Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kano gölü muhabbeti

3 posters
YazarMesaj
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Kano gölü muhabbeti Empty
MesajKonu: Kano gölü muhabbeti   Kano gölü muhabbeti Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 9:06 am

O gün Hermia'nın beni uyandırmasından sonra bir daha uyuyamadım ve doğru kano gölüne gittim. Beni en çok rahatlatan mekandı. Ayrıca Lucy ile tanıştığım yerdi orası. Yani benim için manevi değeri vardı.

Hava iyice aydınlanmıştı. Su perileri de uyanmaya başlamışlardı.

"Merhaba Stella" dedi ilk karşılaştığım su perisi. Onunla açılışı biraz kötü yapmıştık ama sonradan iyi anlaşmıştık.

"Merhaba Abigail. Günaydın" dedim. Abigail gülümsedi.

"Bir misafirn var"

Arkamda Hermia'yı gördüm.

"Günyadın Mia, babanı gördün mü?" diye sordum. Hermia iç çekti.

"Bana bir görev verdi. Ah, şey o kimdi?" diye sordu. Gülümsedim.

"Bir arkadaşım, Abby adında bir su perisi. Peki babanın sana verdiği görev neydi?"
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kano gölü muhabbeti   Kano gölü muhabbeti Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 9:14 am

Yanına otudum.Yüzüm asıktı.

''Babam bana Afroditle olan son görüşmerinde unuttukları eşyaları almam için medusa nın inine gitmemi istedi.Harika değil mi babamla ilk tanışmamda benden gdip sevgilisi ile olan görüşmesinin artıklarını toplamamı istiyor''
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kano gölü muhabbeti   Kano gölü muhabbeti Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 9:35 am

"Medusa'nın ini mi? Oraya nasıl gideceksin?" diye sordum. Bir yandan da Mia'ya içimden hak veriyordum. Ares'in istediği şeye bakar mısınız?

Sonra birden aklıma bir şey geldi. Medusa'nın ini yeraltındaydı, babam beni yeraltına çağırmıştı. Tam zamanıydı.

"İstersen seni yeraltına ben götürebilirim, zaten babamla görüşmem gerekiyordu. Gölge yolculuğunda oldukça iyiyim artık" dedim gülümseyerek. O sırada arkamızdan birisi daha çıktı...
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kano gölü muhabbeti   Kano gölü muhabbeti Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 9:39 am

''Tabi ki hemde çok sevinirim'' O sırada Crist geldi. Yanımıza otudu bende olan biteni anlatım
''Sende bizle gelmeye ne dersin''
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Kano gölü muhabbeti   Kano gölü muhabbeti Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 7:19 pm

Evet yeni bir macera.Ben macera filmlerinden nerfet ederdim ama şu yaşadıklarımı film yapsalar oscar benimdi.Ama gitmeyi istiyordum.
"Evet tabiki de gelirim ama Afrodit Hephaistos la beraber değilmiydi? Kampta öyle bir dedikodu var."
evet dedikoducu sayılmam ama meraklıyımdır
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kano gölü muhabbeti   Kano gölü muhabbeti Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 10:34 pm

"Aman sende Crist, tanrıları bilmez misin, ne zaman ne yapacakları hiç belli olmaz. Eğer hazırsanız sizi götürebilrim" dedim. Herkes derin bir nefes aldı. Eh ilk defa gölge yolculuğu yapacaklardı, onları suçlamamam gerekir. Lucy ilk gölge yolculuğunda kusmuştu.

"Bu yolculuk sizde biraz mide bulantısna ve baş dönmesine sebep olabilir. Ama zamanla alışırsınız. Şimdi gözlerinizi kapatmalısınız" dedim ve gölge yolculuğuna hazırlandım.

(Medusa'nın ininde başlığı ben açarım, bu arada Lucy Medusa'yı öldürmüştü ama gerçekte Medusa'nın iki kardeşi daha vardır. Birini ben önceden öldürmştüm, diğeri hala yaşıyor. Bu türe gorgon deniliyor, Medusa ve Euryale öldü, bizim karşılaşacağımız gorgonun adı Stheno. Bu arada Lucy çok az girebiliyorum o yüzden bensiz gidin dedi. Ben başlığı açıyorum, sizide oraya bekliyorum)

Kano gölü muhabbeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kano Gölü~
» Kano Gölü'nde
» Romantik Kano Gölü
» Kardeşimle Kano Gölü
» Kano Gölü'nde Bir Arkadaşla...