Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kötü büyücü ve fareleri

2 posters
YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Kötü büyücü ve fareleri  Empty
MesajKonu: Kötü büyücü ve fareleri    Kötü büyücü ve fareleri  Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 7:23 am

Sabah uyandığımda çok garip bir rüya görmüştüm . Bir kadın ve kafes içinde yüzlerde fare ! Kulübe kütüphanesine gittim ve biraz araştırma yaptım . Fareler ve büyücü bir kadın , canavarlar denizi denilen korkunç bir yerde Kirke isimli bir kadın , erkekleri fareye çeviriyormuş . Kardeşim , kuzenim Arche'yi sarstım . " Hey ! Arche ! Uyan ! " Uykulu gözlerle " Ne ?! " diye bağırdı bana . " Çok tehlikeli bir göreve çıkmaya ne dersin ? " dedim . Çok tehlikeli dediğim anda Arche'nin gözleri parlamıştı . " Ben varım , anlat ! " dedi bana . " Canavarlar denizine gidiyoruz ! Detayları yolda anlatırım . " dedim . Plan yaptık . Ben durumu Kheiron'a bildirecektim . O da eşyaları hazırlayacaktı . Kheiron ile bu durumu konuştuğumda biraz tereddüt ve bir ton uyarıdan sonra kabul etti ama pegasuslar canavarlar denizine gidemez dedi . Ne yapacaktık ? Pegasuslarımız olmasa nasıl giderdik canavarlar denizine . Bir şeyler düşünüp Arche'ye haber vermek için kulübeye girdiğimde Arche her şeyi çabucak hazırlamıştı . Bana " Sana iyi bir haberim var ! Hephaistos çocuğu arkadaşlarım var bize bir yelkenli ayarladılar . " dedi . Ona pegasus sorunundan bahsetmemiştim ama sanırım biliyordu bozuntuya vermeden " Yelkenli mi ? Canavarlar denizinde bir dakika bile dayanamayız . " dedim hayallerim yıkılmışyı . " Yelkenli dedim ama sağlam ve metalden olan ekstra güçlendirilmiş bir gemiden bahsediyorum . " dedi heyecanlı bir şekilde .

Eşyalarımızı gemiye taşıdıktan sonra melez kampını arkamızda bırakarak bu korkunç , tehlikeli ve aşırı derecede çılgınca maceraya atıldık .
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

MesajKonu: Geri: Kötü büyücü ve fareleri    Kötü büyücü ve fareleri  Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 12:40 am

Maceraları severdim ama Kirke biraz aşırı kaçıyordu ama biz Nyks çocuklarıydık yani Kirke kim miş ki?Hephaistos çocuklarını tebrik edemeden geçemedim çok sağlamdı üstüne üstlük hızlıydı da.Yol boyunca susmayı planladım ama konuşmadan duramıyordum hem biraz gülmek için hemde sesizliği bozmak için kırkırdayarak "Sana da günaydın Era."dedim.Era ilk önce biraz ters baktı sonra denizi izlemeye devam etti bense bir yerde uzanmış gökyüzünü izliyordum.Bu sesizlik beni iyice çileden çıkartıyordu gine dayanamadım ve "Sence Kirke ilk hangimizi fareye dönüştürür?"dedim.Era bu sefer gine aynı şekilde baktı ve mantıklı bir cevap verdi "İkimizide aynı anda."Böyle bir cevap beklemiyordum acaba aklın anerden gelmişti.Hem biz Nyks çocuklarıyız akıllı olmayız diye bir şey yok.Sonunda Canavarlar Denizine yaklaşmıştık hemen yayımı ardından da zırhımı çıkardım ve bizi koruması için üç, yolu gözetlesin diye bir ve K.K. Kaplıcalarına götürsün diye de bir tanesini görevlendirdim.Ardından Era'da Gece Gölgesini çıkardı ve olacakları beklemeye başladık.
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

MesajKonu: Geri: Kötü büyücü ve fareleri    Kötü büyücü ve fareleri  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 2:08 am

Sessizce Gecegölgesini çıkardıktan sonra üç dört dakika sadece sakin sakin etrafı dinledim . Kafama kocaman bir deniz yıldızı yapışmasıyla kendime geldim . Canavarlar denizinde deniz yıldızları bile ölümcül olabilirdi . Çığlık atarak " Dev mutant deniz yıldızları ! " diye bağırınıp koşmaya başladım yelkenlinin içinde . Ani bir refleks ile kafamdan çıkarıp Gece Gölgesi ile üç el ateş ettim dev deniz yıldızına . Benim yüzümden parçalanmış zavallı canlıyı güçlü bir tekme ile dışarı yolladım . Artık su içinde ne olur bilemem . Arche benim bu komik durumuma gülmekten her tarafının ıslandığının farkına varmamıştı . " Dalgalar şiddetlendi , tutun ! " diye bağırdım . " Deniyorum ! " diye yanıtladı beni sakinleşmeye çalışarak . Dalgalardan gemi hasar almıştı . Ama bu yelkenli basit bir yelkenli değildi , birden turbo motora benzer kapaklar açıldı . Hızla Kirkenin ve K.K. kaplıcalarına doğru ilerlemeye başladık . Karaya geldiğimizde yelkenlideki mekanizma kendini sabitledi . Fare olmamak ve yavaşça içeri sızıp fare sever büyücüye dersini vermek için iyi bir plan yapmaya başladık . Birimiz Kirke'yi oyalayacak öbürüde fareleri salıp karışıklık yaratacak ve bu karışıklıktan yararlanıp çılgınca etrafı yerle bir edecektik . Planı uygulamak için içimizden gönüllü olan Kirke'nin gazabı -Pardon ! Sevecenliği - ile yüzleşecekti .
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

MesajKonu: Geri: Kötü büyücü ve fareleri    Kötü büyücü ve fareleri  Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 9:27 pm

Zorla yutkunduktan sonra "Ben deniyorum."dedim.Era şaşırmış gibi baktı ama ben ona fazla takılmadım ve plajı süzdüm.Bol beyaz renkli olan beton yapılardan oluşmuştu oldukça da harikulade idi.Era'da burayı beğenmiş olacak ki benim gibi etrafı hayranlıklar izliyordu.Omzum ile omzuna vurduktan sonra gel işareti yaptım.Kirke'nin nerede olduğunu bilmiyorduk ama muhtemelen en gösterişli ve en uzakta olan yer olmalıydı elimle göstererek "Orası olmalı."dedim.Era evet manasında başını salladı.Beni sinirlendiriyordu "Hey! Neden konuşmuyorsun yoksa o deniz yılanı dilini mi yedi?"dedim gülerek.Era sinirli bir şekilde gözlerini kısarak bana omuz attı ardından "Hayır ama dikkat et dilinin ortası delik olabilir!"dedi.Sonra ortamı yumuşatmak için "Tamam fazla uzatma enerjimizi fare olmaya saklayalım."dedim.Era hala aynı şekilde bana bakıyordu.Tahmin ettiğim gibi o gösterişli yapının başında iki tane empusa nöbet tutuyordu.Empusaları görür görmez Era'yı bir binanın yanına çektim amacım bizi görmemelerini sağlamaktı.Era "Ne yapıyorsun?"diye bağırırken elini ağzıma koydum ve sağ elimin baş parmağını dudağıma götürdüm ve sus işareti yaptım.Ardından Era'ya "Eğer içeri girmek istersek Kirke bizim geleceğimizi öğrenir."dedi.Era elini çenesine koydu ve evet manasında başını salladı ardından fısıldayarak "Ne yapacağız?"dedi.Bende "Bana bırak."dedim ve zihnimde ki kağıda "Karanlık." yazdım..Fazla karanlık yapmadım çünkü Kirke bir şeylerden şüphele bilirdi.Era Nyks çocuğu olduğu için onun gözünde falan perde olmuyordu.Ardından hızlıca empusalara atılıp kafalarını kopardık.
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

MesajKonu: Geri: Kötü büyücü ve fareleri    Kötü büyücü ve fareleri  Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 9:56 pm

Arche'nin bu gücünü çok seviyordum . Kirke'nin kaplıcalarından içe sızdığımızda içerisi parşomenler , iksirler ve diğer büyülü şeyler ile doluydu . Üzeri kapalı dört beş tane kafesin içinden fare sesleri geliyordu . Kısık bir sesle " Tamam ! Ben oyalamaya gidiyorum . Beni kolla . " dedim . Arche kafasını aşağı yukarı salladı evet manasında . İlgi çekmek için öksürdüm " *Öhm* Merhaba ! Kimse yok mu ? " dedikten bir iki dakika sonra uzun boylu gözlerinden erkeklere karşı nefret akan bir kadın yaklaştı bana " Merhaba delikanlı ! K.K. Kaplıcalarına hoş geldin . Önce cilt bakımından başlayalım ne dersin ? " dedi sinsi bir tavırla bu kesinlikle Kirke olmalıydı ve bahsettiği cilt bakımı fareler için olandı sanırım . Renk vermeden " Tabii nereden gidiyoruz . " dedim . Kirke " Beni takip et . " dedi o sinsi tavırıyla . Önce Kirke gittikten sonra Arche'ye bir sorun çıkarsa Kirke'yi öldürelim demek amacıyla göz kırptım . Ne demek istediğimi anlamışçasına yavaşça beni takip etmeye başladı . Bende Kirke'yi izledim . Kirke bana bir ayna göstedi . " Bu ayna sana ideal görünümünü verecek . " dedi sevecenlikle . Aynada ufacık siyah pis bir fare vardı . Fare mi olmuştum ! Bu kadar çabuk mu ? Nasıl fark edemedim diye düşünürken kendime baktım fare olmamıştım ama olacaktım . " Tamam ! Şimdi bu suyu iç hayallerindeki gibi bir görünüme kavuş delikanlı . " dedi ve su dediği sıvının bulunduğu tüp ile koşturmaya başladı . Birden sendeledi . Sanırım Arche' o muhteşem özel gücünü kullanmıştı . " Gelen gardiyanları ben hallederim sen Kirke'yi öldür de buradan çıkalım ! " diye bağırdı . Kirke kendine gelmeye çalışırken " Yami No Seirei No Ken ! " diye bağırdım . Bıçağım anında elimde belirdi . Kirke'yi sırtından bıçakladım ölüp ölmediğinden emin olamadan Arche'nin sesini duydum " Kaç ! " büyük ihtimal özel gücünü çok kullandığından ve iki kere paçamı kurtardığından dolayı çok yorgun düşmüştü . Hemen yardıma koştum . Arche yayını kılıç haline getirdi ve birlikte Kirke'nin büyücü yaratıklarını bir güzel parçaladık . Gitmeden önce fare kafeslerinin yanına yanaştım Arche ile birlikte kafesleri açtık fareler serbest kaldı . Keşke onları düzeltmeyi bilseydik diye yakındım . Arche dışarı çıkıp gemiyi hazırlamıştı . Hemen yanına geldim ve adadan uzaklaştık umarım Kirke ölmüştür ...

RP BİTMİŞTİR .

Kötü büyücü ve fareleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tarla Fareleri :)
» Uykucu ve Büyücü
» Uykucu ve Büyücü
» Uykucu ve Büyücü
» Kötü bir gün!