Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yine Bir Macera...

2 posters
YazarMesaj
Alicia Roxanne Wideen
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Alicia Roxanne Wideen

Yine Bir Macera... Empty
MesajKonu: Yine Bir Macera...   Yine Bir Macera... Icon_minitimeÇarş. Nis. 20, 2011 6:36 am

Sabah erkenden kalkmıştım. Dave'le bir plan yapmıştık. Bugün gizlice kamptan kaçacaktık. Şu sıralar fazla haylazlık yapıyordum ve bayada macera yaşamıştım. En son olanlardan sonra kamptan çıkma fikri ne kadar iyi bir fikir olmasa da burada çok sıkılmaya başlamıştık. Üstümü değiştirip, çantamı hazırladım. Unutmadan yanıma biraz nektarda almıştım. Başımıza bir şey gelirse ihtiyacımız olabilirdi. Her zamanki gibi kılıcım da yanımdaydı. Ardından sessizce odamdan çıktım. Parmak uçlarında aşağı indim. Umarım kardeşlerim uyanmaz diye düşünürken merdivenlerden aşağı inen birinin seslerini duydum. Hemen köşeye bir yere geçtim. Cintia'ydı bu. Mutfağa girdi. Kısa süre sonra çıktı ve tekrar merdivenlerden yukarı odasına gitti. İçimden bir oh dedikten sonra kulübe kapısına doğru gittim. Sessizce kapıyı açıp dışarı çıktım. Hava baya sıcak gibiydi. Güneş de tam yukarımda duruyordu. Sonra Pegasus Ahırlarına gittim. Dave'la orada buluşacaktık. Gittiğimde orada duruyordu. ''Günaydın Dave.'' dedim. ''Günaydın Sofie. Nasılsın?'' diyerek karşılık verdi. ''İyiyim sen?'' dedim. Ardından Dave, ''Bende iyiyim. Hadi hemen gidelim. Kamp uyanmak üzere.'' dedi. Bende kafamı salladım ve içeri girip pegasuslarımızı aldık. Tulpar ve Carrionite bu yolculuktan hiç hoşlanmayacak gibiydiler. Ama birbirlerine alışmak zorundaydılar. Sonra pegasuslarımızı alıp dışarı çıktık. Kampın çıkışına, Thalia'nın ağacının oraya doğru yürümeye başladık.

En son Sofie Jenna Bloom tarafından Çarş. Nis. 20, 2011 6:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Yine Bir Macera... Empty
MesajKonu: Geri: Yine Bir Macera...   Yine Bir Macera... Icon_minitimeÇarş. Nis. 20, 2011 6:50 am

Sabah kalktığımda hemen aklıma bugün sofie'yle buluşup gizlice kaçıcağımızı hatırlayıp hemen yataktan fırladım ve yatağı düzenlemeye başladım.Üzerimdeki pijamalardan kurtuldum ve üzerime kamp t-shirtüm dışında bir şey giyme sevinci yaşamıştım.Bir sırt çantası aldım ve onu doldurmaya başladım.rassilon cebimde needle kolumdaydı.O yüzden biraz nektar aldım.Hephaistos'tan aldığım kolye de duruyordu.Silahlarımızdan birine bir şey olursa düzeltebilelim diye.Saçma bir şey yaparak doğruluk iksirini de kattım ne işime yaricağını bilmiyordum ama genede almıştım.sonra kulübeden çıktım ve ahıra doğru gittim.Tulpar ve carrionite'ı gördüm.Dışarı çıkıcaklarını biliyorlardı her halde çünkü birden hırçınlaşmaya başladılar.Sonra sofie geldi ve ''Günaydın Dave.'' dedi.''Günaydın Sofie. Nasılsın?' diyerek cevap verdim. ''İyiyim sen?'' dedi.''Bende iyiyim. Hadi hemen gidelim. Kamp uyanmak üzere.'' dedim.Ve carrionite ve tulparın yanına doğru gitmeye başladık.Bu pegasusların birbirleiyle ne gibi bir sorunları vardı anlayamadım.Ama sonra ikimizin pegasusları da bize çok bağlıydı ve şimdi biz birlikte olduğumuz için sofie'yle onlarla ilgilenmiceğimizi düşünüyor olmalılardı.Pegasuslara bindik ve havalanmaya başladık.Bir yarım saat sonra artık New York'ta değil.Los angelas'da olduğumuzu fark ettim
Alicia Roxanne Wideen
Alicia Roxanne Wideen

Yine Bir Macera... Empty
MesajKonu: Geri: Yine Bir Macera...   Yine Bir Macera... Icon_minitimeÇarş. Nis. 20, 2011 7:22 am

Çok farklı bir yerdeydik. Los Angeles'teydik. Kamptan ayrılmıştık ve baya uzak bir yere gelmiştik. İnşallah yokluğumuzu henüz fark etmemişlerdir diye düşünüyordum. Etraf baya kalabalıktı. Bizde kalabalığın içine daldık ve yürümeye başladık. İlerledikçe kalabalık azaldı. Bizde ara sokaklardan birine girdik. Dave, ''Sofie, nereye gidiyoruz acaba?'' diye sordu. Kısa süre düşündükten sonra: ''Biraz etrafı dolaşıp, göz atalım. Elbet yapacak bir şeyler buluruz.'' Dave, ''Tamam.'' dedi ve yolumuza devam ettik. Önümüze birkaç canavar çıkar diye de çok dikkatli davranıyorduk. Tenha ara sokaklardan birine geldik. Sokakta sadece birkaç kişi vardı. Önümüze bir Furia çıktı. Pek büyük değildi ve kolayca halledebilirdik. Furia'yı ilk fark eden ben olduğum için hemen kılıcımı çıkarıp saldırdım. Sonradan fark eden Dave'de kılıcını çıkardı. Hemen saldırdı. Furia buharlaşarak yok oldu. Dave, ''Kolay oldu.'' diyerek sırıttı. Sonra yürümeye devam ettik. Yürüdüğümüz sokakların oralarda bir sürü dükkan vb. vardı. Ancak hiçbiri en son gördüğümüz kadar dikkatimi çekmemişti. ''Kabuklu'nun Su Yatakları Mağazası'' Bu da neydi böyle!? ''Sence...'' diyerek Dave'e bir bakış attım. Dave'de, ''Evet, hemen girmeliyiz. Ben de çok merak ettim.'' dedi ve içeriye girdik. İçeride bir adam duryordu. Önündeki kağıtlara bakmakla meşguldü. Bizim içeri girdiğimizi biraz geç fark etmişti. Sonra konuşmaya başladı.
David Tyler
David Tyler

Yine Bir Macera... Empty
MesajKonu: Geri: Yine Bir Macera...   Yine Bir Macera... Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 3:13 am

''Kabuklu'nun Su Yatakları Mağazası'' çok tuhaf gelmişti burası.Umarım gerçekten orası değildir.İçeri girdik ve içeride bir adam vardı etraf yataklarla doluydu.''Selam çocuklar ben kabuklu aileniz nerde''? diye sordu.Durumu belli etmemeye çalıştım.Adamın konuşmasından korkmuştum ama bunu adama göstermemeliydim.Eğer anlarsa hemen bizi öldürürdü.''Çocuklar bu yataklardan birini denemek istermiydiniz .'' diye sordu.''Hayır teşekkürler efendim'' dedi.Sofie ama o anda adam Sofie'yi alıp yatağa fırlattı bir şey dedi ama anlayamamıştım.Sonra yatağın arkasından bir şeyler fırladı.''Ne oluyor ne yapıyorsun böyle.''''Sadece boyunu ayarlıyorum müşteri memnuniyeti en önemli şeydir. dedi.O anda aklıma bir şey geldi.''Ama sadece soruna o cevap verdi ben evet diyecektim ve o yatağı seçicektim.Onun yerine geçebilirmiyim.'' dedim.''Senin için sorun olurmu güzelim'' dedi.''Kesinlikle olmaz'' diyerek cevap verdi sofie.sonra yataktan kalkabildi ve bende rassilonu hançer şeklinde düşünüp hançer moduna getirdim.Hançere arkama doğru alıp yatağa uzandım.
Alicia Roxanne Wideen
Alicia Roxanne Wideen

Yine Bir Macera... Empty
MesajKonu: Geri: Yine Bir Macera...   Yine Bir Macera... Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 6:47 am

Hislerim, başımıza birazdan kötü bir şey geleceğinin habercisiydi. Ama artık çok geçti. Buraya girmiştik. Çıkmak içinde geçerli bir sebebimiz yoktu. İçeride bir sürü yatak vardı. Hepsi çok farklı ve acayip yataklardı. ''Çocuklar bu yataklardan birini denemek ister miydiniz?'' Adam bize bu soruyu sordu. Dave'de bende bu iş için pek istekli görünmüyorduk. ''Hayır teşekkürler efendim.'' dediğim sırada adam beni alıp yatağa fırlattı. Bu da neydi şimdi!? ''Beni hemen bırakır mısınız?'' diye bağırdım. Adam hayır manasında kafa salladı. Daha sonra Dave adamla konuşmaya başladı. En sonunda Dave, ''Ama sadece soruna o cevap verdi ben evet diyecektim ve o yatağı seçecektim. Onun yerine geçebilir miyim?'' dedi. Ya beni bu deli adamdan kurtarmak istiyordu ya da gerçekten bir planı vardı. Adam ''Senin için sorun olur mu güzelim?'' dedikten sonra ''Kesinlikle olmaz'' diye yanıt verdim. Ardından yataktan kalktım ve Dave bu tarafa doğru ilerlemeye başladı. Bir şeyler düşündüğünü görebiliyordum. Ardından Dave yatağa uzandı. Elinde bir şeyler olduğunu sezebiliyordum. Dave yatağa uzanır uzanmaz adam bir şeyler yapmaya başladı. Yatağın ayarlarıyla oynadığı kesindi. Ardından Dave hamlesini yaptı. Hançerini adama doğru savurmuştu. Ama adam olacakları önceden sezmiş gibi aniden kaçıldı. Devreye girmek istiyordum ama Dave'in kenara kaçılmamı istediği belliydi. Ama onu umursamakta istemiyordum. Başı dertteydi. Bende o tarafa doğru ilerledim. Kılıcımı çıkardım. Adamın boş anında kılıcımı savururken Dave'de hançerini adama geçirdi. Adam yere düşmek üzereydi. Ağır olmasa da yara almıştı. Bizde oradan çıktık, pegasuslarımızı çağırdık ve hızla kampa doğru uçmaya başladık. Yine maceralı yanı sıra korkunç bir günün sonuna gelmiştik. Hızla kampa doğru yol aldık.
-Rp Bitmiştir-

Yine Bir Macera...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yine bir macera.
» Yine revir, yine yara... Ama bu sefer yanımda bir arkadaş
» Yine ne var?
» Yine Mi Siz !
» Yine mi biz?