Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Era M. Lawliet

YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Era M. Lawliet Empty
MesajKonu: Era M. Lawliet   Era M. Lawliet Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 7:40 pm

Hiç uyuyamamıştım . Bol aksiyonlu bir ikinci dünya savaşı filmi insanı uyutmuyordu . Orada kullandıkları stratejiler o kadar iyiydi ki . İki tarafda birbirine rahatça üstünlük sağlayabilirdi . Filmin etkisinde kalmış olacağım ki hemen " Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfı " yazan bir tabela aramak için odamdan dışarı fırladım . Derin bir nefes aldım . Temiz hava ciğerlerime dolmuş beni kendime getirmişti . Kısa süre sonra dersliği buldum . İçeri girdiğimde labirent bulmacalar , bin parçalık yapbozlar çözen Athena çocukları gördüm . Athena çocukları olduklarına hepsinin asil ve zeki görünümlerinden karar verdim . Genelde tahminlerim tutmaz ama bu çok doğru bir yaklaşımdı bence . Hemen bir köşeye oturup sabırla olacakları beklemeye başladım .

Era M. Lawliet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Era Morgan Lawliet
» Era M. Lawliet
» Era Lawliet
» Era Lawliet
» ~ Era Morgan Lawliet ~