Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biraz Kafa Dağıtmak 2

2 posters
YazarMesaj
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Biraz Kafa Dağıtmak 2 Empty
MesajKonu: Biraz Kafa Dağıtmak 2   Biraz Kafa Dağıtmak 2 Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 7:21 am

Kulübeme koşar adım gittim. Henüz kalkan bir iki kişi vardı. Onlar da uyku sersemi oldukları için sadece günaydınlaşmıştık. Benim böyle erkenden uyanıp içeri girmem onları şaşırtmış olmalıydı. Gidip üstüme turuncu bir tişört ve kot geçirdikten sonra aynı tempoyla dışarı çıktım. Bunun üzerine kardeşlerim daha bir şaşırdı. Ange arkamdan "Teo nereye gidiyorsun?" diye bağırdı. Ben de yürümemi kesmeden arkamı dönüp "Gelince anlatırım Ange. Tiff'le gezmeye gidiyoruz." dedim. Sonra da Thalia'nın Ağacı'na gittim. Neyse ki Tiff hem Sissy'yi hem de Paris'i getirmişti bile.

En son Theodor Aquila tarafından Paz Nis. 17, 2011 7:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Biraz Kafa Dağıtmak 2 Empty
MesajKonu: Geri: Biraz Kafa Dağıtmak 2   Biraz Kafa Dağıtmak 2 Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 7:31 am

Kardeşimle yollarımızı ayırdıktan sonra pegasus ahırlarına gittim. İçeri girince hemen Sissy'nin yanına gittim ve onu okşayıp küp şeker yedirmeye başladım. Sissy'nin karnını doyurunca Paris'in yanına gittim ve onu da okşayıp küp şeker yedirdim. Paris'in de karnı doyunca ikisini de hazırlamaya başladım. Sonra ahırdan çıkardım ve beraber Thalia ağacına gittik. Orada kardeşimi beklemeye başladım. Çok geçmeden kardeşim geldi ve vakit kaybetmeden pegasuslarımızı atladık ve New York'a doğru uçmaya başladık.

Devamı New York'ta!

Biraz Kafa Dağıtmak 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biraz Kafa Dağıtmak 1
» Biraz Kafa Dağıtmak 3
» Biraz Hırsızlık, Biraz Macera
» Biraz barış ve biraz korku...
» biraz şems... biraz kum