Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Theodor Aquila

2 posters
YazarMesaj
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Theodor Aquila Empty
MesajKonu: Theodor Aquila   Theodor Aquila Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 7:31 am

Çocukluk dönemimden beri hep bir dövüş sanatında ustalaşmak istemiştim. Annem beni göndermeyi reddettiği için de, arada onun üzerinde kendimi geliştirmiştim. Bir gün benden bıkıp sonunda karete salonuna yazdırmıştı. Ama gittiğim ilk günde üç çocuğu tartakladığım için öğretmenim kibar(!) bir dille beni okuldan atmıştı. Bu yüzden bir daha anneme baskı yapamamıştım, üstelik annem bunu hep bana karşı kullanmıştı. Ama şimdi ondan kilometrelerce ötedeyken istediğimi yapabiliyordum. Bu yüzden Dövüş Sanatları Sınıfı'na gittim ve birinin benimle ilgilenmesini beklerken tanıtım posterindeki yazıları okumaya başladım.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Theodor Aquila Empty
MesajKonu: Geri: Theodor Aquila   Theodor Aquila Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 12:39 am

Her sabah olduğu gibi üfleyerek dersliğe gitmiştim. Bir şeyler öğretmeyi seviyordum ama sonsuz bir yaşamım olduğunu ve gerekirse sonsuza kadar bunu yapacak olduğumu düşündükçe içim sıkılıyordu. Dersliğe girip kimsenin olmadığını görünce belki biraz atıştırabilirim diye Melez Kafe'ye gidiyordum ama daha yirmi adım yürümeden dersliğe birinin geldiğini fark ettim. Hızlı adımlarla dersliğe döndüğümde tam tanımadığım, sadece göz aşınası olduğum bir melezle karşılaştım. Yanına geldi ve "Hoşgeldin. Ne öğrenmek istiyorsun bakalım ?" diye sordum.
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Theodor Aquila Empty
MesajKonu: Geri: Theodor Aquila   Theodor Aquila Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 5:18 am

Kafamı çevirdim ve bir Artemis Avcısı'yla göz göze geldim. Onu daha önce kuzenlerimle birlikte görmüştüm, ama adını bilmiyordum. Postere bir kez daha göz atıp "Açıklaması en hoşuma giden wing chun oldu." dedim. Eğitmenim bana anlamamış gözlerle baktı. Sanırım doğru söyleyememiştim. Bu yüzden posterde elimle gösterdim. O da gülümsedi ve kafasını tamam anlamında salladı. Sonra da "Bu arada ben Artemis Avcıları'ndan Alexis. Sen hangi kulübedensin?" dedi. "Ben de Apollon kulübesindenim. Yani yarı kuzen sayılırız. Adım da Theodor." diye cevap verdim. Alexis gülümsedi ve "Tanıştığımıza memnun oldum Teo." dedi. "Ben de memnun oldum Alex." dedikten sonra üzerime göz attı ve "Neyse ki eşofmanlarını giyip gelmişsin. Ama ben çıkmak üzere olduğum için üzerimi değiştirmeliyim. Sen şuraya geç ben beş dakika içinde geliyorum." dedi. Ben de gösterdiği yere gittim ve eğitmenimi beklemeye başladım.

Theodor Aquila
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Theodor Aquila
» Theodor Aquila
» Theodor Aquila
» Theodor Aquila
» Theodor Aquila