Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Maceranın Başlangıcı?

2 posters
YazarMesaj
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

Bir Maceranın Başlangıcı? Empty
MesajKonu: Bir Maceranın Başlangıcı?   Bir Maceranın Başlangıcı? Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 7:51 am

Kamp artık çok eğlenceliydi, her şey çok güzeldi. Onlarca arkadaşım vardı bir de, aşık olduğum, onu çok sevdiğim bir kız. Adı Eliesha. Onunla ilk defa göl kıyısında tanışmıştık. İkimiz de birbirimizden hoşlanmıştık. Hep onu hayal ediyordum. Neyse, onu görmek için kulübesine gitmeye karar verdim. Son zamanlarda dersliklerle ilgilendiğim için, onu çok boşlamıştım. Kulübesine gittim. Eliesha'nın kampa yeni gelen kardeşini gördüm. ''Hey merhaba, sen kampa yeni gelen kız olmalısın.'' ''Evet kampa yeni geldim, alışmaya çalışıyorum.'' ''Alışırsın sen de merak etme. Şey bir şey soracaktım Eliesha'yı gördün mü? Nerde olduğunu biliyor musun?'' Parmağıyla ormanı göstererek, ''Şu tarafa giderken gördüm. Çok olmadı koşarsan yetişirsin. Peki neden onu arıyorsun? Sen kimsin?'' ''Daha sonra konuşuruz'' dedim ve koşmaya başladım. Umarım Eliesha'nın kardeşine kaba davranmamışımdır diye geçirdim içimden. Çok geçmeden Eliesha'yı gördüm. Her zamanki gibi çok güzeldi. ''Bensiz bir yerlere mi gidiyorsun yoksa?'' dedim ve gülümsedim. Beni gördüğüne çok sevinmişti. ''Seni düşünüyordum. Kampta canım sıkılıyor. Bir yerlere gidelim mi?'' ''Bir yerlere gitmek iyi bir fikir bence de. Özellikle de senle.'' ''Thalia'nın ağacını bir ziyaret etmek istiyorum. Garip gelebilir ama kamptan dışarı çıkarken hep uğrarım.'' ''Hmm, tamam ziyaret edelim o zaman ağacımızı. Peki New York'a gitmeye ne dersin?'' ''Çok iyi fikir'' dedi ve yürümeye başladık.
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

Bir Maceranın Başlangıcı? Empty
MesajKonu: Geri: Bir Maceranın Başlangıcı?   Bir Maceranın Başlangıcı? Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 10:54 pm

Kulübe de oturmaktan sıkılıp kardeşlerime haber vererek dışarı çıktım. Ne yapacağımı bilmiyordum, sadece öylesine ilerliyordum. Aklımdan Rave çıkmıyordu, uzun zamandır -yaklaşık 3 gündür- görüşememiştik ve onu özlemiştim. Aslında onun yanına gitmek istesem de rahatsız etmek ya da işine engel olmak istemediğim için bu fikrimi değiştirerek ormana doğru ilerlemeye başladım. Her zaman ormanın güzel havası keyfimi yerine getirirdi ve şimdide öyle olacağını umuyordum. Sessizce ormanda ilerlerken arkamdan gelen ses ile irkildim. Karşımdakinin Rave olduğunu görünce gerçekten de çok mutlu olmuştum. Eh, zaten beni bu kadar mutlu eden başka kim vardı ki? Gülümsedim ve bir süre beraber ilerledikten sonra New York'a gitmeye karar verdik. Bu karar beni gerçekten de sevindirmişti. Ne de olsa bu demek oluyordu ki bütün günümüzü beraber geçirecektik. "İlk pegasuslarımızı almaya gidelim, thalia ağacının oradan hemen uçarız." dedim ve gülümsedim. Rave'in yüzüne baktığımda onunda gülümsediğini görünce içim rahatlamıştı. "Peki, hadi gidelim bakalım." dedi elimi tuttu ve ahırlara doğru beraber yürümeye başladık.

Rp bitmiştir, devamı Thalia Ağacının orada.

Bir Maceranın Başlangıcı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maceranın Başlangıcı
» Maceranın Sonu
» Maceranın nedeni: Poseidon
» Maceranın nedeni: Poseidon -2-
» Savaşın Başlangıcı // I.