Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hanna Olivia Marin.

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Hanna Olivia Marin. Empty
MesajKonu: Hanna Olivia Marin.   Hanna Olivia Marin. Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 8:55 am

Hava güneşliydi.Voleybol sahası doluydu.Satirler ve Apollon Kulübesindekiler maç yapıyorlardı.Düello alanı,birbiriyle düello yapan melezlerle doluydu.Herkes oradan oraya koşuşturuyordu.Bugün Büyü Teknikleri dersine başlayabileceğim en uygun gündü belki de.Önümde bir engel olmazdı.Dersliklere yöneldim.Tanıdığım arkadaşlarımla merhabalaştım.Tam plajlık bir gündü.Ama bu zamana kadar çok fazla keyif çatmıştım.Biraz da çalışsam fena mı olurdu yani? Büyü Teknikleri dersliğine girdim hemen.İçeri de kimse yok gibiydi.Ben her ihtimale karşı "Kimse varmııı?"diye bağırdım.İçeri de bir hareketlenme oldu.Sanırım birisi vardı.
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Hanna Olivia Marin. Empty
MesajKonu: Geri: Hanna Olivia Marin.   Hanna Olivia Marin. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:36 am

Yeni bir öğrenci gelmişti ve bu aralar bulduğum ilk boş vaktim de dolmuştu. Gülümseyerek "Selam, ben Alexis. Hypnos kızıyım ve yardımcı eğitmenim. Peki sen kimsin yeni öğrencim?" dedim.
Kız da gülümseyerek "Ben Hanna, Hera'nın manevi kızıyım." dedi. İlk kez Hera'nın manevi çocuklarından birine ders verecektim ve bu dersin eğlenceli olacağına inanıyordum. "Peki Hanna, gücün ne?" diye sordum.

Hanna Olivia Marin.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hanna Olivia Marin.
» Hanna Olivia Marin.
» Hanna Olivia Marin.
» Hanna Olivia Marin(1)
» HANNA Olivia Marin.