Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonunda Biriyle Tanışıyorum.

2 posters
YazarMesaj
Olivia Alexandro Tyler
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Olivia Alexandro Tyler

Sonunda Biriyle Tanışıyorum. Empty
MesajKonu: Sonunda Biriyle Tanışıyorum.   Sonunda Biriyle Tanışıyorum. Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 9:10 pm

Her zaman ki gibi kulübemde oturmuş , sıkıntıdan kitap okuyordum. Kitapta iyiden iyiye sıkmıştı beni. Hep kitap okuyarak nereye kadar ?Artık patlama noktasına geldiğimde dışarı çıkmaya karar verdim. Hava güneşliydi ve çok sıcaktı. Bunalıyordum. Pegasusumun yanına gideyim dedim ancak bu havada o kokuyu çekemezdim. Belki akşam üzeri uğrayabilirdim. Keşke bir arkadaşım olsaydı. Belki o zaman kendimi yalnız hissetmezdim. Tabii kardeşlerimde vardı. Onları çok seviyordum ancak ikisininde yeri farklıydı. Birilerini tanımak istiyordum. Üstümde mavi ince askılı bir tişört ile kapri vardı ancak sıcaktan patlıyordum. Herkes benimle aynı görüşte olacaktı ki etrafta ki tüm melezler ellerine bir şey geçirmiş kendilerini ya da birbirlerini serinletiyordu. Hiç bir şey bulamayanlar ise ya ellerini kullanıyordu , ya kıyafetlerini kullanıyordu ya da kulübelerine gidiyorlardı. Böyle düşünürken Arenanın önüne gelmiştim. Arenanın önünde ki taşlardan birinde bir kız oturuyordu ve bir şeyleri inceliyordu. Biraz garip olabilirdi ama denemekten ne çıkardı ? İçimden provamı yaparak yanına oturdum ve gülümseyerek , '' Merhaba '' demeyi başardım. Yaptığı işe dalmış olacaktı ki biraz ürkmüştü. Sonra bana bakıp samimi bir ifadeyle '' Merhaba '' dedi. Belki de şu an ilk arkadaşım olacak kişiyle konuşuyordum...
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Sonunda Biriyle Tanışıyorum.   Sonunda Biriyle Tanışıyorum. Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 2:15 am

Sıcaktan bunalmış bir halde elimde bozulmuş bir mini vantilatörle dolaşıyordum.Üstümde askılı tişörtümle şortum vardı ama yine de bunalıyordum işte.Gerçi kulübeler soğuktu ama Lucy Luu beni kulübeden men etmişti.Nedeni ise,,aslında nedenini ben bile bilmiyordum.Yine bir şeye sinirlenmiş olsa gerek.Arenanın oraya varınca bulduğum ilk taşa oturdum ve mini vantilatörümü inceleyip sorununun ne olduğunu anlamaya çalıştım.Öyle konsantre olmuştum ki bir kızın sesiyle irkildim."Merhaba!".Ona baktım ve tek bir bakışla onun 'çaylak' olduğunu anladım.Ama ilk arkadaşı olmanın şerefine(zihnini okudum,bu benim zihin gücüm sayesinde,) büyük bir gülümsemeyle "Merhaba,Ben Christina" dedim."Ben de Olivia" dedi."Anlaşılan sen yenisin,istersen sana bir tur attırayım." dedim ayağa kalkıp koluna girerken."Elbette,neden olmasın?" dedi o da gülerek.Ardından da yürümeye başladık."Sana ilk olarak kamp marketinin yerini göstereceğim.Çünkü yeni bir vantilatöre ihtiyacım var." dedim elimdekini göstererek."Çünkü bu bozuldu,aynı zamanda sana da bir tane alırız.Üstünde drahmi yoksa endişelenme ben alırım sana.Arkadaşlığımın şerefine" dedim.Ardından da aklını okudum 'Arkadaş mı,yaşasın az önce kamptaki ilk arkadaşımı edindim'.Ona dikkatle baktığımı fark edince de "Ne?" dedi gülerek."Boşver önemli değil" dedim ve 'naber,nasılsın'gibi soruların faslına geçtim.
Olivia Alexandro Tyler
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Olivia Alexandro Tyler

MesajKonu: Geri: Sonunda Biriyle Tanışıyorum.   Sonunda Biriyle Tanışıyorum. Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 3:23 am

Bana kocaman gülümseyerek '' Merhaba, ben Christina '' dedi. '' Ben de Olivia '' diyerek kendimi tanıttım."Anlaşılan sen yenisin,istersen sana bir tur attırayım." dedi ve ayağa kalkıp koluma girdi. '' Elbette,neden olmasın? '' dedim gülerek. Yürümeye başladık. "Sana ilk olarak kamp marketinin yerini göstereceğim.Çünkü yeni bir vantilatöre ihtiyacım var." diyerek elinde ki mini vantilatörü gösterdi."Çünkü bu bozuldu,aynı zamanda sana da bir tane alırız.Üstünde drahmi yoksa endişelenme ben alırım sana.Arkadaşlığımın şerefine" dedi. O anda çok mutlu oldum. İçimden ' Arkadaş mı, yaşasın az önce kampta ki ilk arkdaşımı edindim.' gibi cümleler geçiyordu. Christina'nın bana dikkatle baktığını görünce gülerek ''Ne?'' dedim."Boşver önemli değil" dedi ve nasıl olduğumu sormak gibi sorulara geçti. Markete vardığımız da Christina hemen mini vantilatörlerin yanına gitti, bende peşinden. Kendisine bir vantilatör alıp kasaya giderken bir şey hatırlmaış gibi bana döndü ve gülümseyerek ''Sana da alacaktım '' dedi. Ben daha bir şey diyemeden bana da bir tane aldı ve kasaya gitti. Parasını ödeyip çıkarken ''Teşekkür ederim ' dedim. Gülümseyerek ''Arkadaşlığımızın şerefine'' dedi. İkimizde vantilatörlerimizle serinlerken birden sordum , ''Sen hangi kulübedensin ?'' ''Athena kulübesindeyim'' dedi ve ekledi ''İstersen kulübeme gelebilirsin''. Çok sevinmiştim. Kocaman bir gülümsemeyle''Olur'' dedim.''Yalnız önce bir sorum var, sen hangi kulübedensin?'' ''Persephone'' dedim gülümseyerek. O da gülümsedi ve birlikte kulübeye gittik.

Sonunda Biriyle Tanışıyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni biriyle tanışıyorum ...
» Sonunda!
» Sonunda ben *-*
» İlk'in Sonunda
» Sonunda.......