Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Andrea Grace Harvey

2 posters
YazarMesaj
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Andrea Grace Harvey Empty
MesajKonu: Andrea Grace Harvey   Andrea Grace Harvey Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 7:41 am

Sabah erkenden kalkıp günlük monotonluklarımı yapmaya koyulmuştum.Her zamanki gibi odamı toplayıp mutfakta kardeşlerimle birlikte bir şeyler atıştırdıktan sonra odama çekilmeye karar vermiştim.Biraz kitap okuyup vakit öldürtükten sonra silahlarımı parlatma fikri gelmişti aklıma.Zaten öyle pek aham şaham silahım da yoktu ya.Her melezde bulunan klasik bir kılıcım ve birkaç basit bir şey daha.Bir melezde bulunmasından daha az silaha sahip olduğumu düşünerek bozulmuştum.Zaten şu anki kılıcımın da canavarlara daha fazla dayanacağını zannetmiyordum.Aklımda bir iki tasarı vardı aslında.Tam istediğim gibi, kullanışlı, çok fonksiyonlu silah tasarıları... Ne yazık ki bunların hiçbirini uygulamaya koyamamıştım.Sadece sözde kalmıştı hepsi.Bir anda çocukça bir hevese kapılarak Silah ve Zırh Yapımı Sınıfı'na uğramaya karar vermiştim.Üzerimi değiştirip hızlı bir şekilde hazırlandıktan sonra kulübeden çıktım.Seri bir şekilde ilerlerken neden şu ana kadar Silah ve Zırh Yapımı Sınıfı'na uğramadığımı düşünüyordum.Gözümün korkmadığını ya da silah yapamayacak kadar narin olduğumu düşünmediğimi söyleyemem.Tereddütlerim vardı elbette.Ama denemekten zarar gelmezdi değil mi ? Artık derslik sayısının iyice arttığı alana giriş yaparak Silah ve Zırh Yapımı Sınfı'na adımımı atmıştım.İçeride kimse yoktu.Kendimi belli etmek adına hafifçe öksürdüm ve ''Kimse yok mu ?'' diyerek herhangi birinin dikkatini çekmeye çalıştım.Heyecanla beklerken eğitimimin kim olacağını düşünüyordum.

En son Andrea Grace Harvey tarafından Perş. Nis. 14, 2011 8:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Andrea Grace Harvey   Andrea Grace Harvey Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 8:34 am

''Kimse yok mu ?'' Hızla arkasını döndü. Aslında bu işi sevmeye başlıyordu. Her ne kadar düşündüğüne kendi bile inanmasa doğru olan buydu. Ona doğru yürüyen meleze doğru baktı. Athena çocuklarının bu konuda ki merakı gittikçe artıyordu herhalde. Lucy'den sonra burası Athena çocukları ile dolmaya başlamıştı. Eh, Eduard'ın da hiç boş durduğu söylenemezdi. Gülümsemeye çalışarak öğrencisine cevap verdi. "Hoş geldin. Adın ne demiştin?" Athena çocuklarıyla arası iyi olsa da kızı hiç tanımıyordu. Biraz tereddütle sormuştu bu soruyu. Kız, Ed'i daha yeni görmüş gibi gülümsedi ve cevap verdi. "Andrea. Athena kızı." Eduard sahte bir gülümseme ile kızın yanına gitti. Athena çocukları genelde silah yapımı ile uğraşıyorlardı ama kızın ne isteyeceğini de merak etmiyor değildi. Adımlarını yanında olan masaya doğru yöneltti ve masada ki ilahi bronzu eline aldı. Bir yandan da sürekli söylediği ve artık sıkılmaya başladığı sözcükleri söylüyordu. "Bildiğin gibi burası Zırh ve Silah Yapımı Dersliği. Peki sen hangisini seçiyorsun?" dedi. Kızın cevap vermesini bekliyordu. Bir yandan da kullanacakları ocağı hazırlıyordu. Hephaistos çocuğu olarak ateşe dayanıklık gücü vardı ve o güçte hep ona artı olmuştu. Ateşten etkilenmiyordu elleri; her zaman bunun çok güzel olduğunu düşünmüştü. Fakat daha sonra ateşi kontrol edebilme yeteneğini keşfedince işler karışmıştı tabii. Ailesinin New York'ta ki yaktığı evi söndürmek için gelen onlarca itfaiyeyi hatırlıyordu. Korkunç bir şeydi. Tabii yaşı küçük olduğu için bu olaydan fazla etkilenmişti. Bir daha da unutamamıştı zaten. Ocakla uğraşmayı kesip tekrar Andrea'ya bir cevap beklermiş gibi baktı. Bir yandan da gülümsüyordu.
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Andrea Grace Harvey   Andrea Grace Harvey Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 8:39 am

Sınıfa girdiğimde bana cevap veren kişi Hephaistos oğlu Eduard idi.Onunla şahsen tanışmamıştık ama kamptaki ününden onu tanımayan yoktu zaten.Sınıfın içine doğru ilerlerken yüzündeki alaycı ve kibirli ifadesiyle gülümsüyordu.Ne kadar da samimi (!) diye düşünmekten kendimi alamamıştım.Silah ve Zırh Yapımı dersleri için oldukça hevesliydim.Bir an önce başlamak için sabırsızlanıyordum ne de olsa.Sadece kağıtta kalan onca silah tasarısını uygulamaya geçirmek çalışmalarım için oldukça iyi bir fırsattı.Arkasında olduğumu umursamadan ocağın yanına gidip alevi ayarlayan Eduard'ın sunduğu tercihlerde karar kılmaya çalışıyordum."Bildiğin gibi burası Zırh ve Silah Yapımı Dersliği. Peki sen hangisini seçiyorsun ?" Silah yapımı konusunda daha çok tasarım ve planım vardı elbette ama şu ana kadar pek iyi bir zırha sahip olduğum da söylenemezdi.Eduard'ı daha fazla bekletmemeye karar vererek en uygun tercihi yaptım ve ''Silah yapımı derslerini tercih ederim.'' dedim tereddüt edercesine.Eduard kararsızlığıma pek aldırmamış gibiydi.Kamptaki dedikodular o kadar da uydurma değildi görünüşe bakılırsa, gerçekten çok değişmiş olmalıydı.Umursamaz, kibirli biri gibi... Dikkatimin dağılmasına izin vermeden önemli olanın dersler olduğuna odaklanmaya çalıştım.Eduard ocağın başına geçmiş alevi uygun bir seviyeye getirmişti.Onu dikkatle izlerken dersi başlatacağı zamanı sabırsızlıkla bekliyordum.''Başlayalım öyleyse.'' demişti Eduard.Umarım neyle başlayacağımızı da söylerdi.

Andrea Grace Harvey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Andrea Grace Harvey.
» Andrea Grace Harvey.
» Andrea Grace Harvey.
» Andrea Grace Harvey.
» Andrea Grace Harvey.