Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ryan Legolas Lawliet

YazarMesaj
Ryan Legolas Lawliet
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Ryan Legolas Lawliet

Ryan Legolas Lawliet Empty
MesajKonu: Ryan Legolas Lawliet   Ryan Legolas Lawliet Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 3:43 am

Kulübede oturmuş müzik dinliyordum. Yapılacak hiç bir iş kalmamıştı. Canım çok sıkılıyordu. Birden aklıma kuzenim Era'nın ''kardeşim yeni bir derslikte dövüş sanatları eğitimi veriyor. Bir ara gidip bakmalısın'' dediği geldi. Dövüş sanatları ha. Vay canına çok havalıydı.Zaten boksa karşı aşırı bir ilgim vardı.Öğrenmesi harika olurdu.Yataktan fırladım ve dersliğe doğru koşmaya başladım.İçeri girdiğimde kendimi bir Japon dojosunda gibi hissettim. İçerisi gerçekten harikaydı. Odanın sonunda biri duruyordu. Sanırım bu Era'nın kardeşi Zack'di.Gülümseyerek bana doğru geldi. '' Merhaba sen Ryan olmalısın. Amphitrite çocuğu Ryan Legolas Lawliet'' dedi. '' Evet benim. Sende Zack Cliff Burton olmalısın.Dövüş sanatları öğretmeni.''Tanıştığımıza memnun oldum.''

Ryan Legolas Lawliet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ryan Legolas Lawliet
» Era Lawliet
» Legolas Lawliet
» Era M. Lawliet
» Era M. Lawliet