Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ormanda Gezinti..

YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Ormanda Gezinti.. Empty
MesajKonu: Ormanda Gezinti..   Ormanda Gezinti.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 10:35 pm

Korkunç bir rüya görmüştüm.Rüyamda melez kampında ki ormandaydım.Yürürken bir çukura düşüyordum.Ve üstüm toprakla kapanıyordu.Tabi burasının hemen Labirent olduğunu anlıyordum.Uyandığımda kan ter içindeydim.Kapalı alan korkum olduğu için bu kadar etkilenmiş olmalıydım.Yataktan kalktım ve yüzümü yıkadım.Dolabımdan melez kampı tişörtümü çıkardım.Üstüme geçirip kulübeden apar topar çıktım.Ormana yöneldim.Rüyamda gördüğüm yer,yani labirentin girişi aklımdaydı.Uzun süre yürüdükten sonra, bayrak kapmaca oynadığımız derenin yanına geldim.Buralarda bir yerde olmalıydı.Hemen ağaçların altlarına göz gezdirdim.Deadalus'un işaretini arıyordum.Bulmak o kadar da zor olmamıştı.İşareti hemen gördüm.Burada Sofie ile yeni maceralara girişebilirdik.Sofie buna bayılırdı.Çünkü Labirent'e girmek çok istediği bir şeydi.Orada biraz durduktan sonra Demeter Kulübesi'ne doğru yöneldim.Sofie'ye bunu anlatmalıydım mutlaka.

Ormanda Gezinti..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ormanda gezinti
» Ormanda Çalışma
» Ormanda Düşünceler
» ormanda tehlike!
» Ormanda Kayboluş!