Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk...

2 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk... Empty
MesajKonu: Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk...   Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk... Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 6:45 am

Kulübemden çıkarak ayaklarımın beni yönlendirdiği alana doğru ilerledim. Ne gözlerimi açık tutabiliyordum ne de kollarımı hareket ettirebiliyordum. Güneş yavaş yavaş batıyordu. Her zaman özlemle hatırladığım deniz geldi karşıma. Deniz… Bir Athena kızı olmama rağmen deniz benim her şeyim gibiydi. Poseidon çocuklarını da bu yüzden kıskanmıyorum değildi yani. Ah unutmadan birde Athena ve Poseidon düşman olduğu için annem beni Poseidon’dan nefret ettiğimi sanıyor. Ama bu imkansız gibi bir şey. Nedense denize yakın olsam Poseidon’ın gücünü hissediyorum. Bu yüzden Tanrı Poseidon’a her zaman bir merak ve hayranlık besliyorum. Annemin bu dediklerimi duymaması için dua ediyorum. Poseidon demişken… Steph var. Steph’i tanıyorsunuzdur herhalde? Kampa gelen yeni Poseidon çocuğu ve benim yeni sevgilim. Annem duymasın değil mi? Bizi öldürür bundan eminim. Hatta şimdiden duymuş ve bizi ayırmak için plan yapıyor olabilir. Buda en korkularımdan birisi ya. Denizden gelen sert rüzgâr yüzüme çarptı. Sonunda gözlerimi tamamen açabilmiştim. Kumların üzerine oturup kendi kendime pozitif olmaya çalıştım. Yüzüme bir gülücük kondurup gözlerimi kapattım.
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk...   Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk... Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 3:00 am

Ayaklarımın beni yönlendirmesine izin veriyordum. Doğrusu nereye gittiğimi önemsemiyordum. Sadece yorgun olduğumu biliyordum. Güneş batmak üzereydi ve ayaklarım beni plaja doğru yönlendirmeye başlamıştı. Belki de plaja gitmek bir Poseidon çocuğu için normal sayılabilirdi. Ama bunları düşünmek için iyi bir zaman da değildi. Gözlerimi kapadım ve rüzgarın beni ele geçirmesine izin verdim. Bedenimi inanılmaz bir duygu kapladı. Bu duygunun olumlu mu olumsuz mu olduğuna karar verememiştim ama duygu oldukça güçlüydü. Gözlerimi kapatıp dalgaların sesini dinlerken gülümsemeden edemiyordum. Sere ile tanıştığım zaman ki duygu gibiydi. Ama Sere buralarda değildi. Öyle değil mi ?

Büyük bir çabadan sonra tekrar gözlerimi açtım. Rüzgar artık yavaşlamıştı. Melez olduğum gerçeğini daha yeni alışıyordum. Bunların hepsi bana çok geliyordu. Daha bir hafta önce tanrıların varlığına bile inanmıyordum. Bunca şeyden sonra hala tam olarak inanıyorum bile diyemezdim. Ama sonuçta, burası yeni bir evim gibiydi. Daha doğrusu beni evimde gibi hissettiriyordu. Özellikle Sere yanımda olunca... Gözümü bir kaç metre önümde bir kız gördüm. İnanılmaz güzellikteydi. Gözleri kapalıydı. Kıza gülümseyerek yaklaştım ve yanağını bir öpücük kondurdum. Serena, gözlerini hemen açtı. Beni gördüğüne oldukça şaşırmış gibiydi. "Merhaba Serena."
http://www.percyjacksonrpg.forume.biz/
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk...   Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk... Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 11:27 am

Gülümsedim ve şaşkın olduğumu belli etmemeye çalıştım. Ama tabi ki kendimi ele vermiştim. Ağzımdan çıkan sözlerin farkında mıydım acaba? ‘‘Seni burada görmeyi beklemiyordum.’’ Şaşkın yüz ifademi değiştirip sadece gülümsedim. Yanıma oturmasını işaret ettim. Siyah gür saçları rüzgâr sayesinde hafifte olsa uçuşuyordu. Mavi gözleri, deniz sayesinde şimdi daha bir belirgindi. Bu çocuk birkaç günde kas falan mı yapmıştı? Tanrım, sevdiğim çocuk yanımda ve ben ne düşünüyordum? Yanıma oturunca ona baktım. Beni öpmesini de beklemiyordum. Öptüğü yer yanıyordu. Sanırım kırmızı bir domates’e dönüşmüştüm her zaman ki gibi. Annemin rüyalarımda beni uyarmasına rağmen ben hala bildiğimi işliyordum. Çünkü vazgeçmeye niyetim gerçekten yoktu. Yanına yaklaştım ve başımı omzuna koydum. Güçlü kolları ile bana sarıldı. Şımardığımı ve aşırı derecede mutlu olduğumu hissediyordum. Bazı konuları konuşmam gerekti onunla fakat bu mutlu anı bozmayı gerçekten hiç istemiyordum.

Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Sayfa
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler
» Yeni ev,yeni başlangıç...
» Yeni Bir Ev
» Yeni Bir Gün!