Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni ev,yeni başlangıç...

2 posters
YazarMesaj
Victoria Silver

Victoria Silver

Yeni ev,yeni başlangıç... Empty
MesajKonu: Yeni ev,yeni başlangıç...   Yeni ev,yeni başlangıç... Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 5:31 am

Karşıdan karşıya geçecektim yani geçmeliydim;ama bir ses beni çağırdı ve o çıkmaz sokağa girdim.Neyle karşılaşacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu ya da ne yapacağım... Belki de kendini bilmezin biri bana çok kötü bir şaka yapıyordu.Onu bir elime geçirsem neler yapacağımı düşünüyordum ki arkamdan garip sesler gelmeye başladım.Tanıdıktı sanki ama değişikti işte...Arkama dönmeye korkuyordum ve artık bunun birinin işi olmadığına kesilikle ama kesinlikle emindim.Kendime annemin öldüğü gün verdiğim sözü hatırlattım:Artık hiçbir şeyden korkmayacaktım ve arkamı döndüm.Boğayı andıran ve kesinlikle bu çağa ait olmayan bir yaratık bana doğru koşuyordu ve hiç de dost canlısı görünmüyordu.İşe yaramayacağını bildiğim halde kaçmaya başladım.Kapana kısılmıştım,kaçış yoktu.Hayatta kalma içgüdüsüyle koşuyordum ,koşuyordum ve koşuyordum...Durmadan aynı yerde dönüp dolanıyordum ve bu bana zaman kazandırmayacaktı.Tam pes edecekken sonradan Minator olduğunu hatırladığım yaratığın arkasından Peter'ın sesini duydum.''Sakın pes etme ve bana doğru kaçmaya çalış''dedi.Son gücümle koşmaya başladım ve Minator'un yanından hızla geçtim.Peter'ın yanına vardığımda bana ne söyleyeceğini gerçekten merak ediyordum;ama o sadece bunu daha sonra açıklayacağını söyledi ve bir kılıç verdi.Arkamdan '' Bu sihirli bir kılıç ve senin için özel olarak yapıldı.Tek yapman gereken bunu Minator'un kalbine saplamak.Ben burada altıma yapmak üzereyken o bunu son derece rahat bir şekilde söylüyordu ve bu benim çok sinirime dokunmuştu ama o anki sorunlarımın arasında bu en sonuncuydu.Sonra yine aynı sesi duydum.Bu sefer bana kılıcı Minator'un kalbine saplamak için yapmam gerekenleri anlatıyordu.Öncelikle bir tel bulmalıydım.Çöp teneksinin içinden sarkan tel tam da aradığım tarzdaydı.Teli aldım ve Minator'un etrafında koşmaya başladım .Minator en başta hiçbir şeyi anlamadı hatta şaşkın görünüyordu;fakat anladığında artık çok geçti.Onu yere devirmiştim.Üstüne çıkıp kılıcı kalbine saplamamla yok olması bir oldu.Peter arkamda şen kahkahalar atıp durmadan ne kadar iyi olduğumu söylüyordu ve birden tüm sesler sustu.Karşımda hiç görmediğim kadar mükemmel biri belirdi.Daha önce öğrendiğim her şey birden siliniverdi.Konuşmaya başlayınca onun bana Minator'u nasıl öldüreceğimi söyleyen kiş olduğunu anladım ve son söyledikleri karşısında şok oldum.Bana Eski Yunan'ın yüce tanrılarının kanından olduğumu ve gerektiği gibi yetişmek için yaşamıma Melez Kampı'nda Peter'la devam etmem gerektiğini söyledi.Peter'a baktığımda ikinci bir şok daha geçirdim.Belden altı bir keçininki gibiydi.Bu şaşkınlık nedeniyle buraya nasıl geldiğimi hatırlaakta zorlanıyorum ;fakat şimdi burdayım ve yeni bir ev yeni bir başlangıç demek
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Yeni ev,yeni başlangıç... Empty
MesajKonu: Geri: Yeni ev,yeni başlangıç...   Yeni ev,yeni başlangıç... Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 8:14 am

Rp puanı: 55.

/Admin.

(Kullanıcı ismini ad-soyad şeklinde değiştirmen gerekiyor.)
http://olimpos.my-rpg.com

Yeni ev,yeni başlangıç...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir başlangıç...
» Yeni Bir Başlangıç
» Yeni Bir Başlangıç.
» Yeni Bir Başlangıç
» İlk Gün, Yeni Bir Başlangıç