Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ormanda gezinti

2 posters
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

ormanda gezinti Empty
MesajKonu: ormanda gezinti   ormanda gezinti Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 3:58 am

Kulübemden yaaşça çıktım.Uykumdan yeni kalkmıştım ve biraz gezinti yapmaya karar vermiştim.Hafifçe esnedim ve sabah sabah çok güzel bir havası olduğuna emin olduğum ormana doğru yürümeye başladım.Bugünün çok güzel geçeceğini hissediyordum ama nasıl olacağı konusunda hiç bir fikrim yoktu.Yavaşça ağaçlarla çevrili aralığa girdim ve derin bir nefes aldım.Oksijen insana iyi geliyordu ve güneş ışıklarıyla çevriliyken daha iyi...Güneş bana güç veriyordu.En sevdiğim ağaç türü olan çama doğru yürüdüm çam içimi açıyordu.Kokusu insanı büyülüyordu.Derin bir iç çektim ve ağacın gövdesine yaslandım.

''Selam''

Yerimden öyle bir sıçradım ki ayağımın üstünde denge kuramayıp yere düşüyordum.

''Ahh,Sirius!Korkudan ölüyordum!''

Karşımda canımdan çok sevdiğim sevgilim duruyordu Sirius...

En son Ange Spike Russo tarafından Paz Ara. 19, 2010 12:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Sirius Wayne Daniels

Sirius Wayne Daniels

ormanda gezinti Empty
MesajKonu: Geri: ormanda gezinti   ormanda gezinti Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 5:29 am

Sabahın ilk ısıklarıyla kulübemden çıkmıstım. Normalde bu kadar erken kalkmazdım. Ama içimden bir ses ormana doğru gitmem gerektiğini söylüyordu. Oranın tehlikeli bir yer olduğunu biliyordum. Ancak tehlike beni durduramayacaktı. (Zaten ne zaman durdurmustu ki?)
Ormanın içine girdiğimde ormanın içinde bir değil, iki güneş olduğunu gördüm. Biri bildiğimiz güneşti. Diğeriyse sevgilim Ange'ydı. Sarı saçlarıyla güneş gibi parıldıyor ışıklar saçarak ilerliyordu. Bir süre sonra büyük bir çam ağacının altına oturdu. Belli ki beni fark etmemişti. Yanına gittim ve konuştum :

"Selam."

Verdiği tepki beklediğim gibi değildi. Bir anda yerinden sıçradı ve az kalsın dengesini kaybediyordu. Bana gerçek olmasada vurarak :

''Ahh,Sirius!Korkudan ölüyordum!'' diye bağırdı.

Yüzüme bir tebessüm yayıldı. Ange günesin altında bir peri gibi duruyordu.

"Seni seviyorum." diye fısıldadım.

Ve elimi beline koyarak yavasca kendime doğru çektim..
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

ormanda gezinti Empty
MesajKonu: Geri: ormanda gezinti   ormanda gezinti Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 11:57 pm

''Hey,yavaş ol yakışıklı çocuk!'' dedim ve ondan bir kaç adım uzklaştım ve elini yakalayarak çekmeye başladım..

''Ve bende seni çok seviyorum.''

Sirius'u çam ağacının altına çekip derin bir nefes aldım çam ağacının bana tanıdık gelen güzel kokusu içimi doldururken gülümsedim.Bu koku gerçekten büyülüyordu.Bana yılbaşını anımsatıyordu ki yılbaşı en sevdiğim günlerden biridir.Herhalde yılbaşında hiç bir sorunla karşılaşmadığım içindir.

''Sencede güzel kokmuyor mu aşkım?''

sirius derin bir nefes çekerken beklemeye başladım.

Sirius Wayne Daniels

Sirius Wayne Daniels

ormanda gezinti Empty
MesajKonu: Geri: ormanda gezinti   ormanda gezinti Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 3:49 am

Benden yavasca uzaklasırken bile çok zarif ve bir o kadar da tatlıydı. Beni yavasca çam ağacının altına çekti. Derin bir nefes aldı ve yüzüne o güzel gülümsemesi yayıldı.

''Sencede güzel kokmuyor mu aşkım?''

Derin bir nefes aldım. Gerçekten güzel kokuyordu. Ama onun kadar değildi.

"Evet, güzel kokuyor askım. Ama fikrimi soracak olursan, senin kokun bu ağaçtan çok daha güzel."

Hemen yanakları kızardı. Ellerimi daha sıkı tutmaya basladı. Yavasca bana doğru yaklastı ve zarif bir sekilde sarıldı. Kulağıma :

"Seni seviyorum." diye fısıldadı.

"Bende." diyerek onu kendimden biraz uzaklastırdım. Soğuk dudaklarımı alnına bastırdım ve nasıl olduğunu anlayamadan onu dudağından öptüm. Belki bir yaz günü, belki güzel geçen bir yıl kadar sürdü, bilmiyorum. Tek bildiğim hayatımda yaşadığım en güzel an olduğuydu. Benden yavasca ayrıldığında suratı kıpkırmızı olmustu.
Ben nasıl birsey yapmıstım? Bunun için onu kaybedebilirdim. Hemen yalvarmaya basladım.

"Özür dilerim! Nasıl oldu bilmiyorum. Yapmak istemezdim normalde bak lütfen."

Kelimeler gittikçe birbirine karısmıstı. Ama güzel yüzüne baktığımda yüzünde bir tebessüm olduğunu gördüm. Vereceği cevabı beklemeye basladım. Eğer onu bu yüzden kaybedersem neler yapabileceğimi tahmin bile edemiyordum.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

ormanda gezinti Empty
MesajKonu: Geri: ormanda gezinti   ormanda gezinti Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 12:10 am

"Özür dilerim! Nasıl oldu bilmiyorum. Yapmak istemezdim normalde bak lütfen."

Yavaşça gülümsedim.Bu gerçekten çok hızlı gelişmişti.İğrençti de diyemezdim.Yavaşça elini yakaladım ve yürümeye başladım Sirius'uda peşimden sürüklüyordum.

''Pekala.O kadar kötü değildi.Kızmadım yani.Ama Tanrıça Athena veya babam yakalarsa...''

Elimi boynumun hizasına getirip hızla kesilme hereketi yaptım.

''Beni öldürür.Yanii büyük ihtimalle beni...''

dedim ve gülümsedim.Ağaçların güneşi yaklaması iyi birşeydi.En azından babamın görmesini engellemiştir diye iç geçirdim.

''Dolaşalım mı?''
Sirius Wayne Daniels

Sirius Wayne Daniels

ormanda gezinti Empty
MesajKonu: Geri: ormanda gezinti   ormanda gezinti Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 7:35 am

Kızmamış olmasına sevinmiştim. Onu gerçekten çok seviyordum. Ange tanrıça Athena ve babası Apollon'dan korkuyordu. Benim içinse tanrı ve tanrıçaların hiçbir önemi yoktu. Üstelik onun için ölmek.. Seçilebilecek en iyi ölüm şekliydi benim için.

"Tamam dolaşalım." diye cevapladım.

Yavaşça, ellerimiz sımsıkı kenetlenmiş ormana doğru yürüdük. Az önce kızmamış olmasını söylemesine rağmen çok pişmandım. Keşke öyle bir şey yapmasaydım. Ormanın derinlerine doğru ilerlerken :

"Aşkım lütfen beni affet." dedim.

Ne olduğunu anlamamış gibi baktı.

"Az önce olanlar.. Öyle olsun istemedim. Bir an çekime kapıldım. Ne olduğunu anlayamadım. O kadar güzeldin ki dayanamadım.."

Cümlemi devam ettiremedim. Uzun bir süreden sonra ilk defa gözümden bir damla yaş akıyordu. Bunu bende önce Ange fark etti. Yüzüne endişeli bir ifade geldi. Elini yanağıma doğru koydu. Ve beni teselli etmek için söyleyeceği cümleyi söylemek için ağzını yavaşça açtı..
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

ormanda gezinti Empty
MesajKonu: Geri: ormanda gezinti   ormanda gezinti Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 12:19 am

''Tamam yok birşey...''

diye fısıldadım gözlerindeki yaşları silerken.Ve ona sarıldım.Sımsıcak kokusunu içime çekerken yanımda olduğu için her zamankinden daha mmutluydum.Başımı kaldırarak gözlerine baktım.Ve elini tutarak onu kulübelerin durduğu yere sürüklemeye başladım.

''Aşkım.Sana burda aşırı duygu yükleniyor bence gidelim biz.''

dedim ve gülümsedim.
Sirius Wayne Daniels

Sirius Wayne Daniels

ormanda gezinti Empty
MesajKonu: Geri: ormanda gezinti   ormanda gezinti Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 6:00 am

''Tamam yok birşey...''

Diye fısıldadı. Eliyle göz yaşlarımı sildi ve bana sıkıca sarıldı. O benim herşeyimdi. Onu cok seviyordum...
Elimi tuttu ve beni kulübelerin olduğu yere doğru sürüklemeye başladı.

''Aşkım.Sana burda aşırı duygu yükleniyor bence gidelim biz.''

Ardından gülümsedi. Bende ona karşılık verdim.

"Tamam aşkım gidelim." dedim.

Ardından elini daha sıkıca sıktım. Bana muzip bir şekilde gülümsedi. Sevdiğim narin hareketlerle dans ederken bende yanında yürüyordum. Yavasca ormandan cıktık...
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

ormanda gezinti Empty
MesajKonu: Geri: ormanda gezinti   ormanda gezinti Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:26 am

Ormandan çıkarken Sirius'un elini sıkıca tutmuş yanında ilerliyordum.Ama ilerde görünmeye başlayan kulübelerlede homurdandım.Sirius beni kulübemin önüne getirirken gülümsedim ve yanağına bir öpücük kondurup ''görüşürüz Aşkım.'' dedim ve el sallayarak kulubeme girdim.

_RP BİTMİŞTİR!_

ormanda gezinti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ormanda Gezinti..
» ormanda tehlike!
» Ormanda Kayboluş!
» Ormanda Koşu
» Ormanda Macera.