Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk gün ilk macera

YazarMesaj
Raidon Black

Raidon Black

İlk gün ilk macera Empty
MesajKonu: İlk gün ilk macera   İlk gün ilk macera Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 8:58 am

Dışarı çıktığımda etrafta dolaşan kardeşlerimi gördüm. ''Kardeşş..'' Hala garibime gider bu sözcük. Ben tek çocuk olarak büyümüştüm ve her zaman bir kardeş istemişimdir. Dikkat çekmek istiyorum 'Bir' ama burda sürüsüyle kardeşim vardı. Gerektiğinde beni koruyacaklarını düşündüğüm sürüyle insan. Onlarla tanışmalıydım bir an önce ama ben ilk olarak etrafı tanımanın daha mantıklı olacağını düşünüyordum.

Bir iki saat sonra kampın büyük bir kısmını keşfetmiştim (Ama nedense yemeği kaçırmıştım). Oldukça aç ve yordun bir şekilde kulubemin önüne varmıştım. Ertesi günki ilk hedefimi belirlemiştim çoktan. İlk olarak kahvaltıya zamanında gidecektim sonra ise ormanda kısa bir yürüyüş ile bacaklarımı açıp bir pegasus almaya gidecektim. Kim bilir belki yeterince vaktim olursa babamı ziyarete bile gidebilirdim. Şimdilik buraların uslu çocuğu olucaktım. Fazla dikkat çekmek istemiyordum. Ayrıca yarın başka kulubeden bir melezle arkadaş olabilirdim.

Birden yarın hakkında ne kadar çok düşündüğümü farkettim. Halbuki anı yaşamalıydı bir insan (tabi benim durumumda bir melez). Kulubenin içine girip direk yatağıma gittim. Bulunduğum vakti yaşamak istiyordum ve vakit uyku vaktiydi. İçimden babamın kudretinin tüm kardeşlerimi korumasını diledim ve derin bir uykuya ilk adımımı attım.

İlk gün ilk macera
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zor bir macera. ~2
» Son Macera !
» Macera
» Macera peşinde
»  Tatlı Bir Macera