Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ryan Legolas Lawliet

2 posters
YazarMesaj
Ryan Legolas Lawliet
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Ryan Legolas Lawliet

Ryan Legolas Lawliet Empty
MesajKonu: Ryan Legolas Lawliet   Ryan Legolas Lawliet Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 11:25 am

Kar tanesini görmeyeli uzun zaman olmuştu. Yanına gidip bir merhaba desem iyi olacaktı. Pegasus ahırına doğru yürümeye başladım. İçerisinin pek hoş koktuğu söylenemezdi ama ben kokuya aldırış etmeden içeri girdim. Kar tanesi hemen gözüme çarpti. Gerçi o İnsanı adeta içine çeken masmavi gözleri ve. Bembeyaz tüyleri ile pekte zor olmadı gözüme çarpması. Yanına gidip '' Nasılsın dostum ''diye sordum. Mutlu mutlu kişnedi . Bu iyi olduğunun bir göstergesiydi. Ceplerimi yokladım. Bir tane çilekli drajem vardı . Drajeyi ona doğru fırlattım. Drajeyi havada yakaladı ve mutlu mutlu kişneyip başını öne eğdi. Yelesini okşamaya başladım. Tam bu sırada arkamdan oldukça samimi bir ses '' Güzel uyum. Bana kalırsa ders almalısınız. Beni takip edin '' dedi. Bu Angel idi . '' Tabii ki '' diye karşılık verdim. İçimden bir ses uzun bir gün olcağını söyluyordu.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Ryan Legolas Lawliet   Ryan Legolas Lawliet Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 2:55 pm

Ryan'ı ahırarda Kar tanesini severken görrgü. Ryan, Kar tanesinin karnını doyuruyordu. Ynaına gidip onu ders alması için ikna etti. Ryan'da hiç zorlanmadan bu teklifi kabul etmişt. Üçü birlikte dersliğin yolunu tuttular. Dersliğe giderken dedikodu yapıyorlardıi.

Dersliğe çok yakşaltıklarında
" Şurdaki açıklık alana gidelim. oRda daha rahat çalışırız. " dedi. Ryan da " Tamam. " diyince oraya doğru yöneldiler. Kısa bir süre sonra vardılar. Ryan " Şimdi ne yapacağız? " der gibi baktı. " Kar Tanesi daha yeni yemek yedi ve tıka basa doydu. O yüzden şimdi duçamayız. Kar tanesinin yeedikelrini sindirmeyi bekleyeceğiz. " dedi. Ryan şaşkınlıkla bakıyordu. Sanırım bunu yeni öğrenmişti.

Çantasından bir tarak çıkarttı ve Ryan'a uzattı. Ryan uzatılan tarağı alarak Kar Tanesi'nin beyaz tüylerini taramaya başladı. Bende o sırada sorular sordum:
" Kar Tanesiyle ilgili merak ettiğin bir şey veya sorunun var mı? " Ryan' biraz düşünmeye başladı. O da sakince onu bekledi.
Ryan Legolas Lawliet
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Ryan Legolas Lawliet

MesajKonu: Geri: Ryan Legolas Lawliet   Ryan Legolas Lawliet Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 8:38 am

Benim Kar tanesi ile bir sorunum varmıydı ? Evet vardı. Yüksekten veya orta mesafeli uçuşlarda tam bir vücut gibi hareket edebiliyorlardı fakat aynı şey alçak uçuşlar ve iniş için geçerli değildi. Kar Tanesi inerken telaş yapıyor ve kontrolsüz hareketler yapıyordu. Bunu Clarie'ye anlattım.

Bir süre düşündü Clarie ve daha sonra '' Hmm. O zaman bu gün iniş denemeleri yapalım'' dedi. Öğretmen oydu. Karşı çıkmak gibi bir şansım yoktu.'' Peki öyle yaparız '' dedim. Kar Tanesi'nin yediklerini sindirmesini beklerken Clarie'ye '' Neden Pegasusların yelelerini tarıyoruz ki '' diye sordum. Başta biraz tuhafına gitti sanırsam ama daha sonra anlatmaya başladı

Ryan Legolas Lawliet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ryan Legolas Lawliet
» Ryan Legolas LAwliet
» Era Lawliet
» Legolas Lawliet
» Era M. Lawliet