. "Bunlar,gümüş ve çelik ince uçlu kalemleri.İneğinin ince ayrıntılarına kadar çizmeni ve onun daha gerçekti görünmesini sağlar." dedi bana uzatarak.Kalemi aldım ve ineğin üstünden geçtim.Evet,gerçekten de daha iyi görünüyordu.En azından gerçekçiydi."Bu harika bir şey."dedim kalemi Ange'ye uzatarak."Bu arada Lara meselesine geri dönersek,o kesinlikle benim."dedim.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Hanna Olivia Marin.   Hanna Olivia Marin. Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 11:02 pm

Hanna kalemi uzatınca alıp masaya koydum ve daha kallın uçlularından birisini alıp Hanna'nın unuttuğu ineğin yerlerini çizmeye başladım.İnek hala garip geliyordu.Şu ana kadar benim baktığım kimse buraya gelip ebeveyninin sembolünü çizmemişti.Hanna,bir ilkti. "Aslında o kadar kötü şeyler söylemedi," dedim Hanna'nın surat ifadesine bakılırsa düşündüğü şey bu olmalıydı.
Masadan bir tane spatula alıp Hanna'ya uzattım ve açıkladım. "Spatula.Cisminin yuvarlak olmasını sağlar.Cisminin yuvarlak olmasını istediğin yere hafifçe sürtersen yuvarlak olur.İneğin bir çok yuvarlak yeri olduğuna göre işin biraz zor." dedim hafif bir gülümsemeyle.Ardından yine merakıma yeik düşüp Hanna elimden spatulayı alırken sordum. "Lara,neden kavgalı olduğunu hiç anlatmadı." dedim imalı gözlerle Hanna'ya bakarak.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Hanna Olivia Marin.   Hanna Olivia Marin. Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 2:01 am

"Aslında o kadar kötü şeyler söylemedi"dedi Ange.İlginç,dedim kendi kendime.Belki de Ange üzülmemem için böyle demişti.Sonra bana bir şey uzattı."Spatula.Cisminin yuvarlak olmasını sağlar.Cisminin yuvarlak olmasını istediğin yere hafifçe sürtersen yuvarlak olur.İneğin bir çok yuvarlak yeri olduğuna göre işin biraz zor." dedi gülümseyerek.Cismi ineğin kafasına sürttüm. "Lara,neden kavgalı olduğunu hiç anlatmadı." dedi Ange."Bende bilmiyorum.Hera'nın çocuklarına karşı bir takıntıları var"dedim kıkırdayarak.Spatulayı Ange'ye uzattım.Evet,inek kesinlikle daha iyi görünüyordu.Acaba sırada ne vardı?

Hanna Olivia Marin.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hanna Olivia Marin.
» Hanna Olivia Marin.
» Hanna Olivia Marin(1)
» Hanna Olivia Marin.
» HANNA Olivia Marin.