Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Era Morgan Lawliet

2 posters
YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Era Morgan Lawliet Empty
MesajKonu: Era Morgan Lawliet   Era Morgan Lawliet Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 3:25 am

Sabah sessizce uyandım . Kulubemdeki kimseye çaktırmadan kılıç eğitimi almak istiyordum . Aslında bu utanılacak bir şey değildi ama nedensiz yere aksiyona girmek istiyordum . Bence eğitimsizce hançer kullanmak çok rezil bir şeydi yanlışlıkla kendime sapladığımı düşündükçe kahkahalara boğuluyorum . Sabahın ilk ışıkları melez kampını aydınlatıyordu . Kuşların cıvıltısı güneşin güzelliği melez kampını güzel bir yer yapıyordu . Tabii karanlık olunca çok çok daha güzel bir yerdi benim için . Sabahın bu saatinde kimse olmadığını düşündüğüm kılıç eğitimi sınıfına ilk adımımı attım . Kimsecikler yoktu . Birileri gelir diye beklemeye başladım o sırada Yami No Seirei No Ken 'i hançer formuna getirip antreman için koyulmuş kuklalara saldırdım . Ben backsword kullanan biriydim bu terimi zamanında oynadığım video oyunlarından öğrenmiştim . Daha hızlı saldırmama olanak sağlıyordu . Düşük bir yükseklikte ayak seslerini duyuyordum bu gelen öğretmenim olmalıydı . Yakınıma geldiğinde " Merhaba ! Ben Serena yardımcı kılıç eğitmeni . " dedi sevecenlikle . " Merhaba bende Era buraya hançer kullanmayı öğrenmek için geldim . " dedim . " Hmm hançer kullananlardansın demek . Hadi başlayalım o zaman ! " dedi .

BackSword
Spoiler:
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Era Morgan Lawliet Empty
MesajKonu: Geri: Era Morgan Lawliet   Era Morgan Lawliet Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 10:47 am

Kılıç dersliğine gitmemle yeni öğrenci görmem bir olmuştu. Büyük bir neşe ile siyah saçlı çocuğun yanına vardım. Hemen kendimi tanımaya başladım. Çaylaklarla konuşmaya bayılıyordum zaten. ‘‘Merhaba! Ben Serena yardımcı kılıç eğitmeni.’’ Çocuk beni görünce tepkisiz kaldı. ‘‘Merhaba bende Era buraya hançer kullanmayı öğrenmek için geldim.’’ Hançer mi? Doğrusunu söylemek gerekirse kamptaki çoğunluk kılıç kullanıyordu. Buna şaşırdığımı söylemem gerekti. Biraz düşündüm. Ne yapabilirdik ki? ‘‘Hmm hançer kullananlardansın demek. Hadi başlayalım o zaman!’’ Hemen içeri gidip büyük bez bebeklerden aldım. Dışarıya getirdiğim de Era bana şaşkınlıkla bakıyordu. Ona ilk önce açıklayacak daha sonra ne yapması gerektiğini söyleyecektim. Böylelikle seviyesini ölçüp nereden başlamamız gerektiğine kanaat gerecektim. Eh eğitmenlikte böyle bir şeydi. Yanlış aşamadan başlamak istiyordum. Hatta gerekirse baştan başlayacaktım ki temeller sağlam atılsın. İleri geri yürürken de konuşuyordum. ‘‘Evet Era hançerin ile bu bebeğin zayıf noktasını bulmaya çalışacaksın. Bu o kadar kolay bir iş değil. O yüzden sen mükemmel bir şey beklemiyorum. Başlayabilirsin.’’ Gülümsedikten sonra Era’yı izlemeye başladım.
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Era Morgan Lawliet Empty
MesajKonu: Geri: Era Morgan Lawliet   Era Morgan Lawliet Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 12:55 am

‘‘ Evet Era hançerin ile bu bebeğin zayıf noktasını bulmaya çalışacaksın . Bu o kadar kolay bir iş değil. O yüzden sen mükemmel bir şey beklemiyorum . Başlayabilirsin . ’’ dedi bana Serena . Zayıf nokta ha ? Şah damarı mükemmel iş görür . Peki öldürmemem gereken bir rakip ise ? Aklımdaki karışık düşünceleri atıp kendime gelmek için silkelendikten sonra hançerimi elimin tersiyle şah damarının bulunduğu yere sapladım soğuk kanlılıkla . " Sanırım çok ölümcül oldu . " dedim sevimli ve utangaç bir gülümsemeyle . Serena gülerek " Güzel ama öldürücü değil , zarar verici nokta açısından bul bakalım . " dedi . Zarar , aklıma iki bölge geldi kolundan yada karnından . Kolundan vursam iyi bir darbeyse kolunu kullanamaz ve bana da zarar veremez bu nedenden dolayı seçimimi koldan yana kullandıktan sonra hançerimi önümde duran bez bebeğin koluna doğru saldırımı yaptım . " Güzel . Şimdi işin teknik kısımlarına geçelim . " dedi bana sanırım hançer ile etkili saldırı tekniklerini anlatacaktı ...
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Era Morgan Lawliet Empty
MesajKonu: Geri: Era Morgan Lawliet   Era Morgan Lawliet Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 1:12 am

Oldukça iyiye gidiyordu ancak ölümcül darbe vermesi beni güldürmüştü. Eh birde şu vardı eğer bu karşısındaki bez bebek olmasa Era’yı çoktan öldürebilirdi. O damarı kesmesi de oldukça zor olurdu. ‘‘Güzel ama öldürücü değil, zarar verici nokta açısından bul bakalım.’’ Zarar verici noktalar… Bir Athena çocuğu hem düşünüp hem saldırabilirdi. Çünkü beyinlerimiz ister istemez de olsa kendiliğinden çalışıyordu düşünmek istemesek bile… Ancak bu diğer melezler için zor oluyordu. O yüzden onlara düşündürücü alıştırmalar yaptırmayı seviyordum. Böylelikle hız kazanıyorlardı. Era hançerini bez bebeğin koluna doğru saplayınca tam not verdim. İyiydi kesinlikle. ‘‘Güzel. Şimdi işin teknik kısımlarına geçelim.’’ Hançer ile uzun süredir çalışmadığım için birkaç bilgi eksikliği hissetmiştim kendimde. Beynimin eski köşelerini yoklayınca bunu da atlatabilirdim. Era’ya dönünce elime hançerini aldım ve inceledim. Bir yandan da konuşuyordum. ‘‘Hançer… Era emin ol herkesin seçmediği bir silahı seçtin. Üstüne üstlü hançer kullanımı bir kılıca göre oldukça zordur. Bu yüzden sana teker teker hançerlerle ilgili alıştırma yapacağım. Ancak yorulma ihtimalin oldukça yüksek.’’ Kafasını salladı. Bu hırsını sevmiştim işte. Zaten Nyks çocuklarının tümü hırslı oluyordu. Hançeri Era’nın eline verdim ve içeri gidince yeni bez bebekler getirdim. Bunların tek farklı noktası hareket edip oldukça can acıtan bebeklerdi. Era’nın şaşkın bakışları arasında bu alıştırmayı tanıtmayı düşündüm. ‘‘Bu bez bebekler diğer bez bebeklere benzemez Era. Bunlar oldukça hareketlidir ve karşındaki bir rakip gibi sert darbeler vurur. Vuruşlarına göre darbeleri değişecektir. Ya sertleşecek ya da yavaşlayacak. O yüzden çok dikkatli olman gerekir. Ben sana yardımlarda bulacağım elbette sözlü olarak. Mümkün olduğunda bilek ve kollara isabet ettirmeye dikkat et. Böylece hançeri oldukça iyi kullanacaksın. Daha sonra ise diğer alıştırmalara geçeceğiz.’’ Gülümseyerek bez bebekler ile Era’yı kendi hallerine bıraktım. Her zaman ki gibi not defterim elimdeydi.

Era Morgan Lawliet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Era Morgan Lawliet
» ~ Era Morgan Lawliet ~
» Era M. Lawliet
» Era Lawliet
» Era M. Lawliet