Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Andrea Grace Harvey

2 posters
YazarMesaj
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Andrea Grace Harvey Empty
MesajKonu: Andrea Grace Harvey   Andrea Grace Harvey Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 7:30 am

Sabah yine erkenden kalkmıştım.Kısa bir oyalanmdan sonra üstümü değiştirip kulübenin içerisinde volta atmaya başladım.Bir Athena kızına yaraşır bir şekilde çalışmam gerekirdi.Ne yapacağıma karar veremez bir halde düşünürken derslikleri ziyaret etmenin zamanı geldiğini düşündüm.Uzun zamandır yeni bir ders almaya başlamamıştım.Kılıç konusunda konumumu bayağı bir ilerletmiştim ama bu yeterli değildi.Yeni şeyler öğrenmenin zamanı gelmişti.Mutfakta bir şeyler atıştırdıktan sonra hızlı adımlarla dersliklerin yolunu tutmuştum.Belki Pegasus Binicilik Sınıfı'na uğrardım.Ne zamandır uçma talimi yapmamıştım ne de olsa.Dersliklerin bulunduğu kısma adım attığımda o an tüm ihtişamıyla karşımda duran başka bir derslik görmüştüm.Kısa zaman içerisinde ne kadar çok derslik açılmaya başlamıştı ! 'Eh, bu sınıfa da uğramasam olmaz.' düşüncesiyle Dövüş Sanatları Dersliği'ne doğru ilerlerken eğitmenin kim olabileceği hakkında tahminlerde bulunuyordum.Muhtemelen bir erkekti ama adına aldanmamak gerekirdi.Sonuçta Kılıç Antremanları Sınıfı'nın tüm eğitmenleri kızlardan oluşuyordu.Heyecanla ve biraz da çekimser bir tavırla kapıdan içeri girdim.Kendimi belli etmek adına yavaşça öksürdüm ve ''Merhaba.'' diyerek herhangi birine seslenmeyi denedim.Sınıftaki başka bir odadan çıkan kişi Zack'ti.Bu aslında o kadar da şaşırtıcı değildi, onun bu konularla alakası olduğu fark ediliyordu.''Dersliğe hoş geldin Andy !'' diyen sesindeki heves ve coşku hissediliyordu.Bakalım bana öğretecek neleri vardı ?
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: Andrea Grace Harvey   Andrea Grace Harvey Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:25 am

Sabahın erken saatlerinde görevimi yapmak için dersliği açmıştım. İlk başta kimsecikler gelmemiştive bu bende gün boyu rahat edebileceğime dair ufak bir umut ışığının canlanmasına yol açtıki bunun yıkılması gerçekten hiç hoş değildi. Tam umut'umun yıkılmıyacağını düşünürken birisi içeri girip ''Merhaba''diye seslendiğinde umut ışığım yavaş yavaş söndü. Dersliğin girişine doğru yöneldim ve seslenen kişinin Andy olduğunu gördüm ve gülümseyerek cevap verdim ''Dersliğe hoş geldin Andy !''. Andy eğitmenin ben olduğumu öğrendiği için şok'u üzerinden atamamıştıki ''Hadi gel bakalım. Hangi dövüş sanatını çalışmak istiyorsun?'' diye sordum dojo bölümüne giderken.
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Andrea Grace Harvey   Andrea Grace Harvey Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 8:52 am

Zack ''Hadi gel bakalım. Hangi dövüş sanatını çalışmak istiyorsun?'' dediği zaman ne cevap verebileceğim konusunda en ufak bir fikrim bile yoktu.Evet, kılıç kullanmak ya da okçuluk konusunda bilgili olabilirdim ama dövüş sanatlarıyla ilgilendiğim pek söylenemezdi.Tereddütle Zack'e bakarken ona vereceğim bir cevap olmadığını belli etmeye çalışıyordum.Zack duraksayarak ''Bir fikrin yok değil mi ?'' dedi.Gevrek gevrek sırıtarak başımı salladım ve ''Hem de hiç.'' dedim.Zack 'peki ala' dercesine ellerini ovuşturdu ve ''O zaman senin için en uygun dövüş sanatı hangisiymiş karar verelim.'' dedi.Peki anlamında kafamı salladım ve onu takip etmeye başladım.Dersliğin giriş kısmına doğru ilerlemeye başladı ve çalışma masasından çıkardığı kalın bir kitabı masasının üzerine koydu.''Derslikte alınabilen dövüş sanatları ve bu dövüş sanatları hakkındaki bilgiler yazıyor kitapta.Zaten çok fazla seçenek yok, hangisini istersen seçebilirsin.'' ''Peki ala.'' diyerek masanın başına geçtim ve kitabı karıştırmaya başladım.Alfabe sıralamasına göre kategorilendirilmiş olan dövüş sanatlarını incelerken 'Aikido' sanatı ilgimi çekmişti.Kısaca özetlenmiş olan açıklamada Aikido'nun Japonya'daki diğer savaş sanatları gibi sadece kendini korumak için değil aynı zamanda ruhsal gelişim için de bir öğreti olduğu yazıyordu.Ruhsal gelişim kısmının ilgimi çekmediğini söyleyemezdim.Zack'i de daha fazla bekletmemek adına ''Aikido öğrenmek fena olmazdı.'' dedim.Bu iş için sabırsızlanıyordum.

Andrea Grace Harvey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Andrea Grace Harvey.
» Andrea Grace Harvey.
» Andrea Grace Harvey.
» Andrea Grace Harvey.
» Andrea Grace Harvey.