Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yine bir macera.

YazarMesaj
Argon Felix Antony
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Argon Felix Antony

Yine bir macera. Empty
MesajKonu: Yine bir macera.   Yine bir macera. Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 7:00 am

Güzel bir günün başlangıcında gidip plaja güneşlenmek veya denize girmek güzel olabilirdi ama benim istediğim bir kaç kız tavlamak idi.Zaten Afrodit kızları hep buraya geliyordu ve onlardan birini oltama düşürmek zor olmazdı sanırım.Gözlüğümü taktım ve bir şezlonga geçip uzandım.Birazda güneş kremi sürdüm ve beklemeye başladım.Hiç ses yoktu çünkü biraz ilerde duruyorlardı ve ben onları fark etmemiştim bile.Bende gözlüğümü çıkarıp biraz kaslı ideal erkek vücudumu göstererek denize girmek için ayağa kalktım ve denize doğru koşmaya başladım.Sandığımdanda hızlı bir şekilde girmiştim denize ve biraz serin su içimi bir garip ediyordu.Alışmak uzun sürmedi ve biraz yüzdükten sonra çıkıp havluya kurulandım ve şezlonga geçip elime bir dergi aldım.Dergi çok saçmaydı ama zaman geçirmek için tek çözüm bu idi.Canım sıkılıyordu ve biraz etrafıma bakındım sıkıntımı giderecek.En sonunda biraz uzakta bir kaç insan gördüm.Havluyu aldım ve oraya doğru yürümeye başladım.Etrafta kötü bir koku vardı, koku yayılıyordu ve çok pis kokuyordu.Bu koku bana tanıdık geliyordu.Bu kokuyu ormanda duymuştum ama neyin kokusu olduğunu kestiremiyordum.Plajın yakınlarınlarında ağaçlık bir alan olabileceğinden şüphe duyuyordum ve bu o kadar önemli değildi.Yoluma bir 10 dakika devam ettim daha sonra kulağıma hırlama gibi bir ses geldi ama bu köpek hırlamasına benzemiyordu.Birazdaha yürüdüm ve kısa bir süre sonra plaj kenarındaki çalılardan bir ses geliyordu.Dönüp baktım ve biraz çalılara doğru yaklaştım.Biraz ürkmüştüm ama yaklaşmaya devam ediyordum.Yumruğumu sıktım ve "Kim var orada!" diye seslendim.Orada bir yaratık varsa çıkartmak ya çok zor olur ya da o kendisi çıkardı.Yerden keskin bir taş buldum ve taş ile elimi kestim.Elim kanamaya başladı ve bunun kokusunu alan yaratık çalılardan sessiz bir şekilde geliyordu.Korkmuştum ama yumruğum hazırda idi.Soluklarım hızlanmıştı ve her olayda bu oluyordu.Çalıların içinden bir şey zıplayarak çıktı, bu bir cehennem tazısı idi.Bundan öncede öldürmüştüm yani çok sorun olmayacaktı.Tazının ağzından salyalar akıyordu ve tazı üstüme doğru koşmaya başlamıştı.Sanırım elimdeki kanın kokusunu almıştı.Tam üstüme zıplayacakken üstüne doğru koştum ve kafasına güzel bir yumruk vurmuştum.Bu yumruk onu çok kısa bir süre oyalardı ve bende o süre içerisinde yerden bir taş aldım ve köpeğin üstüne koşmaya başladım.Köpek ayağı kalktı ve bana baktım ben ise üstüne zıplayıp taşı kafasına geçirdim.Köpeğin üstüne zıpladım ve boynundan tutup tüm gücümle sıkmaya başladım.Köpek boğuluyordu ve beni sağa sola savuruyordu.Köpeği bıraktım ama hala üstünde idim ve köpeği düşürmek için uğraşıyordum.Biraz atik olup hemen üstünden atladım ve arka bacağını tutup kendime doğru çekdim.Hemen yere yığılı verdi.Bende bir taş aldım ve köpeğin kafasına taş ile vurmaya başladım.Canı yanıyordu ve kanamaya başlamıştı kafası.Acıyıp bıraktım yoksa ölecekti.Hemen kaçmaya başladı.Ben ise gidip yerde kalan havlumu aldım ve elime sardım.Biraz büyük bir kesik atmıştım o yüzden kanama hala sürüyordu.Elimin kanamasını durdurdum ve kampa kampa gittim.

Yine bir macera.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Tatlı Bir Macera/2
» Son Macera !
» İlk gün ilk macera
» Macera
» Medusa ve Macera