Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni biriyle tanışıyorum ...

2 posters
YazarMesaj
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

Yeni biriyle tanışıyorum ... Empty
MesajKonu: Yeni biriyle tanışıyorum ...   Yeni biriyle tanışıyorum ... Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 1:20 am

Plajda oturmuş gözlerimi ufuğa dikmiş Hotel California çalıyordum . Bir hışırtı sesi duydum arkamda . Belli etmeden gizlice baktım . Bu muhteşem güzellikte bir kızdı . Sessizce " Merhaba . " dedim . Şaşırmış gibi bir şekilde " Merhaba . " diyerek cevap verdi . " Şey ... Ben Era ! " dedim . " Bende Anna Maria . " dedi . Hangi adını kullandığını sordum . " Ben Maria ismini kullanabilirmiyim senin için bir sakıncası yoksa . " dedim . Gülerek " Tabiki . " dedi . Sanırım aşık olmuştum . Maria inanılmaz güzellikte bir kızdı . Yoo ! Sanırım değil ben gerçekten aşık olmuştum . Dayanamayıp sordum " Se- Sen hangi kulübedensin ? " dedim utangaç bir şekilde . Off ! Her şeyi berbat ettim . Bu kadar saçma bir soru sorulurmuydu . Belkide benim bir Nyks çocuğu olduğumu öğrenince belkide benimle arkadaş olmayacaktı . " Demeter . " diye cevap verdi o muhteşem güzelliğiyle annesinin adını söylediğinde gözlerinin için parlıyordu . " Be- benn Nyks çocuğuyum , ama merak etme kötü biri değilim . " dedim . Gitarımla çalmaya devam ediyordum . Etkilenmişe benziyordu . Arada bir ona bakmak için döndüğümde yanlış notalara basıyor saçma sesler çıkartıyordum ama o buna karşı sadece gülümsüyordu .

Cesaretimi toplayıp şarkının nakaratında biraz değişiklik yapıp ona karşı hislerimi açıkladım acaba bana nasıl tepki verecekti ...
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

MesajKonu: Geri: Yeni biriyle tanışıyorum ...   Yeni biriyle tanışıyorum ... Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 2:45 am

Aslında sadece müziği takip etmişti, plajda yankılanan gitar sesinin kimin çaldığını merak etmişti. Çalan parçayı biliyordu sevdiği bir grubun parçasıydı, fakat plaja adım atmasıyla sona eren şarkıyla sanatçıyı rahatsız ettiğini anlamıştı. Tereddütle çocuğun yanına oturarak kendisine yönlendirilen cevaba samimi bir tavırla cevap verdi; “Merhaba.” Babasının her zaman söylediği gibi; bir selamla başlar her şey… Belki de bu tanışma iyi bir arkadaşlığın başlangıcı olacaktı onun için, belki de daha öte. Her ne kadar Era’nın Nyks çocuğu olduğunu öğrendiğinde ilkten çekinse de kendisine olan samimi tavrı bu konuda ön yargısını yok etmeye yetmişti. Eline aldığı gitarını tekrar çalmaya başlamıştı, gitarın melodileri dalgaların sesinin arasına karışıyor hoş bir melodi yeniden plajı yankılandırıyordu. Kimi zamanlar Era’nın noktaları karıştırması komik bir hal alıyordu ama sadece gülüyordu bu durma.
    Parçanın nakaratının ona farklı gelmesiyle birden ufuğa bakan gözlerini birden Era’a çevirmişti, kalbinin ritmi bir an hızlanmıştı duyduğu sözcüklerle, aynı zaman da oldukça şaşırmıştı. Hislerine hiçbir zaman yok saymamıştı her zaman içinde ki sesi dinleyen biri olmuştu, içinde bulunduğu durumda da bunu yok saymayacaktı. Tıpkı içinden gelen hissin müziği takip etmesini söylediği gibi. Her ne kadar hiç tanımadığı birine karşı duyduğu ilginin kendisini meçhul bir duruma sürükleyeceğini bilse de içten bir tavırla kendisine sunulan teklifi kabul etti. İlk defa belki de bir soruya cevap verirken bu kadar çekinmişti, fakat hislerini hiç bir zaman yok saymamıştı.

Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

MesajKonu: Geri: Yeni biriyle tanışıyorum ...   Yeni biriyle tanışıyorum ... Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 3:02 am

Maria çekingen bir şekilde -yeni tanıştığı birinden böyle bir teklif için normaldi- teklifimi kabul etmişti . İçim içime sığmıyordu . İlk defa birine bu kadar güçlü bir sevgi gösteriyordum . Şarkımı bir aşk şarkısına çevirdim . İlk defa tanıştığım Maria'ya delicesine aşıktım . O da beni seviyordu . Hayatta aşkdan güzel bir şey varmıydı acaba . Çaldığım şarkının nakaratını birlikte söylemeye başladık " Var mı aşktan öte ? " Bu sihirli sözcükler ikimizinde dilinden düşmüyordu . En sonunda şarkım bittiğinde Maria bir anda yanağımdan öpüverdi . O an hayat durmuştu benim için . Kalp atışlarım hızlanmıştı . Güneş yavaş yavaş batarken . Akşam olduğunu fark ettik . Bir gün daha bitmişti melez kampında . Maria bana hüzünlü bir ifadeyle " Üzgünüm saat geç oldu gitmem lazım , kardeşlerim merak eder . " dedi . Gerçekten üzülmüştüm . Sevgilimin gitmesi lazımdı . " İstersen sana eşlik edeyim ? " dedim . Teklifimi kabul etti . Birlikte Demeter kulübesine doğru yürüdük . Arkamızda güzel anıları bırakarak ...

RP BİTMİŞTİR .

Yeni biriyle tanışıyorum ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonunda Biriyle Tanışıyorum.
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler
» Maya ile tanışıyorum.
» Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk...
» O'nla Tanışıyorum.