Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kano Gölü'nde

2 posters
YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 1:56 am

11- Kano Gölü'nde bir arkadaşınla rp yazacaksın.
Mekan: Kano gölü
Katılacaklar: Sen ve arkadaşın.(Maya ve Leo)

Hafta sonunda bulduğum fırsatı değerlendirip kampa geldiğime pişman olmak üzereydim. Kimse yoktu! Kardeşim Tom'la geziyor,hiç bir arkadaşım etrafta görünmüyordu. Kampta biraz gezdikten sonra hiç gitmediğim bir yere yöneldim. Kano Gölü. Oraya geldiğimde fark etmiştim ki kano süremeyecektim. Bir kişi daha gerekiyordu. Üzüntüyle iç çektim. Gölün yanına oturdum. Bare biraz gölü izleyeyim,dedim içimden. Doğa bana her zaman bana huzur vermişti. Bir hışırtı duydum. Elim refleks olarak boynumdaki,bir iple astığım Minator taşına gitti. Annem veni kuratarıp Minator'u bir taşa çevirmişti ve bana en çok lazım olduğu anda çalışacağını söylemişti. Ama arkamdakinin bir canavar olmadığını farkettim.
''Eee nasıl gidiyor?'' dedi Leonard ve yanıma oturdu.

En son Maya Marie Collins tarafından C.tesi Kas. 06, 2010 4:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 3:06 am

Kampta kimse yoktu. Herkes ya okuldaydı yada miskinlik yapıyordu.İlk Serena'yı arasamda bulamadım. Hatta kulübesine kadar gittim ki bu büyük bir cesaretti ama orada da bulamadım. Okuldan gelmediğini söylemişti Lucy. Bende hayal kırıklığıyla oradan ayrıldım. Daha önce hiç gitmediğim Kano Gölü'ne gittim. Orada birini bulabileceğimi umuyordum. Yanılmadımda. Orada Maya'yı gördüm.

'Eee nasıl gidiyor?'' dedim ve onun yanına oturdum.
Clara Thompson
Clara Thompson

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 3:59 am

''Ihhh...İyi,sanırım.'' Biraz sersemce davranıyordum,biliyorum. Bunun nedenini bilmiyordum. Şu can sıkıcı gün yüzünden mi yoksa Leo'ya aramızdaki gerginlik yüzünden mi?
''Sen nasılsın? Sere'yle olmadığına şaşırdım doğrusu.'' dedim dalga geçer gibi.
''Sere,daha okuldan gelmemiş.'' dedi Leo düşünceli düşünceli.
Leo ilkilmiş bir şekilde bana baktı.
''Eee...Sen niye buradasın May?'' dedi bana bakarak.
''Hiç.'' dedim uzatarak.
''Sen?'' dedim sıkıntıyla. Sonra gölkenarında bir kano gördüm ve parlak fikrimi paylaşmak için ona döndüm.
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 9:12 am

'Sıkıldım dolaşmaya çıkmıştım.' dedim. Maya ayağa kalktı ve göl kenarındaki kanoya doğru yürümeye başladı. Bende peşinden gittim. Kanoya bindi.

'Gelmeyi düşünüyor musun?'

'Ya ben gelmesem şimdi Poseidon'un kılına gelirim boğar beni falan.'

'Saçmalamayı keser misin artık?'

'Tamam, tamam.' diyerk söylenip kanoya bindim ve kürek çekmeye başladık.
Clara Thompson
Clara Thompson

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 1:48 am

Böylece bir küreği ben bir küreği o,kürek çemeye başladık. Bu arada ben gergin bir şekilde Leo'ya baktım. Bir süre ikimizde etrafa bakmadan kürek çektik. Sonra benim gözüm göle takılınca gölmeye başladım. İki saattir tek taptığımız şey kendi etrafımızda dönmekmiş! Leo ilk önce bana deliymişim gibi baktı ama sonra o da anladı. İkimizde deli gibi gülüyorduk. Okul,dersler ve sınavlar bizim bütün sinirlerimizi bozmuştu herhalde. Sonunda gülme krizimiz bitince Leo elimdeki küreği aldı ve hala sırıtarak kürek çekmeye başladı. Gözüm iki saniye boyunca takılı kaldı ama sonra gözlerimi hızla suya çevirerek dişlerimi sıktım. Bu arada sonunda gölde ilerleyebiliyorduk.
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 10:25 pm

Kendi etrafımızda dönüp duruyormuşuz meğer ! Bende ineden ilerlemiyoruz diyordum. Gülme krizine girip çıkınca tekrar kürek çekmeye başladık. Maya'nın gözlerinin birkaç saniyeliğinede olsa bana kenetlendiğini gördüm. Ama ona belli etmedim.

'Eee ? Birini bulabildin mi bari ? ' dedim glerek ve cevap vermesini bekledim...
Clara Thompson
Clara Thompson

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:40 am

Bütün gücümle ağır küreğe asılmaya devam ettim. Leo çok rahat bir biçimde kürek çekebiliyordu. Buna sinir olmuştum.
''Şey... Yani, sayılır...'' Birden yüzüm kızarmıştı, konu aramaya başladım.
''Eh, Sere ne yapıyor?'' Off! Niye hep bu konulardan konuşuyorduk ki!
''Ahh, boşver Leo, ben, sadece iyi arkadaş olmak istiyorum, aramızda şu gergin ortamı hiç sevmiyorum!''
Leo bu konuya nereden geldiğimi bilmiyordu tabii. Ama haklı olduğumu gösterir bir şekilde başını salladı. İşte şimdi biraz rahatlamıştım.
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 5:52 am

Neden böyle söylediğini anlamamıştım. Ama yine onaylarcasına başımı salladı. Aslında neden gergin bir ortam var diye sormak istiyordum. Ama kendimi tutumalıydı. Kızcağız zaten kızarmıştı. Neden utandığını da bilmiyordum. Ama yine kendime engel olamayıp sordum :

'Neden kızardın ?'
Clara Thompson
Clara Thompson

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:51 am

Leo niye bu kadar meraklıydı ki!
''Hiç!'' dedim. ''Sen şu küreğini çeksene!''
Sonra da gölden ona su fırlattım. O da geri çekildi ve aynısını yaptı. Kısa bir süre içinde kürekleri bırakmış su savaşı yapmaya başlamıştık. Sonra ikimizde aynı anda su almaya çalıştık. İşte olan o anda oldu. Kanodaki ağırlığımız sağ tarafa doğru geldiği için kano sallandı ve bizde gölü boyladık! Hemen suyun yüzüne çıktım. Leo suda olmaktan pek memnun değil gibiydi. Benim de giysilerim ıslanmıştı ama hiç takmadım. Etrafta biraz turladım.
''Maya! Buraya gel heyy!'' dedi Leo yerinden kıpırdamadan. Niye Zeus çocukları bu kadar abartır bilemiyordum. Bir Demeter çocuğu olarak çok şanslı olduğumu hissettim. Ben herkese dosttum. Tabii Hades'le annemin arası biraz limoniydi zaten ben de Hades'le iyi anlaşmaya o kadar meraklı değildim.
''Tamam Bay Şimşek geliyorum! Küçük bir su birikintisenden ne kadar korkuyorsun!''
Onu sinir etmek çok eğlenceliydi. Hızla yanına yüzdüm.
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:57 am

Beni sinir etmek istiyordu ama sinir olacak olan kendisiydi. Aslında sudan korkmuyordum. Yüzmede de gayet başarılıydım. Maya'nın yanıma gelmesini bekledim. Bana yaklaşınca suay daldım ve Maya'ya doğru yüzdüm. Onun yanına gittiğimde onu omuzlarıma alıp suyun üstüne çıktım.

'Hey ! Buda neyin nes...' Cümlesini tamamlayamadan onu suya attım ve gülmeye başladım.
Clara Thompson
Clara Thompson

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:07 am

Neredeyse boğuluyordum! Leo niye bu kadar güçlü olmak zorunda! Ya da ben fazla güçsüzüm! Ama bunu düşünmek istemiyordum. Zaten hava kararmaya başlamıştı, karanlıkta kanoyu bulamazdım zaten. Bütün gücümle çırpındım. Sonra suyun altından nasıl kurtulacağımı düşündüm. Gözlerimi açtım -biraz yanıyordu- ve Leo'yu gıdıklamaya başladım. Hemen kollarını çekti ve bende suyun yüzeyine çıktım. Leo gülerken ben de ona kızmaya başladım.
''Seni şapşal...Şimşek kafa! Senin yüzünden az kalsın boğluyordum! Onu hafifçe batırdım ve ağzına su doldu.''
Ama hala benim ifademi gördüğü için gülüp duruyordu.
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:18 am

Suyun altında bile gülmeye çalışıyordum ama ağzımdan sadece hava baloncukları çıkıyordu. Hemen ellerinden kurtulup yüzeye çıktım. Derin bir nefes aldım ve tekrar suuya daldım. Maya onu tekrar kaldırıp atacağım düşüncesiye kaçmaya çalışıyordu. Aslında bende tam olarak bunu yapmaya çalışıyordum. Zaten havada kararıyordu kanoyu bulması imkansızdı. Ama bendeki de şans kanoyu buldu. Hemne içine atladı. Kürekleri kaptı ve gitmeye kalktı ama ona yetişip kanoya tutundum ve kanoya bindim. Maya bana tekme tokat girecek gibiydi. Yanılmamıştım da. Bana bir tokat attı.

'Yaptığın hiç de komik değil boğuluyordum.'

'Sence ben seni boğar mıydım ?'
Clara Thompson
Clara Thompson

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:33 am

''Hımm....Evet!'' dedim gülerek.

Tabii bunu şaka olarak söylemiştim. Çünkü sorusunu sorduğundaki ciddi ifadesini daha fark etmiştim. Bu haliyle tam bir Zeus oğluna benziyordu. Biraz tırstığım söylenebilir. Leo'nun biraz daha şakacı olacağı zamanı iple çekiyordum. Daha önce onu hiç böyle görmemiştim!
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 8:40 am

Gerçekten ciddiye bağladığım zamanlar hep olmuştu. Bu zamanlar eniştem bile benden korkardı ki buda büyük birşey oluyor. Bana bağıramazdı. Ama bu anlarda çok nadir olurdu. Annem konusu açılınca mesela. Bir keresinde anneme kötü söz söylediği için eniştemi bıçaklıyordum ama Rob ve teyzem beni tutmuştu.Ama buna psikopatlık demek daha doğru olurdu.

'Hiç sanmıyorum Miss Collins.' dedim ona resmi bir şekilde.
Clara Thompson
Clara Thompson

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 8:57 am

Ciddi olmaya çalışsamda bir gülme tuttu.

''Hayatımda... duyduğum... en komik... lakap!'' dedim gülmemin arasından.

Sonra cümlemi fark ettim ve yanlış anladı mı diye baktım. Bunu kötü bir anlamda söylememiştim. Zaten Leo da biraz dalgın gibiydi. İçini burkan bir şeyler düşünüyor gibiydi. Ben de ona çaktırmadan kürekleri aldım. Ouff! Ne kadar ağırdılar böyle! Zorlukla tuttum ve hareket ettirmeye çalıştım. Bir tanesi gürültüyle suya düştü. Böylece Leo uyanmış oldu.

''Ah..Üzgünüm Leo.'' dedim. Onu bölmek istemiyordum.

''Önemli değil Maya, haydi gidelim.'' dedi sessizce ve küreği aldı. Onun üzgün olmasına üzülmüştüm. Ama anılar bazen böyle bir etki yaratabiliyor. Ben de babamla son görüşmemi hatırlamak istemiyordum. Leo kürekleri hızla çekmeye başladı.

(Leo,istersen senin yazacağın sonuncusu olsun)
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

Kano Gölü'nde Empty
MesajKonu: Geri: Kano Gölü'nde   Kano Gölü'nde Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:07 am

O sırada akımdan annem geçiyordu. Onun ölmesi. Ben bir yaşımdayken ölmüştü annem. Bunun nedenini de daha öğrenenmemiştim. Teyzeme ne zamna bu soruyu sorsam ağlamaya başlardı. Bende onu üzmek istemediğimden üstüne gitmezdim. Annem konusunda çok hassas olduğum söylenebilir. Eniştemi bile kesip biçmeye kalktığıma göre. Aslında ben ondan nefret ederim. Biri onu kesip biçse sevinirim denebilir. Kampa geldiğimden beri annemi geri getirebilmek umuduyla yeralrtına gitmek istiyordum. Ama mümkün müydü bunu bile bilmiyordum. Maya'nın gürültüyle küreklerden birini düşürmesi dalgınlığım giderdi.

''Ah..Üzgünüm Leo.'' dedi.

''Önemli değil Maya, haydi gidelim.'' dedim ve kürek çekmeye başladım.

Tekrar karya vardığımızda hemen kanodan atladık. Üstümüz başımız ıslaktı. Birbirimize veda edip kulübelerimize yöneldik.

RP BİTMİŞTİR....

Kano Gölü'nde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kano Gölünde Boğulmuyorum
» Kano Gölünde bir macera
» Kano Gölüüü
» Kano Gölü~
» Kano yarışı!