Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

biraz şems... biraz kum

2 posters
YazarMesaj
Jones Brain

Jones Brain

biraz şems... biraz kum Empty
MesajKonu: biraz şems... biraz kum   biraz şems... biraz kum Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 5:21 am

Bir haftanın yorgunluğunu atmak üzere Afrodit'in de çok uğradığı plaja gelmeyi istedim ve geldim. Gelmem gerçekten de iyi olmuş. Güneş banyosunu elma kokulu şampuana tercih ederdim. Denizin dalgaları beri sakinleştirmeye yöneltiyor, ayaklarımın altındaki ince ve ılık kum ise beni uyumaya zorluyordu. Takıntılarımdan uzak kalmaya çalışırken kıyıya yakın bir yerde iki adet kum birikintisi gördüm. Çevremi göz gezdirdim, kimseler yoktu. Yalnızlığı severdim ama içsel yalnızlık beni yakıp kül ediyordu. Kum birikintisinin birine uzanarak ellerimi kumun altına gömdüm. Güneşin sırtımı yakmasını beklerken denizin hafif ve rahatlatıcı sesini dinlemek huzur veriyordu bana...
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: biraz şems... biraz kum   biraz şems... biraz kum Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 3:46 am

Genç bir avcı, yorucu bir avdan sonra nereye uğrar dersiniz? Şahsen ben, avdan sonra o gün plaja gitmekte karar kılmıştım.
Orada bulunacak olan olası kalabalığı göze alarak yürümeye başladım. Kulübeye uğramadım dolayısıyla yanımda sadece ava çıkarken aldığım sırt çantam ( içinde bir dürbün, fener ve eski bir National Geographic sayısı vardı.) ok ve yayım vardı.

Oraya vardığımda, plajın bir kişi dışında boş olduğunu gördüm. Bu kişi, ellerini kuma sokmuş, oturuyordu.

İki seçeneğim vardı, gidecektim veya kalıp onunla tanışacaktım. Yaklaşık bir dakika durup düşündükten sonra ilerledim ve " Merhaba! " dedim ona. Acaba kimin oğluydu? Yeni miydi buralarda?
Jones Brain

Jones Brain

MesajKonu: Geri: biraz şems... biraz kum   biraz şems... biraz kum Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 4:04 am

Bütün vücudum rahatlamış ve arınmıştı. Derin derin nefes alırken arkadan birinin geldiğini fark etmemiştim. Zaten ince kumdan da belli olmazdı. Sade ve güzel bir bayan sesi duydum. Arkamı döndüğümde sırt çantalı güzel bir kız vardı. Güneşten midir bilinmez en az güneş kadar parlak saçları vardı. Terbiyesizlik etmeyip rahatımı bozarak ayağa kalktım. " Merhaba, buyurun ? " dedim nazikçe. Yine bir avcı mıydı bu. Sırt çantasından beliren yayı çok sade ve zarifti. Kızın karşılık vermesini beklerken gözüm yine ayaklarına kaymıştı.

Out: Karakterim fetişist.
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: biraz şems... biraz kum   biraz şems... biraz kum Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 9:13 pm

" Buradan geçiyordum ve tanışmak istedim . " dedim yüzümde bir gülümsemeyle ... Gülümseme silinene kadar çok zaman geçti ve o sırada çocuğun benim ayaklarıma bakmakta olduğunu fark ettim. Garipsediysem de bu konuda düşünmeyi sonraya bırakıp yanına oturdum çocuğun. "Kimin oğlusun?" dedim. Sonra ekledim " Ben Hekate'nin kızıyım ama avcılara katıldım."

Eskiden kimseye " Kimin oğlusun? " diye sormazdım çünkü onların olası ve bazriz şaşkınlık dolu bakışlarına maruz kalacağımı bilirdim. Ama burada , bu soru " Adın ne? " gibi sıradan bir soruydu.

Bunu düşününce , çok büyük bir şeyi atladığımı unuttum ve " Adım Veronica." dedim.

En son Veronica Mars tarafından C.tesi Ocak 08, 2011 1:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jones Brain

Jones Brain

MesajKonu: Geri: biraz şems... biraz kum   biraz şems... biraz kum Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 11:03 pm

Kamptaki ilk günümden beri birçok avcıyla tanışmıştım. Tekrar klasik gibi görünen ama şık bir avcı çıktı önüme. Hakate'nin kızı fakat avcıylara katılmış olmak ilginç olmalıydı. Büyük bir değişim süreci yaşamak veya bunalım. Henüz daha yeni tanışmak için adımlar atıyorken aptalca sorular sormak istemedim. Arkama aldığım güneşin sayesinde gözlerimi biraz daha açarak " Ben de Jones Brain. Apollo'nun oğluyum. " dedim. Sert çehreme bir gülücük kondurarak " Oturmak ister misin ? " diye sordum nazikçe.
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: biraz şems... biraz kum   biraz şems... biraz kum Icon_minitimeÇarş. Ocak 12, 2011 4:37 am

" Oturmak ister misin ? "
Boğazımı temizledim ve en az onun kadar nazik bir edayla " Tabii. " dedim ve yanına çöktüm. Sırt çantamı yanıma atarken " Demek Apollo'nun oğlusun. Kuzeniz o halde! " dedim. Ve yüzümdeki gülümseme biraz daha genişledi. Ange ile birlikte, bu tanıdığım ikinci kuzendi.
Ortamdaki olası gerginliği hemen yok etmek adına söze başladım : " Burayı çok severim. Kumlar ve deniz , yorucu bir avdan sonra insanı rahatlatıyor. Üstelik av işinde yeni olduğum için çabuk yoruluyorum. Klübeme gidesim yoktu , dolayısıyla buraya geldim. " dedim ve sustum. Yine gevezeleşmiştim. Bunu düşününce utandım , ve bu düşünceyi atmak için gözlerimi denize sabitledim.

biraz şems... biraz kum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biraz barış ve biraz korku...
» Biraz Hırsızlık, Biraz Macera
» Biraz Eğitim
» Biraz Muhabbet
» Biraz Dedikodu.