Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Era Lawliet 2. RP

2 posters
YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Era Lawliet 2. RP Empty
MesajKonu: Era Lawliet 2. RP   Era Lawliet 2. RP Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 4:05 am

Savaş ... Yalnızlığa karşı savaşıyorum . Sokakların soğuk ve ruhsuz yalnızlığına karşı . Tek dostum ölmüş olan beni sokaklarda bulup bu korkunç dünyada yaşayabilmem için eğiten ustamın yanına gidiyorum ... Yazıyordu ölmeden önce son mektubumda . En sonunda ustamın mezarının yanındaki ağaca bağladığım ipe doğru ağır adımlarla ilerlemeye başladım . Sadece birkaç dakika sonra hayata veda edecektim . Bütün bu acılar , bütün bu keder son bulacaktı . " DUR ! " diye bir ses duydum . Korku içinde etrafa bakındım . Ses ustamın mezarından geliyordu sanırım . " Kimsin sen ! " diye tehditkar bir sesle bağırdım . Birden hayaletimsi bir cisim gördüm daha dikkatli bakınca ustama benzediğini fark ettim . " Benim ! " dedi her zamanki sevecen ses tonuyla . Şaşkınlığım ve korkum yüzünden ses çıkaramıyordum . Sanırım bu ölmeden önce hayatın bana oynadığı delice oyunlardan biriydi bu . Hayalet görüyordum olacak şey değil ! Sanırım yine istemsizce o saçma hayallerimden birini görüyordum . Bu biraz daha farklı , daha gerçekçiydi ...

Birden ustama benzeyen hayalet konuşmaya başladı " Evlat ! Bunca yıl seni bu kadar basit bir ölüm için mi hazırladım ? Neden en büyük öğretime yani umudunu asla kaybetme öğretisine karşı geliyorsun ? " dedi . Ustamın hayaletine bir şeyler söylemek istiyordum ona artık bunca şeyden sonra dünyada uğruna yaşanacak ne var diye sormak istiyordum . Ustam bana normal sesinden farklı bir tonda " Elveda melez dostum ve öğrencim . " dedikten sonra görüntü kayboldu . Şaşkınlık içerisinde bana doğru yaklaşan kıpkırmızı gözleri ve birazcık(!) iri olan tazının farkına vardım . Önce ustamın hayaleti şimdide bu garip tazı !

Kanlı dişlerini göstere göstere üzerime geliyordu . Ustamı dinlemek zorundaydım " Asla umudunu kaybetme ! " Bu yaratığa karşı koymak zorundaydım . Elimle yeri yokladıktan sonra büyükçe bir taş parçası bulup yaratığın tükürük ve kan dolu ağzına fırlattım . Ön dişlerinden birine isabet etti . Yaratık sinirlenmişti . İçindeki beni öldürme isteğinin kat kat arttığı çok belli oluyordu . Kıpkırmızı gözlerinden nefret okunuyordu . Delirmiş gibi uzunca bir uludu . Sonrada bana saf öldürme isteğiyle hücum etti . Artık ölecektim . Evet ! İşte bitiyordu her şey . Ölümüm bu tazının elinden olacaktı . Tam yaratıkla göz göze geldiğim anda . Yaratığın kafasına jet hızında bir ok saplandı . Okun şiddetinden dolayı yaratık felç olmuştu sanırım . Yaratığın karnını iki ok deşmişti . Kafasındaki ve karnındaki okların acısı ile kıvranmaya başladı .

Ben bu seslerin arasından dört nala koşan bir at sesi fark ettim . Daha kendime gelemeden üzerinde eski yunan zırhı elinde de ok ve yay bulunan ata binmiş orta yaşlı bir adam geldi yanıma . Dikkatli bir şekilde adamı süzdükten sonra adamın ata binmemiş olduğunu belden aşağısının at olduğunu gördüm . Bana adının Blade olduğunu söyledi yaşlı adam . Delirmiştim herhalde bütün bunları bilerek nasıl yaşardım !? Doğruca kendimi öldürmek için ipe doğru koşarken bana " İkinci bir şans , farklı bir yaşam istemez misin melez ? " dedi sakin ve kendinden emin bir tavırla . Melez mi !? Ustam da bana bu şekilde seslenmişti bana . Olduğum yerde kaldım . İkinci bir şans , farklı bir yaşam bu sefil hayattan kurtulabilirdim . Sakin olmaya çalışıp yaklaştım Blade isimli bu yaşlı ve belden aşağısı at olan adama . " Pekala teklifin nedir ? " diye sordum çocuksu bir mutlulukla . " Atla ! " dedi sırtını işaret ederek . Sırtına bindiğimde hızlı bir şekilde uzaklaştık mezarlıktan .

Yaklaşık yarım saat daha gittik . Karşımda daha birkaç saat önce kendini öldürmek üzere olan bir gencin - yani benim - umudu , ikinci şansı duruyordu . MELEZ KAMPI ...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Era Lawliet 2. RP Empty
MesajKonu: Geri: Era Lawliet 2. RP   Era Lawliet 2. RP Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 6:28 am

Rp puanı: 80.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Era Lawliet 2. RP
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Era M. Lawliet
» Legolas Lawliet
» Era Lawliet
» Era Lawliet
» ~ Era Morgan Lawliet ~