Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maceranın nedeni: Poseidon -2-

2 posters
YazarMesaj
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Maceranın nedeni: Poseidon -2- Empty
MesajKonu: Maceranın nedeni: Poseidon -2-   Maceranın nedeni: Poseidon -2- Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 1:58 am

Başarıyla kapıda ki muhafızları geçtik ama o kadar bitkin düşmüştük ki yere yığılıp kalmıştık.Son anda Siren Körfezinde olduğumuzu anladım hemen Poseidon'un bana verdiği çantadan iki adet kulaklık çıkardım bunlar bildiğiniz telefon ya da mp3'e uygun kulaklıklardı.Hemen birini taktım hiç bir duyamıyordum dalga seslerini bile birden "Arc."diye endişeli bir fısıldama duydum.Sonra tereddütle "Elisha?"dedim.Sonra Elisha'nın gülme sesi geldi yani Poseidon en ince ayrıntısına kadar düşünmüştü.Hemen Pnevma Skia'yı kılıcaa dönüştürdüm.Elisha'da gine saatini dönüştürdü.Yavaş ama emin adımlarla ilerliyorduk ne yaptığımızı bile bilmiyorduk ama iç güdülerimize güveniyorduk.Sonund akarşımıza güzeller güzeli bir kadın çıktı bu kesinlikle bir Siren'di ağzını oynatıyordu ama onu duymuyordum hışımla kılıcımı ona salladım ama uçtu.İnanamıyordum ben sadece kanatlarını süs zannetmiştim.Sonra on tane Siren daha geldi ama bunlar zırhlı ve kılıçlıydı!En arkalarında ise hepsinden daha güzel,uzun,korumalı ve savaşçıl görünen taçlı bir Siren vardı eminim bu kraliçeleri idi.Saldırı pozisyonuna geçtik.Sonra Elisha'ya fısıldadım "Saldır!"
Diona Arsinoe Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Parti Organizatörü
Diona Arsinoe Stanislaus

MesajKonu: Geri: Maceranın nedeni: Poseidon -2-   Maceranın nedeni: Poseidon -2- Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 2:19 am

Sirenlerin daha önce uçabildikleri hakkında hiçbir fikrim yoktu, sadece adada durduklarını sanıyordum ama karşımda birden bire 10 tane siren görünce şaşırmam kaçınılmazdı. Derin nefes aldım ve Arc ile beraber saldırıya geçtim, daha önce görmemiştim ve nasıl öldüreceğimi de bilmiyordum, sadece onlara karşı koyup kılıcı saplamaya çalışıyordum. Sonunda bir tanesini öldürmeyi becerince zayıf noktalarının baş kısımları olduğunu fark ederek hepsine saldırmaya başladım. Tabi bu kadar sirene karşı pek şansımız yoktu. Etrafıma baktığımda sekiz kişi kalmıştı. Arc'a bağırarak "Çekil!" dedim ama bir şey duymadığını fark etmem uzun sürmedi. Eh duymamasına şaşırmamak lazımdı. Bir yandan Arc'ın yanına gidiyor, diğer yandan da sirenlerle savaşıyordum. Karşımdaki sireni öldürdüğümde sonunda Arc'ın yanına varmıştım. Arc'ı kolundan çektiğim gibi suyu kullanarakhepsini suya fırlattım. Su pek etki etmese de en azından onları yavaşlatıyorlardı. Sirenler tek tek sudan çıkarken Arc'ın bana baktığını fark ettim. Bana bir şey demiş olsa da anlamıyordum onu. Sadece duymasını umut ederek "Saldır." dedim ve çıkan sirenlerle savaşmaya devam ettim.
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

MesajKonu: Geri: Maceranın nedeni: Poseidon -2-   Maceranın nedeni: Poseidon -2- Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 2:50 am

Evet Elisha'nın planı gerçekten iyiydi ama sürekli yeni Sirenler geliyordu.Zayıf noktaları kafaları idi.Artık özel gücümü kullanmanın vakti geldiğini anladım ve zihnimde ki kağıda "Karanlık." yazdım.Etraf kararmıştı.Sirenlerin yüz ifadelerini görebiliyordum hepsi şaşkınlık ve endişe doluydu.Gidip bir tanesinin kafasını kestim kılıç sesinden olacak ki korkmaya başlamıştılar.Ne olduğunu anlayamadan birden karanlık gitmeye başladı etrafa baktığımda her şey dönüyordu.Hayır dönmüyordu benim başım dönüyordu kolumda acı vardı oraya baktım ve antik yunanca bir küfür savurdum.Sirenlerden biri bana zehirli bir bıçak atmıştı yere düştüğümü hissettim.Elisha şaşkınlıkla Sirenler ise sevinçle bana bakıyordu.Birden gözüm kararmaya başladı engel olmaya çalışıyordum ama yapamıyordum.Elimi cebimde ki ambrossiaya uzattım ama yetişemeden gözüm karardı.
Diona Arsinoe Stanislaus
Diona Arsinoe Stanislaus

MesajKonu: Geri: Maceranın nedeni: Poseidon -2-   Maceranın nedeni: Poseidon -2- Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 4:06 am

Sirenlerin Arc'ı yaraladıklarını Arc yere düşerken anladım ve hemen onu tutup yere yatırdım. Sirenler tam saldıracağı zamanda sinirden kuduruyordum. Arkadaşımı nasıl yaralayabilirlerdi?! Sinirle nefes aldım ve "Su! Beni dinle ve emirlerime uy! Hepsini geri adalarına yolla!" dedim ve su bana ve Arc'a dokunmadan geçerek onları aldı ve suya batırdı. Uçmaya çalıştıklarını hissediyordüm ama bir şey yapamadıklarını da o kadar iyi biliyordum ki. Bu kadar güçlü olduğumun ben bile farkında değilken bütün sirenlerin benden uzaklaştığını hissettim su sayesinde. Ardından bir yandan dalgaları bitirmemek için aklımda uğraşırken hemen Arc'ın yanına koştum. Sirenleri su da dalgaların etkisi altında tutup direk Arc'ı kollarıma aldım ve suyu yanıma getirerek yarasının oraya dokundum. İletken görevi görerek suyun enerjisini ve temizliyici özelliğini Arc'a ilettim. Evet, daha önce de böyle birini iyileştirebilmiştim ve yine yapmalıydım. Bir süre gücü ileterek kullandıktan sonra cebindeki ambrossia'yı fark ederek hemen aldım ve ona içirmeye başladım. İçince artık kendi gücümünde tükenmeye başladığını hissettim. Bayılmak üzereydim, bir yandan dalgalarla sirenleri kontrol altında tutmak, diğer yandan da suyun enerjisini ileetmek gücümü tüketmişti. Bu sırada Arc gözlerini kırpıştırarak açtı ve mutlulukla "Nasıl oldun?" diye sordum. Onun cevabını beklerken sonunda dayanamayarak dalga yaratmayı bıraktım.
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

MesajKonu: Geri: Maceranın nedeni: Poseidon -2-   Maceranın nedeni: Poseidon -2- Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 2:07 am

"İyiyim."diyebildim zorlukla.Ardından Elisha biraz amborsia verdi.Kendimi iyi hissetmeye başlamıştım.Kendime gelmek için kafamı bir sağ birde sol omzuma dokundurdum.Ardından hiç istemediğim bir şey oldu sirenlerin kraliçesi karşımızda belirdi.İkimizde kılıçlarımızı geçtik.Siren sakin olur dercesine elini göğsünün ilerisine koyup yavaşça yere indirir gibi yaptı.Sonra savaş pozisyonundan çıktık.Siren bize bir drahmi atıp uçtu.Hiç bir şey anlamamıştım bir kaç saniye boyunca birbirimize baktık sonra cesaret edip drahmiyi aldım.Drahmi Poseidon'a sık tapıldığı bir zaman yapılmış olmalıydı ki bir yüzünde Poseidon diğer yüzünde üçlü yabasının resmi vardı.Ell yanıma geldi drahmiyi görünce yüzünü buruşturdu.Drahminin ne işe yarıyacağını düşündüm.Zaten yeterince drahmimiz vardı.Son çare olarak ne olup bittiğini öğrenmek Poseidon'a iris mesajı yollamaya karar verdim.Ell'e seslenip "Ell gel üvey babanla konuşucağız."dedim.Ell homurdanarak yanıma geldi.Drahmiyi suya atarak "Ey gökkuşağı tanrıçası İris, bize Poseidon'u göster."dedim.Sonra bir gökkuşağı belirdi ve bir görüntü oluştu.Görüntüde Poseidon üçlü yabası elinde sinirlice etrafında dönüyordu.Sonra bizi fark etti ve çok güçlü bir sesle şunları söyledi "Demek görevi bitirdiniz!Deniz asayişini sağladınız için size ödüllerim var, aslında Elisha seni öldürmemem yeterince bir ödül değil mi?"Elisha görüntüye saldırmamak için kendini zor tutuyordu.Görüntü kaybolunca yerde iki tane paket belir biri turkuaz diğeri siyahtı.Gülerek "Turkuaz kesin senin ."dedim.Ell gülmeye çalıştı ardından paketlere eğilip paketini açtı paketin içinde bir kese vardı.Kesede ise her biri bir bilye büyüklüğünde olan turkuaz inciler vardı.Ardından Poseidon'un görüntüsü belirdi Poseidon gine etkileyici sesiyle O inciler benim hazinemin bir parçası bu inciler deniz içinde ki her şeyi yapmanı sağlar bu sayede minik bir Amphitrite olursun ama her kullandığında bir inci yok olur toplam 15 inci var.Poseidon'unu bekletmeden hemen kendi hediyemi açtım kutunun içinde bir iksir şişesi vardı onun içinde de turkuaz bir sıvı.Poseidon bana döndü ve "Bu sıvıyı her içtiğinde biraz Poseidon gücün olur sadece tüm şişeyi birden içersen sıradan bir Poseidon çocuğuna eş değer olursun ama belli miktarda içmen lazım çünkü ambrosia etkisi yapar ve asla kırılmaz dökülmez içtiğin sıvıda geri dönmez.dedi.Ardından görüntü kayboldu.Tam Ell' bir şey diyecektim ki birden kendimi kulübemde ki odamda buldum.Şişeyi yatağımın hemen yanında ki masaya koydum ve yatağıma uzandım.

Elisha'nın eklemek istediği bir şey yoksa;
-RP BİTMİŞTİR-

Maceranın nedeni: Poseidon -2-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maceranın nedeni: Poseidon
» Poseidon'a Mesaj (Poseidon'un Krallığı [4]
» Maceranın Sonu
» Maceranın Başlangıcı
» Bir Maceranın Başlangıcı?