Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maceranın Sonu

YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Maceranın Sonu Empty
MesajKonu: Maceranın Sonu   Maceranın Sonu Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 8:42 am

Gözlerimi açtığımda bir yerde yatıyordum. Kendimi aşırı yorgun ve bitkin hissediyordum ve burasının neresi olduğunu bilmiyordum. Hafızamı zorlayıp hatırlamaya çalıştım. Başım hala zonkluyordu ama bir şeyler hatırlamaya başlamıştım. Labirent. Canavarlar. Pers. Yaralanma. Sanırım anahtar kelimeler bunlardı. Sonra etrafıma daha dikkatlice bakındım ve revirde olduğumu fark ettim. Bir süre sonra yanıma Maya geldi ve bana gülümseyerek "Demek sonunda kendine gelebildin." dedi. Onu gördüğüme sevinmiştim. Maya'nın çok yardımsever olduğunu biliyordum. Bu yüzden revirde görev almasına pek şaşırmamıştım. "Ne kadardır baygınım ?" diye sordum. "Hmm... Yaklaşık 6 saattir." diye cevap verdi. "O kadar oldu mu ?" dedim kaşlarımı kaldırarak. "Evet ama bu normal. Pers senden daha önce uyandı ve bana maceranızı anlattı. O kadar canavarla savaşıp yorulman çok normal." dedi. Gerçekten, o kadar şey yaşayıp hala yaşadığımıza inanmak çok zordu. Ama hayattaydık işte...
Biraz daha dinlendikten sonra Maya'ya "Artık kulübeme gidebilir miyim ?" diye sordum. Beni şöyle bir süzdü. Sonra iyi olduğuma kanaat getirmiş olacak ki "Kendini iyi hissediyorsan neden olmasın ?" dedi. Bunun üzerine ben de ayağa kalktım ve Maya'ya sarılarak "Çok teşekkür ederim Maya. İyi ki varsın." dedim. O da "Rica ederim, Sum. Ne zaman yardıma ihtiyacın olursa bana gelebilirsin." dedi ve göz kırptı. Ben de yüzümde bir gülümsemeyle revirden ayrılıp kulübemin yolunu tuttum.

Rp Bitmiştir.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/

Maceranın Sonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk gün ve her günün sonu gibi sonu
» Maceranın Başlangıcı
» Bir Maceranın Başlangıcı?
» Maceranın nedeni: Poseidon
» Maceranın nedeni: Poseidon -2-