Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biraz Kafa Dağıtmak 3

YazarMesaj
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Biraz Kafa Dağıtmak 3 Empty
MesajKonu: Biraz Kafa Dağıtmak 3   Biraz Kafa Dağıtmak 3 Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 8:22 am

Kısa bir uçuşun ardından New York semalarına gelmiştik. Tiff'i iğrenç espriyle güldürebilme umuduyla "Sayın yolcularımız, kalkış için kemerlerinizi takınız, koltuklarınızı dik konuma getiriniz." dedim. Tiff ilk başta bana bir pislikmişim gibi baktı, sonraysa her şeyi koyverme dürtüsüyle gülmeye başladı. O kadar çok güldük ki, aşağıdan sesimizi duymuş olabilirlerdi. Bu yüzden temkinli bir şekilde eski evimin bahçesine park ettik, aman yani pegasuslarımızı bağladık. Annem artık bu gelişlerime alıştığı için pek bir şey demedi. Ama Tiff'le ayaküstü konuştular ve ona resmen bayıldı! Ben de teknik olarak onun kızı olduğunu söyledim, annem de bize parkta yememiz için abur cubur verdi. Annemden böyle bir hamle görmek hiç beklenmedik bir şeydi açıkçası. Daha sonra eskiden sürekli geçtiğim sokaklarda kardeşimle yürümeye başladık. Parka vardığımızda Tiff'in tepkisini merak ettiğim için ona döndüm ve "Beğendin mi? Anlattığım kadar var mıymış?" dedim.

Biraz Kafa Dağıtmak 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biraz Kafa Dağıtmak 1
» Biraz Kafa Dağıtmak 2
» Biraz barış ve biraz korku...
» Biraz Hırsızlık, Biraz Macera
» biraz şems... biraz kum