Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Era Morgan Lawliet

2 posters
YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Era Morgan Lawliet Empty
MesajKonu: Era Morgan Lawliet   Era Morgan Lawliet Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 8:38 am

Yüksek müzik sesi ile uyandım . Kardeşlerim müziği açmış eğleniyorlardı . Neden ki ? Umursamadan üzerime bir ceket geçirip dışarı çıktım . Uykulu uykulu çevreyi inceledim . Ahırlar ! Karamel'i günlerdir görmüyordum . Ceplerimi karıştırdım . Sadece üç tane karamelli draje kalmıştı . Ahıra doğru ağır adımlarla yürüdüm . Şanslıyım ki uyku sersemi iken yere düşmedim . Karamelin yanına geldiğimde bir draje uzattım ona . Mutluluktan tepinirken sulağından bolca su sıçrattı suratıma böylece yüzümü yıkamış ve kendime gelmiştim . Bir ses duydum arkamdan " Çok güzel hayvanlar değil mi ? " diye . Arkama dönüp " Ah . Evet . " dedim . Sanırım bu kişi öğretmendi . Pegasus biniciliğimi geliştirebilirim bu sayede . İyiki Karamel aklıma geldi . Acaba bu derslikte neler öğreneceğim ...
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Era Morgan Lawliet Empty
MesajKonu: Geri: Era Morgan Lawliet   Era Morgan Lawliet Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 2:21 pm

Derslilte hiçbir öğrencisi yoktu. Bugünde bu durumlarda yaptığını yapacaktı. Ahırlara gidip pegasusları sevecekti. Bunun için derslikten çıktı. Hava bugün çok güzeldi. Hafif bir meltem sıcaktan bayılmasını önlüyor, uzun, sarı saçlarını uçuşturuyordu. Oksijen kokusunu bolca içine çekti. Bu havalarad hep dışarı çıkıp dolaşmak istemişti. Bu yüzden ahırlara ağır adımlarla gitti. Ahırlara vardığında ilk Arianna'yı ziyaret etti. Sonra diğer pegasusları ziyaret edip onalrı okşadı. Başka bir pegasusu okşamaya giderken ahırlara birinin geldiğini gördü. Çocuğun siması çok tanıdık geliyordu ona fakat bir türlü çıkaramıyordu. Çocuk pegasusu Karamel'i seviyordu. Yanına giderek " Çok güzel hayvanlar değil mi ? " dedi. Çocuk'ta başını sallayıp " Evet " dedi. " Ben Claire. Pegasus eğitmeniyim. " deken elini tokalşmak için uzattı. Çocuk onun elini sıkarken bir yandanda " Bende Era. Karamel'İ görmeye gelmiştimde. Ders alabilirmiyim? " dedi. Gülümseyrek " Tabiki de " dedi. Era, Karamel'i doyurunca ders vermek için dersliğe doğru ilerlediler. Dersliğe yaklaştıklarında " Şurada ki açıklık alanda çalışaşlım. Mağlum içerde pegasuslarla çalışamıyoruz. " dedi. Era başını tamm anlamında sallayınca açıklık alana doğru yürümeye başladılar. Bu arada Era'da Karemel'i anlatıyordu.

Era Morgan Lawliet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~ Era Morgan Lawliet ~
» Era Morgan Lawliet
» Era Lawliet
» Era Lawliet 2. RP
» Era M. Lawliet