Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uykucu ve Büyücü

2 posters
YazarMesaj
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

Uykucu ve Büyücü Empty
MesajKonu: Uykucu ve Büyücü   Uykucu ve Büyücü Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 7:29 am

Kapıyı tıkladım.Az sonra Alexis karşımda belirdi.Beni görünce her zamanki sevecenliğiyle gülümseyip içeri girebilmem için çekildi.Ben de içeri girip odanın tam ortasında ayakta durdum. Kapıyı kapatıp benim ayakta durduğumu görünce konuştu.
"Selam. Neden ayakta duruyorsun? Otursana."
"Selam. Yok oturmayayım. Saninle bir şey konuşmaya geldim. Daha doğrusu bir şey sormaya."
"Tamam. Anlat bakalım." dedi.Bayağı meraklanmıştı. Ben de merakını giderdim. Ona olanları anlatıp can alıcı soruyu sordum.
"Benimle gelir misin?"
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Uykucu ve Büyücü Empty
MesajKonu: Geri: Uykucu ve Büyücü   Uykucu ve Büyücü Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 7:37 am

Şaşkınlıkla bir süre Mia'ya baktım. Meşale nasıl çalınabilirdi ki? Uzun süre susmuş olmalıyım ki "Tamam, başka birinden rica etsem iyi olacak." dedi ve kapıya doğru ilerledi. Gülerek "Heey! Başka birine sormuyorsun büyücü kız, çünkü uykucu göreve hazır!" dedim ve şaşkın bakışları eşliğinde koltuklara ilerletip "Nereden başlayacağız? Kimmiş hırsız? Ayrıca annen bu görevde neden daha deneyimli birini kullanmıyor?" dedim. Taramalı tüfek gibiydim ama bunları bilmeden görev birazcık çok bilinmeyenli denkleme benziyordu.
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

Uykucu ve Büyücü Empty
MesajKonu: Geri: Uykucu ve Büyücü   Uykucu ve Büyücü Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 8:01 am

Koltuklardan birine oturup Laxis'in soru yağmurunun dinmesini bekledim.Sustuktan sonra cevap verdim.
"Bence büyük evin çatı katısını yoklamakla başlamalıyız. Devamı gelir nasıl olsa.Ayrıca hırsızın kim olduğunu bilmiyoruz,sorun da buradan başlıyor ya zaten.Eğer bilinseydi annem de bulabilirdi. Sen beni beğenmiyor musun yani? Ayrıca geldiğimden bu yana kendimi çok geliştirdim.Hem kendi kendime birkaç büyü öğrendim, hem de kardeşlerim bana öğretti. Beğenmiyorsan başka birine de sorabilirim." dedim ve sahte bir küskünlükle burnumu havaya dikip kollarımı göğsümde birleştirdim.Bu hareketim Hypnos Uykucusunu kahkahalara boğdu.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Uykucu ve Büyücü Empty
MesajKonu: Geri: Uykucu ve Büyücü   Uykucu ve Büyücü Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 8:17 am

Kahkahalarım arasında "Saçmalama Mia! Tabii ki harikasın, fakat ablanlar senden daha deneyimli. Bunu inkar edemeyiz. Tamam, Kahin'e başvuralım. Eminim bize yardım edecektir." dedim.
Biraz daha konuştuktan sonra "Pekala, şimdi sen kulübene git ve hazırlan. Ben de hazırlanayım. Sonra büyük evin önünde buluşuruz." dedim. "Tamam, orada görüşürüz." deyip kulübesine doğru yola çıkan Mia'nın arkasından baktım ve gülerek "Macera başlıyor." dedim.
Koşturarak odama çıkarken uykumun gelmemesi için dua ediyordum.

Uykucu ve Büyücü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uykucu ve Büyücü
» Uykucu ve Büyücü
» Kötü büyücü ve fareleri
» Yeni Uykucu
» Uykucu kulübeye gelişim.