Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kano Gölüüü

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Kano Gölüüü Empty
MesajKonu: Kano Gölüüü   Kano Gölüüü Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 8:18 am

O öğleden sonra,kampta o ana kadar geçirdiğim en en mutlu günlerden biriydi.Bayrak Kapmaca yarışını kazanmıştık.Kırmızı takımı yenmeyi başarmıştık.Bütün kırmızı takımda ki oyuncular kulübelerine gittiler.Mavi takım ise Kano Gölü'nün kenarında eğlence yapıyordu.Kimisi göle girmiş yüzüyordu,kimisi birbirini ıslatıyordu.Ben ise boş boş oturmuş,onları izliyordum.Arkamdan bir ses tüm dikkatimi dağıttı."Selam"dedi.Kim olduğuna bakmak için kafamı kaldırdım.Ama tanımıyordum.Sarışın,mavi gözlü bir çocuk bana gülümsüyordu."Selam"dedim.
Ryan Legolas Lawliet
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Ryan Legolas Lawliet

Kano Gölüüü Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölüüü   Kano Gölüüü Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 8:48 am

Melez kampının bir çoğu kano gölündeydi. Herkez çılgınlar gibi eğleniyor birbirini ıslatıyor kuma gümüyor gülüşüyordu.Era ise kampa yeni gelen çaylakları toplamış onlara komik komik şeyler anlatıyordu. Etrafa bakarken Tek başına oturan birini gördüm. Arkasından yaklaştım. ''Selam.''dedim hafif bir sesle.Arkasını döndü.''Selam ee..''''Ryan dedim. Ryan Legolas Lawliet.'Gülümsedi.''Bende Hanna diye karşılık verdi''Neden tek başına oturuyorsun ki baksana herkez ne güzel eğleniyor sen de katılsana.''dedim.Bir şey söylemedi.Neşesini yerine getirmek için ne yapacağımı biliyordum. ''Biraz sonra görüşürüz.''dedim ince bir ses tonuyla.Başı ile onayladı.Hanna'dan biraz uzaklaştım. Suya odaklandım. Birini sırıl sıklam edebilecek kadar suyu kaldırdım.Hanna bu tarafa bakmıyordu.Bütün suyu başından aşşağıya boşalttım. İlk başta ''Ne oluyor?'' diye etrafına bakındı.Benim kahkalara boğulduğumu görünce oda gülmeye başladı.Oturduğu yerden kalktı ve beni kovalamaya başladı.Şimdi Eğleniyorduk işte
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Kano Gölüüü Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölüüü   Kano Gölüüü Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 8:58 am

"Biraz sonra görüşürüz"demekle neyi kastetdiğini anlamıştım.Sırılsıklam olmuştum.İlk başta bana kasıtlı olarak yaptığını sandım."Ne oluyor"diye bağırdım.Ama güldüğünü görünce bunu bir şakadan ibaret olduğunu anladım.Hemen ayağa kalktım ve gölün kenarında ki kovayı suyun içine sokup doldurdum.Orada beni izliyordu.Bir yandan da gülüyordu.Kovadaki suyu kafasından aşağıya boşalttım.Ama garip olan şey hiç bir yerinin ıslanmamasıydı.Kovayı yere bıraktım.

"Poseidon mu?Amphitrite mi?"dedim sırıtarak.
Ryan Legolas Lawliet
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Ryan Legolas Lawliet

Kano Gölüüü Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölüüü   Kano Gölüüü Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 10:21 am

Bir kova su aldı. Büyük bir zevkle üzerime doğru geldi. İçimden kıs kıs gülüyordum. Kovada suyu kafamdan aşşağı boşalttı.Ama ıslanmadım.Amphitrite çoçuğu olmanın bana sağladığı en büyük yararlardan biriydi bu.Ben istemediğim sürece kimse beni ıslatamaz.Ama ne yazıkki yeni arkadaşımın bundan haberi yoktu.Üzüldü.Kovayı yere bıraktı.Önce suratı asıldı ama sonra Poseidon mu? Amphitrite mi ? dedi sırıtarak.Güldüm. '' Amphitrite '' dedim gülümseyerek. ''Peki ya sen '' diye sordum.''Ben Hera'nın manevi kızıyım'' dedi. Çok şaşırdım. Gerçekten mi ? diye soracaktım ki çok saçma olacağını fark ettim. '' Tanıştığımıza Memnun oldum '' dedim. '' Bende'' diye karşılık verdi. o sırada Zell'in beni çağırdığını fark ettim. Kulübeyi temizlememiz gerekiyordu. '' Kalmak isterdim ama üzgünüm '' dedim. '' '' Yo yo yo sorun değil.Tanıştığımıza sevindim. Umarım görüşürüz'' dedi. Başımla onayladım. Ve kulübeye doğru yürümeye başladım.

RP BİTMİŞTİR.

Kano Gölüüü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kano Gölü~
» Kano Gölü'nde
» Kano yarışı!
» Kano Gölünde Boğulmuyorum
» Kano gölü muhabbeti