Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anneya veda.

YazarMesaj
Lucas Matthew Price
Artemis'in Manevi Oğlu
Artemis'in Manevi Oğlu
Lucas Matthew Price

Anneya veda. Empty
MesajKonu: Anneya veda.   Anneya veda. Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 11:22 pm

Olimpos'ta annemin sarayında eşyalarımı toplarken annem -tanrıça artemis- yanıma gelipsaçlarımı okşadı ve elini şıklatarak bavulumu bir saniyede topladı. Ona hüzünlübir şekilde bakıp ''Gerçekten gitmek mi zorundayım?''diye sordum. Annem o gümüş gözleriyle bana sıcacık bir şekilde bakıp ''Orada eğitim görmen gerek Matthew''dedi. Sızlanarak ''Zaten doğduğumdan beri sen ve dedem apollon tarafından eğitiliyorum!'' diye söylendim. Annem aynı sıcak bakışıyla yine bakıp ''Fiziksel olarak üstün olabilirsin ama kampta kişiliğini geliştirceksin oğlum'' dedi yüzümü ellerinin arasına aldıktan sonra ''Kamp'ta elinden geleni yapacağına dair bana söz ver'' dedi. Biraz mızmız ve birazda sıkkın bir tavırla ''Söz veriyorum'' dedim. Annem gülüseyip ''Sana güveniyorum. Bu arada avcılarıma selam söyle oldu mu?'' dedikten sonra beni ışınlamak için hazırlandı. Anneme gitmeden önce gülümseyip ''Elveda anne'' dedim ve ışığın bedenime işlemesine izin verdim.

Anneya veda.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Bir Veda mı?
» Olimpos'a veda...
» Hüzünlü bir veda
» Güç İksirine Veda (58. Görev / 1)
» Güç İksirine Veda (58. Görev / 2)